Strana 3 z 18 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 265

Téma: Nový Zombie XP (Apokalypsa)

  1. #31
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Nový Zombie XP

    Divny, melo by ti to snizit na 50.

  2. #32
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925


    Odpověď: Nový Zombie XP

    Tým 5 hráčom si tie expy resetol alebo aspoň nejako znížil? Na server by sa mohli pridať mapy de_westwood a de_eldorado, miest na kemp tam je dosť a práve sa westwood na zm testuje.

  3. #33
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Nový Zombie XP

    Jo, nastavil jsem jim prumer, co meli ostatni. Par lidi uz ma skoro vsechno full i bez bugu. Mapy se vyzkousi a uvidi se.
    Upravil jsem spawny a spawnovani.
    Naposledy upraveno Kotel; 02-07-14 v 08:43.

  4. #34
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682


    Re: Nový Zombie XP

    Tie brouky si vyriešil nejak ?

  5. #35
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Nový Zombie XP

    Meli by jit zabit kladivem, coz se mi zda, ze funguje. Pak nakazi pri hp pod 80, predtim 100. Jeste je teda muzu omezit jako infekcak, ze kdyz nekoho nakazi, tak uz nejdou koupit, ale zase tam kazdej haze lecici granat, takze je nutny necim znova nakazit.
    Pokousim se najit dobry mapy, ale neni to snadny. Je treba aby nebyla mega velka, byly tam nejaky kempy ve vzduchu.
    Naposledy upraveno Kotel; 02-07-14 v 09:55.

  6. #36
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731


    Odpověď: Nový Zombie XP

    Kotle mám návrh.Trochu bych zdražil zbraně.Tenhle server je tady krátce a každej už má skoro všechny pušky což je trošku škoda.

  7. #37
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886


    Re: Odpověď: Nový Zombie XP

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Interceptoru chybi P model, takze by ostatni nevideli, co ma za zbran, ale mozna to bude jedno, uvidime.
    Cierna verzia tejto zbrane sa docela podoba na ten interceptor, takze by sa mohol pouzit P model, ak je to mozne skombinovat.
    http://cs.gamebanana.com/skins/125966

  8. #38
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682


    Re: Nový Zombie XP

    Kladivom sa ubranis zopar broukom, ale celej sade ani nahodou.. Je prilis pomale.
    Plazma guna sa bugovala alebo co snou je ?

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468


    Re: Odpověď: Nový Zombie XP

    Citovat Původně založeno hauss Zobrazit příspěvky
    Kotle mám návrh.Trochu bych zdražil zbraně.Tenhle server je tady krátce a každej už má skoro všechny pušky což je trošku škoda.
    Uplne by stačilo keby sa pridaju nejake pištole naviac (glock,usp) a silne zbrane by sa dali na koniec celého stromu zbrani lebo teraz si našetrim napr. na m4 a potom mam slabši galil atď. A na brokovnice nefunguje pridany naboj v zasobniku ani po prebiti.

  10. #40
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886


    Re: Nový Zombie XP

    Na co pridavat dalsie neuzitocne zbrane ako glock a usp preboha? To su uplne od veci napady. Bud zdrazit alebo to nechat tak. Ja si myslim ze to je takto dobre.

  11. #41
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Nový Zombie XP

    Na brokovnice nebude fungovat pridany naboj ani po prebiti. Plasma shazovala server, uz jsem ji opravil asi, tak ji vratim. Jeste shazuje asi m32 nebo neco jineho.

  12. #42
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629


    Odpověď: Nový Zombie XP

    Mohol by si tam obmedziť tie inf. tak, aby ďalší šiel kúpiť až po 5 liečivých granátoch. Dobré by bolo dať na konci kola pre celý team odmenu asi 500 XP za prežitie človekom a asi 300 XP zombie. Inak sa nesnažia a nespolupracujú. Proti chrobákom je Milkor, launcher, či ako sa to presne volá, takže toto by som nemenil. Zombie by si zaslúžili viacej HP, ten ohnivý granát čo tam je ich zabije jeden... Do brokovnice pridať náboje, vylepšujem si to a nemám ich tam. Aspoň polovične, lebo 8 je fakt málo za brokovnicu aj keď má väčší dmg a knockback. Ďalej by som zväčšil tie % u strieborných nábojov čo si vylepšujú ľudia na 100% a zombie by som pridal dodge medzi bonus XP max 50%, nech majú čo vylepšovať. Ak sa to tam rozhodneš pridať, daj to po málo %, na takých 150-200 vylepšení, lebo 50 máš za chvíľu, nech sa ľudia pohrajú.

    EDIT: 50% je možno moc, 25% by mohlo stačiť. Ale tie strieborný náboje u ľudí by som dal na tých 100%, pretože teraz nevidím rozdiel.
    Naposledy upraveno Shinigami; 02-07-14 v 17:01.

  13. #43
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886


    Re: Nový Zombie XP

    Nepridavat HP zombie, podla mna maju az moc hp. To len milkor dava strasne pecky (ale zas sa aj solidne dlho prebija). Ohnivy granat mas jeden za kolo a je pomerne tazke ho trafit... V shope ti ho aj tak nikto nekupi. S pridanim nabojov do brokovnice suhlasim. Dodge by som nepridaval, zombie maju toho dost co vylepsovat.

  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629


    Odpověď: Re: Nový Zombie XP

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Nepridavat HP zombie, podla mna maju az moc hp.
    Ak sa dajú strieborné guľky na 100%, tak sa im HP zíde.
    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Ohnivy granat mas jeden za kolo a je pomerne tazke ho trafit... V shope ti ho aj tak nikto nekupi.
    To nie, ale keď dostaneš liečivý máš ho zas a zas, niekedy je to tam ohnivým granátom zaspamované.
    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Dodge by som nepridaval, zombie maju toho dost co vylepsovat.
    Už teraz majú niektorí skoro full, takže dlho mať čo vylepšovať nebudú. Aj keď nechápem ako ja mam iba 70k XP +- za zombie a to skoro vždy nakazím najviac ľudí.

  15. #45
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Nový Zombie XP

    Puvodne mely zbrane 200%, ale bylo to moc. Pak by musely mit zombie jeste vic hp a extra zbrane vetsi damage. Ale muzu pridat levely i na vylepsovani zbrani, treba 3.
    Naplno zatim nikdo nema vsechno a dlouho mit nebude, kdyz jsem vsechno zdrazoval a treba lvl 50 stroji 5000XP, coz muzes delat celej den. Za lidi pridam vylepseni rychlosti. Dodge pro zombie by se dal taky. Brokovnice bude dávat větší damage, ale víc nábojů nebude.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •