Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: skiny-modely v cs 1.6

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Autungtung
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    MS kraj
    Příspěvky
    230

    Question skiny-modely v cs 1.6

    ahoj, mám takový dotaz ohledně modelu do cska, zda je na kotelně možné používat např. toto: http://cs.gamebanana.com/skins/128843

    Ptám se, abych pak nemusel vysvětlovat, že jsem přes částečně průhlednou texturu jako křoví, viděl něco, co vidět s orig modely jde jen těžko. Nebo zelený skin T na de_aztec..

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele Leo
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    134

    Odpověď: skiny-modely v cs 1.6

    To raději hraju s original skiny, než s tímto.. Věřím, že to půjde lépe vidět, ale mě osobně se to nelíbí. Jen říkám svůj názor. .. A teď k tvému dotazu. Určitě můžeš používat jakýkoliv skin jaký chceš. Je to tvoje věc co si tam dáš. A nikdo by ti do toho neměl kecat. Taky jsem si upravil vzhled hry podle mých představ a baví mě hra více než při defaultním nastavení a vzhledu.

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Odpověď: skiny-modely v cs 1.6

    Když chceš jiné skiny tak si je tam hod..Kotelna nepotrebuje menit skiny kdyz to umite vy sami...
    avic tento skin je zly...je osklivy...Origo jsou lepsi a ty textury sou navrzeny tak aby slo i neslo je videt...doposud nemel nikdo problem

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Autungtung
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    MS kraj
    Příspěvky
    230

    Odpověď: skiny-modely v cs 1.6

    Heh, no jo, originály mám raději. Jenom Terroristu zeleneho hajzla jsem oblekl do červeneho svetru, protože mi na některých mapách dělá problém ho vidět

  5. #5

    Odpověď: skiny-modely v cs 1.6

    Já jsem jednou na game banana objevil obří kulomet, který když jsi měl na sobě (m249), tak ti to přidalo do šířky tak o jednoho hráče víc! Tudíž jako kdyby vedle sebe stýli tři hráči. Chvíli jsem s tím hrál, ale pak jsem si uvědomil, že je to obrovské znevýhodnění, protože já s tím skinem vidím za roh to, co jiní vidět nemohou. Proto jsem to radši dal pryč. V tvém případě je to ale v pořádku. Vždy si řekni: "uvidím to já a tak samo i normální hráči?" Ve křoví to uvidíš s tímhle skinem líp, normální hráč to však taky vidí (hůř, ale vidí).

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •