Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Zvýšení FPS :)

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Red face Zvýšení FPS :)

    Ahojte všici,

    Asi to tady někde je,ale prostě to napíšu :) Pokud máte NVIDIA tak se můžete radovat a pokud ne tak si to přestaňte číst :D

    1)Pravým kliknutím na plochu a najdete si Vlastnosti NVIDIA či Nastavení NVIDIA ja tam mám Vlastnosti

    2)Najedete si na Grafiku a najdete si Vertikální synchronizace-a to dáte vypnout pak použít a můžete si hrát se 100fps do aleluja

    !!!POZOR když vypnete verti. syn. tak pak vám pujde developer--ale jestli ho použijete máte ban :DD nad 100fps je ban snad admini by snesli 101 :P!!!

  2. #2
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: Zvýšení FPS :)

    :O On je nad 100fps ban ? :DDD Jsem ani nevěděl.. :DD

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele 'Seiter
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Dan Moretti
    Příspěvky
    536

    Odpověď: Zvýšení FPS :)

    Citovat Původně založeno SuperVafle Zobrazit příspěvky
    :O On je nad 100fps ban ? :DDD Jsem ani nevěděl.. :DD
    Určitě ne, FPS ani nemůže být větší než 100, protože HL1 engine větší hodnotu vytvořit prostě neumí. Jde to třeba v CS: Source, kde je hranice 300, protože využívá Source engine.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985

    Re: Odpověď: Zvýšení FPS :)

    Citovat Původně založeno abSeiter_ Zobrazit příspěvky
    Určitě ne, FPS ani nemůže být větší než 100, protože HL1 engine větší hodnotu vytvořit prostě neumí. Jde to třeba v CS: Source, kde je hranice 300, protože využívá Source engine.
    Fail. Nejdřív si ověř něž něco napíšeš a zbytečně zmateš lidi. A nastuduj si pravidla serverů, jako admin bys je měl ovládat.

    Developer je na naších serverech zakázán na jump a knife serverech, protože zvýšené fps upravuje rychlost.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele 'Seiter
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Dan Moretti
    Příspěvky
    536

    Odpověď: Zvýšení FPS :)

    Citovat Původně založeno 3necky Zobrazit příspěvky
    Fail. Nejdřív si ověř něž něco napíšeš a zbytečně zmateš lidi. A nastuduj si pravidla serverů, jako admin bys je měl ovládat.

    Developer je na naších serverech zakázán na jump a knife serverech, protože zvýšené fps upravuje rychlost.
    Jaj, myslel sem, když je vyplej developer.

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Odpověď: Zvýšení FPS :)

    Citovat Původně založeno SuperVafle Zobrazit příspěvky
    :O On je nad 100fps ban ? :DDD Jsem ani nevěděl.. :DD
    Jestli si jel doted vic jak 100fps mas stesti ze to nenasly ale u hodne hracu se vyuziva developer a par adminu to ani nepozna...Sam sem vyuzival jednu chvili developera :DD ale lepsi je hrat na tech 100 :))

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele olsavitto
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Vranov nad Topľou
    Příspěvky
    14

    Odpověď: Zvýšení FPS :)

    já osobne mám 300 fps. Ale rozdiel medzi 100 a 300 fps nerozpoznám. Je to to isté. :)
    Keď uvidíš dvere s príležitosťou, neklop na ne, proste ich rozkopni, vojdi dnu a usmej sa.
    -> Dwayne Johnson


  8. #8

    Odpověď: Zvýšení FPS :)

    Na surfe je povolene fps_max 120, nie?

  9. #9
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: Zvýšení FPS :)

    Muj ntb ma problem stabilne tahnout 70fps, takze mam smulu.. :D
    ^^ Sorry za diakritiku jsem na mobilu.

  10. #10
    Pokročilý člen Avatar uživatele GyTTE
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Everywhere , biatž!
    Příspěvky
    178

    Odpověď: Zvýšení FPS :)

    Dík :D
    Nick na Steame: GyTTE;# ✓
    Skype: gytte245
    V hre: ZT#.GyTTE`

    Keď ma niekedy stretnete na ZOMBIE , tak prajem veľa šťastia :3 GL;#
    GyTTE prepac ale ides na forum za cheaty konkretne za cheaty v Confingu ako aim bot alebo knife alebo weapon

  11. #11

    Odpověď: Zvýšení FPS :)

    FPS nad 100 je zakázané? To jako fakt? OK, je taky zakázaný script, co jsem si autoexec vytvořil, který mi udělá to, že při střílení automaticky walkuju?

  12. #12

    Re: Odpověď: Zvýšení FPS :)

    Citovat Původně založeno 3necky Zobrazit příspěvky
    Fail. Nejdřív si ověř něž něco napíšeš a zbytečně zmateš lidi. A nastuduj si pravidla serverů, jako admin bys je měl ovládat.

    Developer je na naších serverech zakázán na jump a knife serverech, protože zvýšené fps upravuje rychlost.
    Aj furien servery
    riťky a edm

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202

    Odpověď: Zvýšení FPS :)

    To jsem teda ještě neslyšel, takovéto divné věci...To jakože když mám silnější komp a dostanu se tak na vyšší FPS, tak už bych nemohl hrát? lol to si jako má uživatel FPS sám a dobrovolně nějak snižovat? :double lol:

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  14. #14

    Odpověď: Zvýšení FPS :)

    Citovat Původně založeno Kyblík Hnoje Zobrazit příspěvky
    To jsem teda ještě neslyšel, takovéto divné věci...To jakože když mám silnější komp a dostanu se tak na vyšší FPS, tak už bych nemohl hrát? lol to si jako má uživatel FPS sám a dobrovolně nějak snižovat? :double lol:
    Nemusíš mať silnejší pc, je to script.

  15. #15
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202

    Odpověď: Zvýšení FPS :)

    FPS snad znamená Frames Per Second, tedy počet snímků za sekundu. Pokud máš 20 let starou grafiku a novou grafiku, tak tam snad bude rozdíl, právě kvůli tomu, že je ta nová silnější a rozjede proto hru lépe, s vyšším FPS, ne? Takže je to nějaký skript, který hru modifikuje tak, aby bylo možné mít větší FPS a jelikož vyšší výkon není vítán kvůli znevýhodnění ostatních, tak ta úprava není povolena? Chápu to dobře? :-D
    Jen mě to zaujalo, jinak je mi to celkem jedno :-)

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •