Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: MMORPG - Star Wars The Old Republic Herni partner

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255


    MMORPG - Star Wars The Old Republic Herni partner

    Ahoj, zahral by si nekdo?

    Je to Free (Mate spoustu vyhod, kdyz si koupite) ale ze to darmo to stoji...

    Napiste, jak zacnete hrat, pomuzu chvili levelovat/porazit bossa, udelat flashpoint. Bud PM, nebo na Stymu, nebo v chatboxu, az budu onlajn.

    Narut.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    SK
    Příspěvky
    11


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: MMORPG - Star Wars The Old Republic Herni partner

    Nieje to veľmi pay2win?

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255


    Odpověď: MMORPG - Star Wars The Old Republic Herni partner

    Hraju Roleplay server, tak nevim, kdybych hral pvp tak mozna P2win, ale nevim. Neumim to posoudit, jiny MMORPG jsem nehral. Jako WOWko jo, ale strasne malo..
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele Company
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    212


    Odpověď: MMORPG - Star Wars The Old Republic Herni partner

    Hraval som na PVP/PVE sa mi zda myslim ze lvl 29 ci kolko ale pokial nemas subscribe (nejakych 50$ sa mi zda) tak si to tak neuzijes :) tie "battlegroundy" ci ako su tam paradne najma ten huttball :D a tie ship misie su tiez paradne len to ze mozes z oboch po 5x len raz tyzdenne pokial si free... takze asi taka "free"2play to je. Myslienka dobra ale tato hra je cisty biznis :P neplatis neuzijes si

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255


    Odpověď: MMORPG - Star Wars The Old Republic Herni partner

    Citovat Původně založeno Company Zobrazit příspěvky
    Hraval som na PVP/PVE sa mi zda myslim ze lvl 29 ci kolko ale pokial nemas subscribe (nejakych 50$ sa mi zda) tak si to tak neuzijes :) tie "battlegroundy" ci ako su tam paradne najma ten huttball :D a tie ship misie su tiez paradne len to ze mozes z oboch po 5x len raz tyzdenne pokial si free... takze asi taka "free"2play to je. Myslienka dobra ale tato hra je cisty biznis :P neplatis neuzijes si
    Jak jsem psal, ja hraju RP.. no počítám s tim, že když budu potřebovat nějaké sloty v inventáři, novou postavu, tak si pořídím subscription.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •