Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 18 z 18

Téma: Komp me total j*** pls help

  1. #16


    Re: Komp me total j*** pls help

    http://support.microsoft.com/kb/822798/cs...uz jsem aktualizoval registry ale ted nemuzu najit toto
    Metoda 6: Nastavení zásady Chování při instalaci nepodepsaného softwaru s výjimkou ovladačů na možnost Povolit bez upozornění
    Pokud používáte verzi systému Windows 2000, nastavte zásadu Chování při instalaci nepodepsaného softwaru s výjimkou ovladačů na hodnotu Povolit bez upozornění. Toto nastavení zásad skupiny najdete v modulu snap-in Zásady skupiny konzoly MMC v umístění Konfigurace počítače, Nastavení systému Windows, Nastavení zabezpečení, Místní zásady, Možnosti zabezpečení. Pokud používáte systém Windows XP nebo novější verzi systému Windows, není již toto nastavení zásad skupiny podporováno. V takovém případě můžete tyto potíže vyřešit provedením následujících kroků:
    nemuzu najit kde zacit..

  2. #17
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Re: Komp me total j*** pls help

    Citovat Původně založeno sedly Zobrazit příspěvky
    http://support.microsoft.com/kb/822798/cs...uz jsem aktualizoval registry ale ted nemuzu najit toto


    nemuzu najit kde zacit..
    Ja teda ty winy nikdy nemel, ale podle toho co to pise, tak zacni nekde kde se to jmenuje "Konfigurace pocitace" a pak pokracuj "Nastaveni systemu windows" ...........atd.

  3. #18


    Re: Komp me total j*** pls help

    Ten PC za nic nemuze cpal jsem tam IE 7 a ona tam nejde.Hodil jsem tam 6 a uz slape....aktuálizace sem stahl a ejhle .....zjistil jsem proc mi nejde CS...
    Hra bez kotlova Patch jde.Ale po instalaci patche mi to hodi chybu...Nepodarilo se propojit dinamickou knihovnu s kernel.dll.........takze ja budu hrat...ale bez patche..:D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •