Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: Žiadosť o práva na ZOMBIE | #bY GyTTE.

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele GyTTE
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Everywhere , biatž!
    Příspěvky
    178

    Žiadosť o práva na ZOMBIE | #bY GyTTE.

    Ahoj , týmto príspevkom by som chcel požiadať o práva na zombie , keďže sa mi zdá , že poslednou dobou na Zombie chodí menej adminov (ak nerátam Nehorazne , on je tam často). E: Už nemá práva..


    *Niečo o mne: Volám sa Daniel , pochádzam z východného Slovenska (Košice) , moje záľuby sú asi ako každého iného , Chodenie vonku s kamarátmi , hranie PC , šport ..
    Vek: 14 (môj hlavný mínus , ale myslím si , že som už z toho detinského správania vyrástol..)


    Hru Counter Strike 1.6 hrám už cca 5 alebo 6 rokov , a z toho na Kotelne asi 2 a pol.
    Na serveroch zombie (hlavne Zombie 2) som veľmi aktívny , každý deň minimálne 3 – 4 hodinky. Musím sa priznať, teraz hrám zombie asi 2 mesiace , pretože som mal polročnú prestávku (dostal som ban za sídlenou IP s cheaterom ..), pred vyše pol rokom som si kúpil Steam , a pred 2 – 3 mesiacmi som sa začal zas venovať módu zombie.


    Niekedy som aj pasívne expil (za pas. Expenie mám asi 2 bany) a sem tam mi ušlo aj nejaké to nepekné slovíčko (to sa stane ale takmer každému ..) , ale s tým som už skončil ..
    Ale pred niekoľkými dňami sa mi stalo , že som sa pohádal s jedným hráčom na serveri , ale dúfam že to už prešlo .. už sa k tomu vracať nebudem (aspoň ja)*


    Myslím si , že gramatiku ovládam dostatočne (dúfam :D)


    Môj Nick v hre: GyTTE / GyTTiK
    SteamID: STEAM_0:0:1853051
    Skype: gytte245
    e-Mail: gyttik@hotmail.com
    Steam profil: http://steamcommunity.com/profiles/76561197963971830/



    AMX ovládam na 80% , ale na väčšinu príkazov stačí amxmodmenu , a nemusím vypisovať príkazy do console..

    Na fórum nezvyknem hlásiť prehrešky , väčšinou napíšem na steam adminom , alebo cez „!“ E: Už sa snažím hlásiť aj na fóre :)


    Prečo by som sa mal stať adminom práve ja? – Ako som už spomínal v poslednej dobe chodí na servery zombie menej adminov , a často sa stáva , že sa niekto zbytočne vyjadruje vulgárne (Niekedy vidím nadávky do rodín atd..) , často prevláda pasívne expenie , a sem tam aj keď málo kedy sa nájde aj nejaký exot s Speedhackom.


    Toľko odomňa , teším sa na vaše názory! :)



    bY. GyTTiK;# :33
    Naposledy upraveno GyTTE; 31-08-14 v 21:23.

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele Nehorazne
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Ja neviem uz
    Příspěvky
    113

    Odpověď: Žiadosť o práva na ZOMBIE | #bY GyTTE.

    Ahoj,
    Aktivita dobrá...
    Vekom sa nezaoberám...
    Zombie 2 21-06-2014 13:54:12 STEAM_0:0:1853051 195.28.85.114 GyTTiK;# :33 Pojdes celu mapu CT , urobim ti nakazu
    Zombie 2 21-06-2014 14:41:21 STEAM_0:0:1853051 195.28.85.114 GyTTiK;# :33 Pyce , mozem za to?
    Zombie 2 21-06-2014 14:37:31 STEAM_0:0:1853051 195.28.85.114 GyTTiK;# :33 JA KURWA UZ
    Tvoje veľké mínus....
    Zombie 2 21-06-2014 14:35:34 STEAM_0:0:1853051 195.28.85.114 GyTTiK;# :33 Hranolky , dohral si
    Vek: 14 (môj hlavný mínus , ale myslím si , že som už z toho detinského správania vyrástol..)
    Ďalej, načo keď chceš mať práva lezieš do S4 ?
    GyTTiK^-S4... Dobré poznáš povesť tochto klanu...
    Zombie 2 23-06-2014 14:14:09 STEAM_0:0:1853051 195.28.85.114 GyTTiK;# :33 ok , od teraz koncim s obcasnym pas expenim a spolupracou .. iba problemy su..
    To by bolo múdre a ak takto vydržíš nejakú tú chvíľu hrať, tak práva môžeš dostať, ale momentálne PROTI
    Pán bbot: nehorazne jastli neprestanes hrat s tema cheatama tak te nahlasim a pak si uz nikdy nezahrajes!

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele GyTTE
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Everywhere , biatž!
    Příspěvky
    178

    Odpověď: Žiadosť o práva na ZOMBIE | #bY GyTTE.

    Tak , to mi praskly nervy vtedy .. tú nákazu som neurobil tak či tak, :D a to s "Hranolky" .. proste , skúste pochopiť .. hrám , hrám , a on dá na mňa 4x silko 3x strip .. tak som sa nastval no

    Ďalej klany .. s klanmy som už skončil , pretože to nie je k ničomu dobré , iba to škodí ..

    Zatiaľ asi všetko .. budem sa snažiť už nerobiť zbytočné chyby a blbosti.. :)
    Naposledy upraveno GyTTE; 24-06-14 v 16:06.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Žiadosť o práva na ZOMBIE | #bY GyTTE.

    Chodil by si aj na iné módy ktoré su v zombie kategorii? Zvýš aktivitu na fórku môžeš si ma pridať na steam a hlásiť mi tam a ak budeš ďalej aktívny a slušný tak by to mohlo byť kladné.Zatiaľ mám stanovisko ako nehorazne.

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele GyTTE
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Everywhere , biatž!
    Příspěvky
    178

    Odpověď: Žiadosť o práva na ZOMBIE | #bY GyTTE.

    Tak , na Zombie Escape sa večer chodím pozrieť , a Biohazard je tiež zaujímavý .. aktívny som , slušný na 99% tiež :D

    Steam - halelujah ..?
    Nick na Steame: GyTTE;# ✓
    Skype: gytte245
    V hre: ZT#.GyTTE`

    Keď ma niekedy stretnete na ZOMBIE , tak prajem veľa šťastia :3 GL;#
    GyTTE prepac ale ides na forum za cheaty konkretne za cheaty v Confingu ako aim bot alebo knife alebo weapon

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Odpověď: Žiadosť o práva na ZOMBIE | #bY GyTTE.

    Citovat Původně založeno GyTTE Zobrazit příspěvky
    Tak , na Zombie Escape sa večer chodím pozrieť , a Biohazard je tiež zaujímavý .. aktívny som , slušný na 99% tiež :D

    Steam - halelujah ..?
    Maš to pod mojimi príspevkami ako signature.To či si teraz slušný je mi jedno hlavne nech aj slušný budeš.

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele GyTTE
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Everywhere , biatž!
    Příspěvky
    178

    Odpověď: Žiadosť o práva na ZOMBIE | #bY GyTTE.

    Poslal som žiadosť , slušný nemám dôvod nebyť..
    Nick na Steame: GyTTE;# ✓
    Skype: gytte245
    V hre: ZT#.GyTTE`

    Keď ma niekedy stretnete na ZOMBIE , tak prajem veľa šťastia :3 GL;#
    GyTTE prepac ale ides na forum za cheaty konkretne za cheaty v Confingu ako aim bot alebo knife alebo weapon

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele GyTTE
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Everywhere , biatž!
    Příspěvky
    178

    Odpověď: Žiadosť o práva na ZOMBIE | #bY GyTTE.

    Prosím, mohli by sa vyjadriť ostatný adminovia? :)
    Nick na Steame: GyTTE;# ✓
    Skype: gytte245
    V hre: ZT#.GyTTE`

    Keď ma niekedy stretnete na ZOMBIE , tak prajem veľa šťastia :3 GL;#
    GyTTE prepac ale ides na forum za cheaty konkretne za cheaty v Confingu ako aim bot alebo knife alebo weapon

  9. #9
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Pod mostom
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Žiadosť o práva na ZOMBIE | #bY GyTTE.

    Ahoj, ak chodíš aj na biohazard, pridaj si aj mňa steam oli221 . Ak budeš aktívny, budeš hlasiť atď. nebudem mať problém dať ti pro .

  10. #10
    Pokročilý člen Avatar uživatele GyTTE
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Everywhere , biatž!
    Příspěvky
    178

    Odpověď: Žiadosť o práva na ZOMBIE | #bY GyTTE.

    Momentálne som na tablete, pridám si Ťa zajtra. Na zm biohazard som sa už bol pár krát pozrieť, ale tam asi najmenet. Najviac chodím na classic zombie, ale chodím si zahrať aj na hard a escape. Biohazard začnem tiež :)
    Nick na Steame: GyTTE;# ✓
    Skype: gytte245
    V hre: ZT#.GyTTE`

    Keď ma niekedy stretnete na ZOMBIE , tak prajem veľa šťastia :3 GL;#
    GyTTE prepac ale ides na forum za cheaty konkretne za cheaty v Confingu ako aim bot alebo knife alebo weapon

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Žiadosť o práva na ZOMBIE | #bY GyTTE.

    Zombie jde víceméně mimo mě, ale vím, že bany tam padají hlavně za pasiv. exp. a za spolupráci. A ty jseš (byl) jeden z nich. Podle chatlogu si timhle porušoval pravidla prakticky skoro denně jak už psal Nehorazne.


    Od tý doby, co ti to tu Nehorazny "dal sežrat" . . tak to neděláš a snažíš se bejt dobrej hoch - > Zombie 2 24-06-2014 16:48:02 STEAM_0:0:1853051 195.28.85.114 GyTTiK;# :33 Prepac , ja klany uz nechcem .. :( iba problemy to robi


    Já si prostě nemůžu pomoct, ale působí na mě tak, že ses chtěl na oko strašně změnit, ale přitom jseš úplně jinej (neříkám, že jseš špatnej) . Příjde mi, že bys kvůli těm právům skočil i z okna.

    Je mi to fakt úplně pumpička, jestli ty práva dostaneš nebo né. Jak sám píšeš, věk je tvoje hlavní mínus . . nejsem ten , kdo lidi soudí podle věku. Ale tím, že nevydržíš pár dnů bez toho aniž by se ti někdo vyjádřil do žádosti, tak tím právě poukazuješ na ten svůj věk. Prostě admin musí bejt rozvážnej, neřešit věci s horkou hlavou, počkat si.

    Nebudu ti dávat pro a ani proti , jen mi to tak něják nedalo

  12. #12
    Pokročilý člen Avatar uživatele GyTTE
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Everywhere , biatž!
    Příspěvky
    178

    Odpověď: Žiadosť o práva na ZOMBIE | #bY GyTTE.

    Áno, máš pravdu, chcem sa zmeniť. Ale rozhodne nie kvôli právam.. Naspäť do toho klanu som nešiel (S4) pretože som si uvedomil jeho histôriu.. Ale aj tak ďakujem za názor :)
    Nick na Steame: GyTTE;# ✓
    Skype: gytte245
    V hre: ZT#.GyTTE`

    Keď ma niekedy stretnete na ZOMBIE , tak prajem veľa šťastia :3 GL;#
    GyTTE prepac ale ides na forum za cheaty konkretne za cheaty v Confingu ako aim bot alebo knife alebo weapon

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele rIDer
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    272

    Re: Žiadosť o práva na ZOMBIE | #bY GyTTE.

    Citovat Původně založeno GyTTE Zobrazit příspěvky
    Niekedy som aj pasívne expil (za pas. Expenie mám asi 2 bany)..
    Prečo by som sa mal stať adminom práve ja? .. často prevláda pasívne expenie..
    Zombie 2 21-06-2014 13:54:12 STEAM_0:0:1853051 195.28.85.114 GyTTiK;# :33 Pojdes celu mapu CT , urobim ti nakazu
    Zombie 2 21-06-2014 14:41:21 STEAM_0:0:1853051 195.28.85.114 GyTTiK;# :33 Pyce , mozem za to?
    Zombie 2 21-06-2014 14:37:31 STEAM_0:0:1853051 195.28.85.114 GyTTiK;# :33 JA KURWA UZ
    ..

    PROTI.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Odpověď: Žiadosť o práva na ZOMBIE | #bY GyTTE.

    Citovat Původně založeno GyTTE Zobrazit příspěvky
    Áno, máš pravdu, chcem sa zmeniť. Ale rozhodne nie kvôli právam.. Naspäť do toho klanu som nešiel (S4) pretože som si uvedomil jeho histôriu.. Ale aj tak ďakujem za názor :)
    Evidentne tvoris novu historiu bez s4 viz. Riderov post

  15. #15
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Žiadosť o práva na ZOMBIE | #bY GyTTE.

    Uzavírám na vlastní žádost.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •