Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 33 z 33

Téma: AFK Simon

  1. #31
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: AFK Simon

    Citovat Původně založeno Nakladana_Okurka Zobrazit příspěvky
    Zneuzivalo by se to tak, ze nemalo lidi se chce dostat k CT, ale nechce Simona, i když je to jeho povinnost,... Zkratka by přišel typek, "nechtelo" by se mu simonovat, tak udělám, ze sem afk...
    Jak říkají ostatni, nejlepší je ten afk time 30 sekund;)
    Všetky varianty, ktoré ste tu napísali, sa dajú zneužiť. Tomu sa nevyhneš, blbci sú najviac vynaliezavý druh homo stupidus.

    Takže spraviť kompromis. 30 afk, zabije ho to, simon sa tak posune ďalej. ALE s tým, že toho AFK hráča to hneď znovu automaticky pridelí do /simon na koniec fronty, aby sa potom nevyhováral, že bol afk, tak si to nemohol napísať. Ak bude "afk" 2-3 kolá po sebe, tak presun. Nie hneď presun len preto, že išiel na WC.

    BTW prečo každého hráča u CT nenahodí automaticky do zoznamu /simon? Vypíše mu koľký je v poradí a tak sa nikto nemôže sťažovať "berte si simona, ja som bol už 5 krát po sebe"... hmmm?
    Naposledy upraveno Charon35; 06-09-14 v 23:17.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  2. #32
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Re: Odpověď: AFK Simon

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Všetky varianty, ktoré ste tu napísali, sa dajú zneužiť. Tomu sa nevyhneš, blbci sú najviac vynaliezavý druh homo stupidus.

    Takže spraviť kompromis. 30 afk, zabije ho to, simon sa tak posune ďalej. ALE s tým, že toho AFK hráča to hneď znovu automaticky pridelí do /simon na koniec fronty, aby sa potom nevyhováral, že bol afk, tak si to nemohol napísať. Ak bude "afk" 2-3 kolá po sebe, tak presun. Nie hneď presun len preto, že išiel na WC.

    BTW prečo každého hráča u CT nenahodí automaticky do zoznamu /simon? Vypíše mu koľký je v poradí a tak sa nikto nemôže sťažovať "berte si simona, ja som bol už 5 krát po sebe"... hmmm?
    Po připojení k ct tě to automaticky zařadí do fronty, bohužel jen jednou.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  3. #33

    Odpověď: AFK Simon

    Taky dost mě štve, když je vzpoura a zůstane poslední CT, které má naspěch, protože se to kolem něj hemží T. On prostě nemá ten čas si napsat /simon. Mohlo by se to u posledního CT zařadit automaticky. To, co navrhoval charon, je nejlepí řešení. Taky by se mohlo upravit /presun menu. Jednou se mi stalo, kdy byl jeden z těch lepších simonů afk. Měl jsem v plánu ho přesunout k T a rychle zpět k CT. V momentě, kdy jsem ho ale přesunul k T, se přesouvací menu posunulo, já nestihnul správně zareagovat, protože jsem to nečekal a k CT jsem přesunul úplně někoho jiného, který byl navíc naživu -_-.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •