Zobrazit výsledek ankety: Chcete ''Vanilla' Deathrun bez Shopu a bhopu?

Hlasující
16. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Ano

    9 56.25%
  • Ne

    7 43.75%
Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Nový odlehčený Deathrun server?

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    11

    Nový odlehčený Deathrun server?

    Ahojte, asi mě moc neznáte z fóra, ale na serveru vysupuji s nickem N0cTUa_JaMMeX a nyní jsem v klanu [HentaiBross] A proč jsem se představil?
    Chci udělat návrh, který by mohl přinést pro tento herní portál nový server, tak aby jste věděli kdo píše :-)
    K návrhu.
    Chtěl bych tedy vytvořit nový Deathrun Server, který by byl bez jakéhokoli usnadňování, žádný Deathrun Shop, ani Double hop, ani autobhop, prostě nic, klasickej Deathrun na csko.cz neni, a dle toho, že díky tvarovi, který udělal hlasování (Asi před 15 minutama) na server :27021 jestli by o to někdo stál a 11 z 20? Hlasovalo pro ANO, a to rozhodně neni plnej počet hráčů, jež tam hraje a jež by o to stálo, řekl jsem si že bych to sem mohl hodit.
    VIP by se zde moc nevyužilo, asi jen pro Skiny na postavu, a na nože...
    Mapy by se museli domyslet, já si nemůžu pamatovat všechny ale mohli by zde být :
    de_extreme, de_astro, de_forest? (U téhle si nejsem jist) a další.
    Na konci by bylo AKčko, a T by byl asi ihend zabit, možná by šlo, že by si na začátku T mohl vybrat jestli Deagle nebo Double Pistole, aby se mohl nějak potenciálně bránit.
    JDe mi hlavně o to že před 2-3 roky se nic jiného nehrálo, a ten pocit, že chci pojukovat Tčko, ten byl prostě neodmyslitelný k Deathrunům, teď je to jen o tom jakožto T dojít ke konci, a počkat až mě někdo vyzve na Duel, což je blbost...
    Co vy nato? Jaký názor na to máte vy? :)
    Děkuj za váš čas :)
    JaMMeX

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Nový Deathrun Server

    Ahoj, jak jsem ti psal ve hře, udělat takový server není problém, jde spíš o to, jestli by takový deathrun vůbec někdo hrál. Nesledoval jsem moc tu anketu, ale vím, že vyhrála odpověď "ne". Upřímně pochybuji o tom, že by se server naplnil, protože pokud se podíváš na celosvětově nejhranější DR servery, tak všude najdeš autobhop. Už dávno se až tak nehraje na pasti jako spíš na složitost jednotlivých úseků na mapách.

    Po úpravách na 27021 (autobhop, dvojskok, nový shop, časový rank, duely) se navštěvovanost serveru razantně zvýšila, na GameTrackeru se zvýšila pozice serveru o 1000 míst a server patří mezi top 30 deathrun serverů (celosvětově).
    Naposledy upraveno hofy; 26-09-14 v 01:27.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    11

    Odpověď: Nový Deathrun Server

    Tak, pokud říkáš 5 minut, obětoval bys je?
    :)
    EDIT : A dát ho třeba jen na týden, a sledovat jak moc lidí tam chodí?
    EDIT 2 : (Musim přemejlšlet než něco napíšu) Těch 5 minut jsi psal ve hře ;)
    Naposledy upraveno JaMMeX; 20-09-14 v 17:42.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Nový Deathrun Server

    Tak když píšeš bez shopu, tak tam není co nastavovat, stačí původní drmanager + vhodný maplist. Ale jak říkám, nejsem přesvědčený o tom, že by takový server měl nějaký dlouhodobý užitek.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    11

    Odpověď: Nový Deathrun Server

    Dobře dobře, teď jenom ty mapy, moc si je nepamatuju, ale asi Extreme, astro, co dál? :D (To znamená že ho teda uděláš? :D) Díík :D

  6. #6
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Nový Deathrun Server

    Spíš bych udělal stejný server.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    11

    Odpověď: Nový Deathrun Server

    Jako další se shopama atd. ?

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    11

    Odpověď: Nový Deathrun Server

    UP!!!

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Nový Deathrun Server

    Napadla mě možnost druhého serveru, který by měl taky měření časových rekordů, ale do jiné databáze, takže by tam byla topka zvlášť. Byl by tam trochu jiný maplist (lehčí mapy), žádný autobhop ani dvojskok a nějaký jednoduchý shop (velmi mírná vylepšení nebo s časovým limitem), respawnovalo by se třeba jen do 30 vteřin od začátku kola. Bez duelů (nebo jen při freerunu). Ale nevím, jestli by o to byl zájem.

  10. #10
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Odpověď: Nový odlehčený Deathrun server?

    Zadne double jumpy , auto-bhop od zacatku kola a ani nejaky knife skin , proste shop kde se autobhop da koupit a speed taky atd.
    Nechat stare mapy , astro , fly o the wall , ted na deathrunu padaji ty nove a neda se hrat zase za starejch casu.
    Casomira nechat,topka taky a ty duely bych nechal...pak budou all brecet ze jim ho vyzral atd. = DEATHRUN 2

  11. #11
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Nový odlehčený Deathrun server?

    Moje představa byla asi takhle:
    Autobhop ani dvojskok určitě ne a duely asi taky ne, protože když pracně přejdeš mapu, nemůžeš rovnocenně soupeřit s terákem, ten by byl odkázaný jenom na pasti.
    V shopu jen kosmetické věci + slabý speed a gravity třeba na 30 vteřin.
    Respawny do 30 vteřin od startu kola, pak už jen za body. Každé 3. nebo 4.kolo s názvem "speedrun round" - freerun s neomezeným respawnem (tam by se možná mohly použít duely).
    Mapy jednodušší (na styl dr_grass, dr_horror, dr_fly, dr_projetocs2, apod.), případně nějaké těžké oblíbené mapy, které bych zjednodušil.
    Samozřejmostí by bylo měření rekordů do jiné databáze.

    Těžko říct, jestli by se to hrálo. Ale když se ptám na serveru, tak se zdá, že jo.
    Naposledy upraveno hofy; 05-12-14 v 20:31.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •