Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 31

Téma: bebeN (vulgarita, rasismus) --> Knoxyn

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2014
    Příspěvky
    4

    bebeN (vulgarita, rasismus) --> Knoxyn

    Zdravím , chtěl bych se zeptat jestli jsem rasista když řeknu svůj názor na cigány.
    Dneska sem napsal svůj názor na serveru a dostal jsem ban že jsem rasista..

    Napsal jsem : Jsou to kurvy černé co jenom šukají a šukají a mají 10 děcek a měsíčně sociální dávky 50.Tisíc.

    A stojím si za tím co jsem napsal , bohužel je to pravda .



    A Admin Knoxy mě kicknul za rasismus a pak mi dal ban a ja to napojil a on že obcházím ban tak mi dal perma , za to že neumí dávat bany taky nemůžu :(


    A chtěl bych se zeptat : Když napíšu pravdu o cigánech jsem rasista ?


    Díky za vysvětlení .

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele DelteN
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Deltenova ríša zázrakov
    Příspěvky
    877

    Odpověď: Za pravdu se davají bany ?

    Ten Ban by som dal už len za tie nadávky atď.. To do hry nepatrí...

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele MysteryFlash
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    In Da Haus :P
    Příspěvky
    27

    Re: Za pravdu se davají bany ?

    podle mě blbost,protože "cikán" je bílá rasa,sice nahnědlá ale bílá, takže se podle mě o rasismus nejedná a ten ban je blbost....a jak narážíš na ty nadávky tak tuna hráčů tam přes celý den nadává eště hůř (dokonce i na adminy) a ban nedostali,takže v čem je problém?:)



  4. #4

    Odpověď: Za pravdu se davají bany ?

    Je to jen tvůj názor a stůj si za nim sám nemam cikány v oblibě ale co už.Ale dávat ban za tvůj názor je diskriminace na tebe a tvou osobu.Kdyby měl admin náror že rajče je hnusné je to rasista? Ne je to jej jeho názor takže si myslím že tento admin by měl být potrestán...

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2014
    Příspěvky
    4

    Odpověď: Za pravdu se davají bany ?

    Přestěhuj se do Ostravy a pak změníš názor :)

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Za pravdu se davají bany ?

    Citovat Původně založeno bEbEN Zobrazit příspěvky
    Zdravím , chtěl bych se zeptat jestli jsem rasista když řeknu svůj názor na cigány.
    Dneska sem napsal svůj názor na serveru a dostal jsem ban že jsem rasista..

    Napsal jsem : Jsou to kurvy černé co jenom šukají a šukají a mají 10 děcek a měsíčně sociální dávky 50.Tisíc.

    A stojím si za tím co jsem napsal , bohužel je to pravda .



    A Admin Knoxy mě kicknul za rasismus a pak mi dal ban a ja to napojil a on že obcházím ban tak mi dal perma , za to že neumí dávat bany taky nemůžu :(


    A chtěl bych se zeptat : Když napíšu pravdu o cigánech jsem rasista ?


    Díky za vysvětlení .
    Tu nejde o svoj nazor ale o to ako si ho napisal.

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Za pravdu se davají bany ?

    Šlo o to, že Šukat a Kurvy by se na serveru prostě psát nemělo a nepatří to mezi slušná slova. O to jde.

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2014
    Příspěvky
    4

    Odpověď: Za pravdu se davají bany ?

    A to tam mám napsat : Jsou to lehké děvy s černým skinem a souloží a mají 10.Potomků ?

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857

    Odpověď: Za pravdu se davají bany ?

    Perma ban jsi dostal poté, co jsem tě už správně zabanoval na 5 dní a ty ses připojil po jiným nickem. Konzole mi napsala že obcházíš ban, tak jsem ti dal perma, což je zvykem i na cs serverech.

    Slovní spojední kurvy černé je rasistické, to mi nikdo nerozmluví. Mimo to tomu banu předcházelo rasistické vyjadřování na jejich stranu atd. Tady vám napíši sled událostí, abyste si udělali obrázek o tom jak to bylo. Vše kopíruji z konzole, není problém vyfotit, dané pasáže.

    Psal mě Front, že na serveru se dějí nějaké špatné věci, dochází k urážkám apod. Bohužel jsem nebyl schopný jít na mc, tak jsem si otevřel v prohlížeči McMyAdmin a projížděl jsem konzoli. a Narazil jsem na toto:
    [16:25:49] [Netty IO #1/INFO]: <[Hrac]FrontNoize>: za to že si kid a nevíš kommand je tvuj porblem
    [16:25:52] [Netty IO #9/INFO]: <[Hrac]Hemius>: nepis kokote vim co delam nemuzu za to ,ze mastny kotel to neumi zprovoznit
    [16:28:46] [Netty IO #7/INFO]: <[Hrac]Beben>: Ja jsem rasista maš pravdu :) Nenavidim zkurvené cigány ;)

    Za to jsem Hráši Beben, udělil kick z odůvodněním: rasismus - bylo to varování, aby s tím přestal, protože by to mohlo vést k nepříjemnostem.
    Následovalo:

    [16:35:38] [Netty IO #7/INFO]: <[Hrac]Beben>: Proč jsi mě kicknul za rasismus?
    [16:36:06] [Netty IO #9/INFO]: <[Admin]Knoxyn>: Cituji: Ja jsem rasista maš pravdu :) Nenavidim zkurvené cigány ;)
    [16:36:21] [Netty IO #7/INFO]: <[Hrac]Beben>: No a ? je to pravda:) Kurvy černé
    [16:36:27] [Netty IO #1/INFO]: <[Hrac]FrontNoize>: no jo
    [16:36:30] [Netty IO #9/INFO]: <[Admin]Knoxyn>: tak to je ban
    [16:36:31] [Netty IO #1/INFO]: <[Hrac]FrontNoize>: ale za to možeš jít sedet :D
    [16:36:39] [Netty IO #1/INFO]: <[Hrac]FrontNoize>: nenadáva se
    [16:36:42] [Netty IO #7/INFO]: <[Hrac]Beben>: Klidně ;) Kurvy černé
    [16:36:48] [Netty IO #7/INFO]: <[Hrac]Beben>: :)

    Dvakrát jsem se přepsal a dal mu ban na 5 sekund místo 5 dní, v tu dobu se znovu připojil a já mu naspal že mu dám ban za obcházení, potom jsem se uvědomil a na potřetí jsem mu dal ban na 5 dní - což není nic hrozného, bylo vidět že chce vyvolat spor a rasismus tam byl. Na což se připojil pod jiným nickem, čili obcházení banu a za to je pokud se nepletu perma.

    A jen tak mimochodem:
    [16:41:57] [Netty IO #9/INFO]: <[Hrac]Hemius>: NEJSEM RASISTA PROTOZE CIKANI NEJSOU RASA ROZMNOZUJOU SE JAKO ZVIRATA A TO NENI V TOM PRIPADE RASA
    za toto HEMIUS taky dostal ban na 5 dní, potom se připojil pod jiným nickem, nacož jsem ho zabanoval za obcházení banu.


    Pokud jsem pochybil, tak se omlouvám, ale já za toto unban nedám.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele MysteryFlash
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    In Da Haus :P
    Příspěvky
    27

    Re: Za pravdu se davají bany ?

    podle mě kdyyby jste měli napsat svůj názor a měli by ste stejný názor jako Beben tak to taky napíšete takhle "ohavně" + tady děláte z komára velblouda protože na serveru se nadává 100x víc....viz screen,bohužel jich víc nemám:/



  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857

    Odpověď: Re: Za pravdu se davají bany ?

    Citovat Původně založeno MysteryFlash Zobrazit příspěvky
    podle mě kdyyby jste měli napsat svůj názor a měli by ste stejný názor jako Beben tak to taky napíšete takhle "ohavně" + tady děláte z komára velblouda protože na serveru se nadává 100x víc....viz screen,bohužel jich víc nemám:/
    Možná dělám z komára velblouda, ale nechtěl jsem na serveru žádné nepříjemnosti a zbytečné roztržky, mimo to tihle ti v consoli maj taky pěknou sbírkou nadávek.Co se týče tohoto screenu, věc budu dále řešit.

    Ještě chci říct, že hráči dostali ban na 5 dní za rasismus, perma je za obcházení banu.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Za pravdu se davají bany ?

    Gtačko bych ještě pochopil, ale řešit to u kostiček už fakt asi ne.

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  13. #13
    Expert člen Avatar uživatele SliZo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ludgeřovice
    Příspěvky
    434

    Re: Za pravdu se davají bany ?


  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857

    Odpověď: Za pravdu se davají bany ?

    Citovat Původně založeno bEbEN Zobrazit příspěvky
    Knoxy Já jsem ban neobešel ;) Připojoval jsem se pod jménem : Beben a jak mužu obejit Ban, když si ani nezměním jméno ?
    Citovat Původně založeno bEbEN Zobrazit příspěvky

    A chtěl bych vidět tvuj názor na cigány ,kdyby jsi bydlel u Ostravy ;)
    [16:42:27] [Server thread/INFO]: Knoxyn issued server command: /tempban Beben 5days rasismus
    [16:42:27] [Server thread/INFO]: Beben has been temporarily banned
    Tvoje IP:
    [16:43:12] [Server thread/INFO]: Disconnecting net.minecraft.util.com.mojang.authlib.GameProfile@ ce4f7a2[id=dc9a3efc-27bb-3023-8a7c-2675e4be6f39,name=Cigán_Dušan,properties={},legacy=false] (/212.158.158.178:3154)
    [16:43:26] [Server thread/INFO]: Knoxyn issued server command: /banip beben obcházení banu
    [16:43:27] [pool-3-thread-785/INFO]: 212.158.158.178 has been banned

    Tak aspoň nelži
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2014
    Příspěvky
    4

    Odpověď: Za pravdu se davají bany ?

    Pod tím nickem jsem jen zapl MC , a na Server jsem se nenapojil , tak co to tu pleteš ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •