Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: [CS:GO] Vysoký ping + lagování

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034


    [CS:GO] Vysoký ping + lagování

    Ahoj,
    začal jsem hrát GOčko, ale mám problém s lagama.

    Hraju na ntb, který je připojen na wifi. Tím sem myslel, že by to mohlo být, ale mám ping třeba 80 (což je únosné) a najednou to skočí na 500.

    Zkoušel sem to více dní za sebou. A přijde mi, že je to úplně random, ani počet připojení na wifi to nějak extra neovlivňuje.

    Např. v pondělí v 9 ráno sám na wifi 50 ping a jiný den ve stejnou dobu a taktéž sám na wifi ping 1000.

    Občas hraju normálně a při dalším lobby bum a ping 500. Nějak to přelaguju a další hru mám třeba jen 100. Nebo taky sem měl 1000 a kicklo mě to za problémy s připojením. Ihned sem se napojil zpět na server a ping sem měl 50 a všechno běželo výborně.


    Tak jestli nevíte jak by se to dalo ovlivnit, nebo jestli jde i GOčku nastavit raty atd, třeba jako v 1.6.

  2. #2


    Odpověď: [CS:GO] Vysoký ping + lagování

    I v GO si musíš nastavit raty stejně jako v 1.6. Nejdříve teda zkus to. Na internetu máš miliardu návodů jak na to.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034


    Re: [CS:GO] Vysoký ping + lagování

    Ok, zkusím.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034


    Re: [CS:GO] Vysoký ping + lagování

    Asi neumím hledat, ale všechny rádoby návody , které jsem našel se následně zvrhly v diskuzi k daným hodnotám. Nejčastěji u nastavení "rate". Poté taky max_fps.

    Proto jsem se chtěl zeptat, jestli tu je někdo, kdo mi k tomu něco dokáže říct a i to nějak vysvětlit pro nevzdělance jako jsem já.

    Toto je nejčastěji vyskytovaná forma:
    (rate a fpsmax se často liší na každém zdroji, tak hodnoty neuvádím)

    fps_max
    rate
    cl_cmdrate "128"
    cl_updaterate "128"
    cl_interp 0

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    6


    Odpověď: Re: [CS:GO] Vysoký ping + lagování

    Poradím ti asi takhle. :) jak máš v cs:go nastavení obrazu myslím tak si dej všechno na nejnižší a v nastavení hry nebo v nastavení obrazu budeš mít maximální přijatelná odezva a dej tam 350 uplně nejvíc jestli ti toto nepomůže tak to nevím ale určitě ti padne ping hrál jsem na pingu 48 a tedka hraju na 5-10 a mám 6 let starý notebook

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •