Strana 1 z 13 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 181

Téma: Otázka

  1. #1
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    7 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Otázka

    EDIT:
    Původní debata byla o WoW MoP serveru, ale nakonec jsem udělal WotLK, kde je minimum bugů.
    Naposledy upraveno Kotel; 28-12-15 v 10:07.

  2. #2
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443


    Re: Otázka

    Počas expenia by som nechal normálne pvp a na levely 90 možno ffa pvp s tým, že hlavné mestá a začiatočne lokácie by boli neutrálne. Ale ak by tu prišlo aspoň nejakých 200+ hráčov, tak to dať zase s5 na pvp. Čo sa týka ratov, ja síce expím nerád, ale myslím že instant je nanič. Nie su z toho žiadne goldy, itemy a hráči ktorí by hrali Pandu prvý krát ako napr. ja sa potrebujú trochu zoznámiť s postavou. Tých 6 rate by mohlo byť dobre, ale aby sa to zvýšilo aj na tie xp za explore, killy etc. Ak uvažuješ aj o nejakom vip, tak na servery kde som hrával bola vo vip teleportácia + nejaké buffy, ktoré zvýšili hp o cca 7-10% a možnosti rename characteru, zmeny frakcie atď.

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele YenG
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    127


    Odpověď: Otázka

    Ja som jednoznačne za PVP server,zbytočná robota pre developerov kvoli neutralnym lokáciam,zdržovania kopu,v pandaríí sú neskutočné bugy (čo sa týka každého free serveru) v prvom rade by bolo dať dokopy Pandarian RAIDY,kebyže sa fixnú 25hc,10hc raidy,tak máš dalších ludí na serveri,samozrejme ľudí bude dosť,pretože pandaria bude novinka na cz/sk scéne,ale hovorím,fixnuté raidy by pomohli návštevnosti,taktiež bude určite treba fixnúť questy,ktoré budú potrebné počas expenia classy ( napr. lock - questy na petov atď. ) Čo sa týka Launchera,poznám človeka ktorý sa do týchto vecí rozumie,spravil už niekolko launcherov ( pohybújúce sa pozadie,žiadne screen,zapamätanie údajov,zbytočne nemusíme písať heslo,pokial to heslo má 12 znakov :D ,čo sa týka ratu,nechať na 6x,ale pre toho,kto si napríklad kúpi VIP,dať heirloom set ( head,shoulder,wepka,2 trinkety) sú to itemy čisto na expenie,expenie je s tým jednoduchšie,ale v max leveli mu bude heirloom na nič,pretože to bude low gear aj wepka,bude musieť chodiť dungy aj raidy,nikto nebude dalej hrať s heirloomom :). Ešte čo sa týka vip , do vipka by bohato stačilo TELEPORT,TAXICHEAT a také podobné vecičky,ešte čo môžem doporučiť je RESETOVANIE ID na raidy za nejaký menší poplatok (príklad 0.50 € ) taktiež nato chytíte ľudí.
    Tak teda ak na wowku stretnem toho teapka čo sa rozumie tomu launcheru,ozvem sa ti do PM,pošlem kontakt a ostatok sa dohodnete vy.

  4. #4
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Otázka

    XP rate se týká všeho. Společně s ním se zvýší i gold rate z questů a monster. VIP nebude. Může být změna nicku za poplatek a věci z wow shopu - mounti, peti. Přidal bych třeba koupení větších báglů. Určitě ne věci, co tě nějak zvýhodní v arénách nebo raidech.

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele YenG
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    127


    Odpověď: Otázka

    Ja len hovorím,že reset ID by tiež nebol zlý nápad,na serveri,kde hrám to funguje skvelo a také niečo nemá každý server. Btw. Heirloom hear nezvýhodnuje v arénach a ani v raidoch,heirloom je čisto iba na Expenie,s tým sa do pvp ani do pve nedá ísť,lebo v raide nič nevytočíš a v pvp ťa usmažia,pretože to má 0 ressil :)

  6. #6
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Otázka

    Reset instance by mohl být, ale ne nekonečný. Možná max 3x za týden. Herliom je i na ofiku, takze to by taky slo.
    Naposledy upraveno Kotel; 06-08-14 v 20:20.

  7. #7


    Odpověď: Otázka

    Udělal bych tu seznam, do kterého by se reportoval stav jednotlivých questů, jestli jsou OK, nebo jsou nějak zabugované.

  8. #8
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Otázka

    Bug tracert bude, kdyz se do toho pustim.

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173


    Odpověď: Otázka

    Heriom veci su vychytavka, ktoru si mozes kupit za honory/justice pointy aby sa "lahko" expilo. tato vychytavka je account bound takze sa to moze jednoducho posielat mailom medzi postavami na acc. equipne sa to od lvl 1 a kazdym lvlom aa dvihaju staty, az po level 80, niektore do 85 - od guild vendora. do pvp to vyuzijes iba popri expeni, hlavne zbrane pretoze lepsia zbran ako tie heriom na exp nie su. a niektore maju aj resilku. na 90lv su prakticky trash, kedze to ani neequipnes a v pandarii je gear vendor - 406ilvl itemy za par goldov. Pridat to do vip nie je zle.
    Reset id je sracka, tych raidov je dost a vo svete wowka mas stale co robit, spocitku budu kazdeho zaujimat RDF a repky. Tyzden ubehne celkom rychlo.
    Naposledy upraveno Kazki; 06-08-14 v 20:29.

  10. #10


    Odpověď: Otázka

    Většina se asi shodne na kompromisu nastavení XP ratů na 6x, PvP a dále zprovoznění Pan. raidů a většiny questů, což by určitě zvýšilo návštěvnost, jak tu přede mnou někdo zmiňoval. Jestliže VIP nebude, bylo by vhodné za menší poplatek rozchodit základní věci jako rename postavy, změna frakce, možná i resetování ID na raidy apod.

  11. #11
    Pokročilý člen Avatar uživatele Company
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    212


    Odpověď: Otázka

    Zo zaciatku by bolo asi najlepsie frakcie spojit. Mam na mysli ze mozu medzi sebou komunikovat a zmiesane BG ak by boli (viem ze je to trosku daleko kym sa vsetci naexpia ale to len tak...).
    FFA PVP? neni kus blbost ze si zacnem hrat taurena expim sa, pritom sa expi nejaky druhy hrac tiez tauren je vyssi lvl a bude ma tam resskillovat... ako povedal trey ten FFA az od 90...

    Tie raty su paradny napad. Instant je pre CZ/SK komunitu uplne na hovno kedze tu prevladaju este stare patche.

    Urcite kazdy hrac WOWka by uvital zaraidovat si stary dobry ICC, Ulduar, Naxx a pod. +este keby mali z toho veci pouzitelne na panda patch... freakin awesome!

    Boje medzi guildami + vlastne guild housy, sutaze o guild housy super!

    Pridal by som aj teleporter aj ked sa to uz pomaly blizi k instantu... ulahcilo by to goldy zo zaciatku pre novacikov aj cas straveny cestovanim do roznych raidov.

    Mozno by bolo super ako to ma vacsina privatnych serverov, zaviest tzv. voteshop (hrac zavotuje na nejake stranke plnej WOW serverov pre kotelnu a dostane nejake votepointy). Reklama zadarmo + za votepointy by boli popripade tí mounti a nejake tie Tokeny (reset ID, zmena mena/frakcie...) Ziadne obrovske vyhody.

    To su zatial moje napady, pripadne editnem ked este na nieco pridem.

  12. #12
    Pokročilý člen Avatar uživatele YenG
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    127


    Odpověď: Otázka

    Podla mňa,FFA frakcie sú zbytočnosť,kde budú boje na SW,alebo na OG ? Keď si hordáci spravia 30man raid group a idú na sw je väčšia zábava jak keby sa tam mali v durotare zabíjať. Teleporter na začiatok je dobrá vec,pomôže pri expení,aspoň sa bude lepšie expiť no,ale určite ten teleporter nie na stálo. Ešte ideálne by bolo spraviť Black Temple a chodiť si na vecičky na transmog :) alebo vanilla raidy,mňamka :) T1 Setovky :)

  13. #13
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173


    Odpověď: Otázka

    Ak by sa pridali custom itemy do dropu z ICC, Ulduar, Naxx, ... a este k tomu ten teleporter, tak by to bola celkom sracka - nemalo by to daleko od fun serveru.. te itemy sa zberaju na tmog, nie gear - na to mas pandaria raid. crossfaction zo zacatku je asi najlepsie co moze byt, jeden z dovodov preco sa "oplatilo" zo zaciatku hrat na pandashane. boje medzi guildami su zbytocne, kedze mas moznost spravit si rgroup a lognut s nou rated bg - mas z toho aj cp a rating.
    ked uz tu doslo na te transmogy, na monster-wow maju npc ktore moze mognut legendary weapony + weapony akehokolvek typu, napr. 2h axe sa moze mognut na 2h sword. do hry sa to pridavat hned nemusi, radsej sa sustredit na Q, ale v neskorsej hre sa to celkom hodi.
    Naposledy upraveno Kazki; 06-08-14 v 21:02.

  14. #14
    Pokročilý člen Avatar uživatele Company
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    212


    Odpověď: Otázka

    Citovat Původně založeno YenG Zobrazit příspěvky
    Podla mňa,FFA frakcie sú zbytočnosť,kde budú boje na SW,alebo na OG ? Keď si hordáci spravia 30man raid group a idú na sw je väčšia zábava jak keby sa tam mali v durotare zabíjať. Teleporter na začiatok je dobrá vec,pomôže pri expení,aspoň sa bude lepšie expiť no,ale určite ten teleporter nie na stálo. Ešte ideálne by bolo spraviť Black Temple a chodiť si na vecičky na transmog :) alebo vanilla raidy,mňamka :) T1 Setovky :)
    Myslis velmi dopredu... ludom potrva nez si naexpia postavy, ti sikovnejsi mozno par mesiacov.. taky ja aj 7 mesiacov+

    Ze ty hrajes na nejakom instante?

  15. #15
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173


    Odpověď: Otázka

    Citovat Původně založeno Company Zobrazit příspěvky
    Myslis velmi dopredu... ludom potrva nez si naexpia postavy, ti sikovnejsi mozno par mesiacov.. taky ja aj 7 mesiacov+

    Ze ty hrajes na nejakom instante?
    blbost, raty budu vraj 6x, 90 mas vyexpenu do 2 tyzdnov ak vies co robit.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •