Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 31

Téma: bebeN (vulgarita, rasismus) --> Knoxyn

  1. #16
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857

    Odpověď: Za pravdu se davají bany ?

    Citovat Původně založeno bEbEN Zobrazit příspěvky
    Pod tím nickem jsem jen zapl MC , a na Server jsem se nenapojil , tak co to tu pleteš ?

    Kdybys jen zapl pc tak nám to nevyběhne v konzoli, pokoušel ses napojit na server, to je tam jasně patrné...
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  2. #17
    Nováček Avatar uživatele MysteryFlash
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    In Da Haus :P
    Příspěvky
    27

    Re: Odpověď: Re: Za pravdu se davají bany ?

    jenom mě zaráží že tady řešíš takovouhle blbůstku a nějaké "vlezdoprdelky" necháš být....ale víte co?snima tam budete mít přece pořádek na serveru:)



  3. #18
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Za pravdu se davají bany ?

    Citovat Původně založeno MysteryFlash Zobrazit příspěvky
    jenom mě zaráží že tady řešíš takovouhle blbůstku a nějaké "vlezdoprdelky" necháš být....ale víte co?snima tam budete mít přece pořádek na serveru:)
    Myslíš, že Walter je nějaká "vlezdoprdelka" ?:). Dle mého názoru není. A za to že mi někdo "leze do prdelky" mám taky dávat ban nebo co ?. Nějak nechápu tento příspěvek.

    Pokud máš nějaké screeny, jak někdo porušuje pravidla tak to nahraj na forum a budeme to řešit, ale tím že tu označíš někoho za vlezdoprdelku ničemu nepomůžeš.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  4. #19
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Za pravdu se davají bany ?

    Ban je pravom. NEMOZEM PRIST NA SERVER LEBO MAM POKAZENY PS2 PORT A NEFUNGUJE MI KLAVESNICA A MYS. MAM NAPOJENU DRUHU MYS CEZ USB A PISEM CEZ GOOGLE KLAVESNICU. OPRAVIM TO NAJNESKôR SOBOTU Namna tiez nadavaly na servery a ban som nedal. Pytali sa ma hraci preco. Lebo je zbytocne davat ban za blbost ale ty si to prehnal.
    Naposledy upraveno Bujak; 09-07-14 v 19:28.

  5. #20
    Nováček Avatar uživatele MysteryFlash
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    In Da Haus :P
    Příspěvky
    27

    Re: Za pravdu se davají bany ?

    si narušený? sám napíšeš že tam mají velkou sbírku nadávek a najednou řekneš že nic nedělají....těma vlezdoprdelkama chci říct že těmhle dvou ocasům dáš ban za blbost,ale těm opičákům co ti lezou do prdele ban nedáš....no jo ten váš pořádek



  6. #21

    Re: Za pravdu se davají bany ?

    Citovat Původně založeno MysteryFlash Zobrazit příspěvky
    si narušený? sám napíšeš že tam mají velkou sbírku nadávek a najednou řekneš že nic nedělají....těma vlezdoprdelkama chci říct že těmhle dvou ocasům dáš ban za blbost,ale těm opičákům co ti lezou do prdele ban nedáš....no jo ten váš pořádek
    od kedy ale porusuju pravidla? ak ho otravuju, kick alebo ban im dat stale moze

  7. #22
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Re: Za pravdu se davají bany ?

    však se divím že ten walter white tam ještě nemá permu.. admini mu odpustili grief eventu a on jim teď nadává když tam nejsou, palec nahoru

  8. #23
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857

    Odpověď: Re: Za pravdu se davají bany ?

    Citovat Původně založeno MysteryFlash Zobrazit příspěvky
    podle mě blbost,protože "cikán" je bílá rasa,sice nahnědlá ale bílá, takže se podle mě o rasismus nejedná a ten ban je blbost....a jak narážíš na ty nadávky tak tuna hráčů tam přes celý den nadává eště hůř (dokonce i na adminy) a ban nedostali,takže v čem je problém?:)
    Problém je v tom, že dostali ban oni a dostali ho na 5 dní což není na tak dlouho. Nebudu hledat v konzoli kdo na co kdy nadával, nechť to hráči hlási na foru, od toho tady taky je. Tohle bylo nahlášeno, tak jsem to zabanoval. Nevím co řešíš ale rád bych to věděl.


    Citovat Původně založeno MysteryFlash Zobrazit příspěvky
    si narušený? sám napíšeš že tam mají velkou sbírku nadávek a najednou řekneš že nic nedělají....těma vlezdoprdelkama chci říct že těmhle dvou ocasům dáš ban za blbost,ale těm opičákům co ti lezou do prdele ban nedáš....no jo ten váš pořádek
    Asi jsem narušený a měl jsem se lépe vyjádřit. Ta sbírka nadávek patřila Bebenovi a Hemiusovi (nebyla myšlena na Waltera). Špatně jsem použil větné složení a omlouvám se ti, že došlo k nedorozumění.

    Citovat Původně založeno Frisco Zobrazit příspěvky
    však se divím že ten walter white tam ještě nemá permu.. admini mu odpustili grief eventu a on jim teď nadává když tam nejsou, palec nahoru
    Kdyžtak mi pošli podrobnosti do pmky, nějak nevím o čem je řeč.
    Naposledy upraveno AlternativníPravda; 09-07-14 v 20:24.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  9. #24
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Re: Za pravdu se davají bany ?

    Citovat Původně založeno Frisco Zobrazit příspěvky
    však se divím že ten walter white tam ještě nemá permu.. admini mu odpustili grief eventu a on jim teď nadává když tam nejsou, palec nahoru
    Jeho neries. Ja som mu odpustil ban a ked si to precitas cele nadava lebo tam admini nechodia

  10. #25
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Re: Za pravdu se davají bany ?

    Citovat Původně založeno Bujak Zobrazit příspěvky
    Jeho neries. Ja som mu odpustil ban a ked si to precitas cele nadava lebo tam admini nechodia
    daj mu ban za nadavky.... nadavky na akykolvek server Kotelny nepatria....

    PS este jedna urazka a vam to tu locknem
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  11. #26
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Za pravdu se davají bany ?

    podivejme jake problemy maji na minecraft serveru :D nechapu proc se tu dohadujete o takovejch kravinach za nadavky a rasizmus je perma v kazedem pripade konec debaty.
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  12. #27
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Za pravdu se davají bany ?

    Už samotný nadpis je zavádějící. Já být moderátor tak podle názvu hned mažu. Ty budeš ten typ vygumovanyho mozku, co za všim vidí cikány. Můžeme se o celospolečenských problémech bavit například zde na fóru v sekci "vše ostatní ", určitě ne tady, no a už vubec ne na minecraftu. Ten cry je tak jako tak nepovedenej, protože ban není jen za rasismus, ale za nadávky. To bysis měl taky uvědomit. Kotelna neni nějakej šíblej politicky korektní server, nicméně generalizovat problém cikánské menšiny na "bandu kurev" a "10" dětí je i pod úroveň členů DS. Za ma by to byl ban i na fórum.

    E: Jenom se chci připojit k tomu co píše Jiří (Toy). Je to přesně tak, jak to píše, ale já to nechtěl tolik rozvádět protože mi to za to nestojí.
    Naposledy upraveno NarutoO; 10-07-14 v 15:01.

  13. #28
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Stochov
    Příspěvky
    1

    Odpověď: Za pravdu se davají bany ?

    Já jsem cigán a co tu píšeš není tak úplná pravda

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Za pravdu se davají bany ?

    Citovat Původně založeno NarutoO Zobrazit příspěvky
    Už samotný nadpis je zavádějící. Já být moderátor tak podle názvu hned mažu. Ty budeš ten typ vygumovanyho mozku, co za všim vidí cikány. Můžeme se o celospolečenských problémech bavit například zde na fóru v sekci "vše ostatní ", určitě ne tady, no a už vubec ne na minecraftu. Ten cry je tak jako tak nepovedenej, protože ban není jen za rasismus, ale za nadávky. To bysis měl taky uvědomit. Kotelna neni nějakej šíblej politicky korektní server, nicméně generalizovat problém cikánské menšiny na "bandu kurev" a "10" dětí je i pod úroveň členů DS. Za ma by to byl ban i na fórum.
    +1


    Každej 2. pyskuje, že je tenhle stát na hovno, že je ve sračkách a za vším slepě vidí jen cigány a 10 dětí. Neříkám ale, že jsou svatí, ale soudit někoho podle toho, jak vypadá nebo z jaký rodiny je ? Ubohost první třídy

    Ale pokud už jseš takovejhle frajer, že to musíš řešit, tak by ses měl první trošku zamyslet. Vem si pouhý 2 fakty ze sta . . Máme jedny z nejdražších dálnic v celý Evropě, za 1. neustále se serou a pomalu každej rok se někde něco předělává . . Za 2. staví se tu takovým stylem, že max. povolená rychlost je 130 km / hod. a někde jedeš sotva 80, jak jsou ty dálnice na hovno . Německo, nižší cena za km dálnice , rychlost je i někde neomezená. Elektřiny vyrábíme denně tolik, že jí po večerech posíláme přes dráty do okolních států. Německo atd. . . Ale přesto máme oproti jiným státům elektřinu mnohanásobně dražší. Bejvá to spíš tak, že pokud má stát hodně něčeho, ať už surovin nebo nějáký energie , tak je zpravidla ten produkt v tom státě pod cenou, narozdíl od okolních států. Ale tohle už vidí jen málokdo a ty už tuplem né. . . Ty největší ojeby na nás dělaj lidi se stejnou barvou pleti jako máš ty .

    Za to, že tenhle stát je tam kde teď je můžou bílí lidé, ne cigáni. Podle mě ti nemůže bejt víc jak 17 . . a pokud jo, tak sorry, ale upřímně tě lituju.

    Takovýhle škatulkování prostě nefunguje, znám pár cigánů, kterým na 120 % nesáháš ani po paty a v životě nedokážeš to, co oni .

    Tohle si máš řešit s kamoši někde venku ,ne na serveru proboha.

    Wake up !
    Naposledy upraveno Toy; 10-07-14 v 15:02.

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Odpověď: bebeN (vulgarita, rasismus) --> Knoxyn

    Za tu vulgaritu a rasismus si dostal 5 dní. Perma máš za následné obcházení.

    Myslím, že se dá domluvit, když o to mají obě strany zájem. Ale nepřijde mi tvůj přístup správný. Stačilo by se za to obcházení omluvit, a nějak se s Knoxem domluvit na zrušení perma banu. Těch 5 dní by zůstalo.

    Ale to je můj názor jak bych to řešil, bohužel ty si stále musíš obhajovat ty své výrazy, které si na serveru utrousil.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •