Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Jailbreak vychytávky

  1. #1
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Jailbreak vychytávky

    Na jailbreaku se pohybuju už třetím rokem a tak
    jsem se rozhodl podělit se o pár "vychytávek". Většinu z nich určitě znáte,
    ale snad se dozvíte aspoň něco nového.

    Mosty (jb_snow/jb_mountains)
    Pokud si nejste jisti, jaké dva z těchto tří mostů jsou průchozí, doporučuji
    nanést na jeden z nich sprej logo. Pokud vám to do chatu napíše, že sprej
    byl nasprejován, most průchozí je. Pokud se nic nestane, tak po mostě před
    vámi se přejít nedá.




    Surf (jb_snow)
    Na mapě jb_snow se dá zachytit na blocích surfu. Stačí si pouze v čupu
    vysurfovat na vyšší vrchol surf bloku a pustit klávesnici. Když není zkušený
    CT tým, tak se toto zachycení dá dobře využít při vzpouře nebo schovce.




    Zjednodušené bugnutí skútru (jb_snow/jb_mountains)
    Pokud si chcete bugnout skútr, tak není třeba jej shazovat z mostu, jak to
    dělá většina lidí, ale stačí se pouze postavit na vyšší část prvního skútru
    (předek) a pomalu vycouvat přes skútr za ním (viz.obrázek). S takto bugnutým
    skútrem je zajištěna ochrana před přejetím a zároveň zjednodušené přejíždění
    ostatních.




    Granáty (jb_snow)
    Při házení granátu do nejmenšího ze tří cílů na mapě jb_snow musíte ve stoje
    mířit na cihlu zvýrazněnou na obrázku. Tato cihla jde z čáry dobře vidět, a pokud
    na ni kurzorem míříte, vždy trefíte.




    Granáty (jb_mountains)
    Na této mapě je to o něco těžší. Zde musíme mířit do prostoru mezi těmito dvěma
    imaginárními spojnicemi (viz.obrázek). Opět musíme být přesně na čáře a stát.




    Seskok ze střechy (jb_snow/jb_mountains/jb_oasis)
    Pokud se naučíte surfovat po těchto blocích, můžete se ze střechy dostat ze všech
    stran. Po pár seskocích se naučíte sklouznout bez ubrání HP. Můžete tento
    neoficiální východ využít jak při vzpouře, tak při módech.




    Překvapení ve zbrojnici (jail_brazilian_v4)
    Pokud je hromadný volný den nebo máte individuální volný den a dozorce vás hlídá,
    těžko se na této mapě dostanete do zbrojnice. Naštěstí nedaleko od zbrojnice jsou
    překážky, na které když vstoupíte tak vás odhodí zpátky. Toto se dá využít ve váš
    prospěch a při chvilce trénování vás tato překážka může dostat až doprostřed
    zbrojnice. Stačí, když vám někdo podrží dveře a vy bhopem skočíte na tuto překážku
    a poté z překážky směrem do dveří od zbrojnice.




    Usnadnění Kz (jb_projetocs)
    Na tomto Kz nemusíte využívat všechny bloky. Když některé vynecháte, dostanete
    se nahoru rychleji. Červené bloky na obrázku lze vynechat (obskočit/přeskočit).




    Schovaná brokovnice (jail_arizona)
    Málokdo ví, že i na této mapě je schovaná rychlopalná brokovnice. Na červeně
    označeném místě se nachází neviditelné dveře, které se otvírají písmenem E. Jakmile
    stisknete písmeno E, musíte chvíli počkat (5 sekund), jinak se dveře zaseknou. Tato
    malá místnost se dá také využít jako schovka.




    Výstup na horu (jail_beach_v3)
    V tomto úseku se dá vysurfovat na vrchol hory (kopce), která rozděluje areál boxu
    od pláže. Často se takhle dají zezadu přepadnout dozorci při přestřelce nebo jiném módu.




    Přístup ke zbraním (jail_minikule_v1)
    Dozorci často přehazují zbraně ve zbrojnici a to se dá lehce využít. Když si vyskáčete
    Kz, které je na stranách hlavní budovy, dostanete se na střechu, kde je občas zbraň
    nalepená na stěnu zbrojnice nebo sklo.




    Deathrun (jail_funny2)
    Na začátku tohoto deathrunu doporučuji jít po straně a dívat se na žlutočerně označené
    části. Jestliže není freerun a CT stlačí past, tak se tyto části propadnou.

    Hned na začátku je také mezera, po které se dá chodit. Nebojte se pádu, zbytečný
    přeskok této mezery by vás jen zdržel.




    Surfovat autem (jb_flyhigh)
    Na této mapě se dá vjet autem na surf. Ovládání je složitější, protože vás to občas vrátí
    zpátky a poté na své auto musíte dosurfovat, ale když se tohle naučíte, tak si zajistíte
    nepřekonatelné schovky.




    Útěk z trampolíny (jb_oasis)
    Nad zbrojnicí se nachází menší čtverec, na který když dopadnete z vysoké výšky, tak vám
    to neubere ani jedno HP. Pokud umíte dobře skákat a kolo je již dlouhé, tak je to jasná volba.


  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: Jailbreak vychytávky

    O té brokovnici jsem ani nevěděl :D Každopádně dobrá práce :)

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  3. #3

    Odpověď: Jailbreak vychytávky

    bohamuj, ted budou o tom vědět všichni a CT si na to budou dávat pozor -_-.... Ale jinak, o některých jsem nevěděl

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele LaMM3r
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    45

    Odpověď: Jailbreak vychytávky

    Veľmi pekné Frysko. :) Konečne som sa niečo dozvedel o tých pre mňa nových mapách. Keď tam človek rok ani nezájde stratí prehľad a kopu vecí zabudne.
    The Frisco : Uz vim,proc je Jail zarazen do "Fun serveru". Kvuli takovym lidem jako Lammer :D


  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Jailbreak vychytávky

    Dobrý, taky jsem něco nevěděl. Děkuju.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Jailbreak vychytávky

    Dobrá práce Crafe
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •