Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Žádost o práva - SikyTV

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Rostislav
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    210

    Žádost o práva - SikyTV

    Ahoj Ahoj nevím zda to ještě platí ten nábor nebo ne, ale zkusit to mohu.

    Jmenuju se Rostislav Lukáč (ve hře SikyTV) je mi 23 let a jsem z Plzně. Jsem vyučený jako pokrývač ale bohudík moje pracovní náplň obsahuje Tesařinu a jinné tesařské práce.

    Minecraft na tomto portále hraji od jeho začátků aspoň myslím že to je tak...moje dubová hlavinka si toho zase tolik nepamatuje...jinak samotný Minecraft hraji od verze 1.4.5 což je asi cca 2? 3? roky? nevím přesně. Zkušenosti s Minecraftem mám velmi dobré lépe řečeno začínal sem hrát Minecraft na portále CraftingPlay.cz kde sem se vypracoval z "hráče" na spolumajitele projektu, bohužel projekt už nefunguje z důvodů neschopnosti a totální lenosti "majitele" projektu.

    Rád bych pomohl aspoň trošičku pozvednout tento Minecraftový projekt vzhledem k mojim zkušenostem by se na tom nějakým způsobem dalo zapracovat. Tudíš rád bych byl členem "majnkraftího" ráje zde na kotelně. :-)

    Přečtu si jakoukoly odpověď a budu rád za každej názor,pokud se to nepodaří, nevadí :-)

    SikyTV :-)

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Nábor-otevřen či zavřen?

    Aktivita je celkom dobrá, istý čas si tam nechodil, ale podstatnejši je realny svet :)
    Konflikty som nepostrehol žiadne.
    Hraly sme spolu na servery a si v poho človek.

    Takže za mna ANO.


    MENEJ ZNAŠ, LEPŠI ŠPIŠ

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele Rostislav
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    210

    Odpověď: Nábor-otevřen či zavřen?

    Děkuji ti Bujaku. vážím si tvého názoru :-)

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857

    Odpověď: Nábor-otevřen či zavřen?

    Sikyho si pamatuju jako pohodového a upřímného hráče, ale já adminy už nemám na starosti takže má jen moje doporučení...
    ... ale to měl i Front i Pajda a jak to dopadlo :P :D
    Naposledy upraveno AlternativníPravda; 23-09-14 v 16:20.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  5. #5
    Profesionální člen Avatar uživatele Rostislav
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    210

    Odpověď: Nábor-otevřen či zavřen?

    Díky za názor Knoxy. :-)

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Nábor-otevřen či zavřen?

    Minecraft jde zcela mimo mě, ale jelikož Rostislava ,,znám" tak si dovolím se k němu vyjádřit. Upřímně, nikdy jsem asi nezažil více zvláštní osobu, ve které se absolutně nevyznám, občas nevím, jestli není rozdvojená osobnost, nebo jestli si ze mě dělá srandu. Pravidelně již mnoho let hraje na GG. Často jsem si s ním psal a bral ho jako super člověka. A najednou přišlo období, kdy mi kopíroval nick, kdy pokaždé měl chatlog plný vulgarit. Další jeho otravnou specialitou bylo, že nahlásil prvního hráče, který mu přišel pod ruku (samozřejmě čistého) a odpojil se, aby to nijak ,,neschytal". To bylo při každé hře a dle hlášení, co vidím na webu a v chatlogu, nejen v mé přítomnosti. Pak zase měsíc v pohodě týpek, co si se mnou povídal, na fórko pravidelně hlásil cheatery a všechny banned. A pak opět, vulgarity, neustálé fail hlášení, atd. Následovaly ode mne už i nějaké bany (např.i od matise), ale přesto se přiznávám, že jsem mu celkem ,,odpouštěl" a procházely mu z mé strany věci, které bych jiným neodpustil. V PM mám několik ??výmluv??, že se jednalo o jeho synovce, ale nejsem debil a jen podle stylu komunikace mně bylo jasné, že tomu tak není. Teď je období, kdy je na GG méně a když už, tak je v klidu.
    Potkáváme se spolu na Kotelně asi tři roky, patří mu mé díky za nespočet nahlášených cheaterů z GG, jeden čas to byl můj potencionální kandidát na admina - kolegu na GG, nadruhou stranu, ty jeho excesy a nevím jak bych to nazval, ,,střídavě temné období" můj názor velmi ovlivnily. Nechci Rosťu soudit, třeba mluvil pravdu, když se odvolával na svého synovce se stejnou IP i VID, později i SID. Jediné, k čemu se skutečně přiznal bylo kopírování mého nicku. Přesto mu svým způsobem fandím, stále jsem (kupodivu) nad ním nezlomil hůl, i když těch důvodů jsem měl už nespočet.
    Nebudu psát žádné pro ani proti, jak jsem psal, tato hra jde mimo mě. Jen je to takový medailonek ode mne k tomuto hráči tak, jak ho znám. Třeba to někomu v rozhodování pomůže.

    E: jen dodávám, že absolutně netuším, jaké požadavky na MC máte, takže nějaké souvislosti mezi CS a MC třeba vůbec nejsou relevantní.
    Naposledy upraveno mirous; 23-09-14 v 14:52.

  7. #7
    Profesionální člen Avatar uživatele Rostislav
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    210

    Odpověď: Nábor-otevřen či zavřen?

    Ahoj Míro, Velice ti děkuji za tvůj názor, víš, nerad bych rozebíral minulost protože se k ní nerad vracím to co bylo je paseee,byl čas se nad sebou pořádně zamyslet a taky se tak stalo. Je hezké si číst že jsem byl potenciální adept na GG mastera...ale jelikož vím jakou zde mám minulost ani sem to nezkoušel a nějakých pár let zkoušet nebudu. nemá to smysl. Jinak ti Míro děkuji že mi tak aspoň po skromnu fandíš,a že jsi nademnou nezlomil tu "pověstnou" hůl. Děkuji ti.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Nábor-otevřen či zavřen?

    Nemyslím si, že je někdo velmi potřeba. Ale na serveru hraješ celkem dlouho a i rozumný vcelku vypadáš.

    Necháme to ještě otevřené na pár dní/týdnů a uvidíme.

  9. #9
    Profesionální člen Avatar uživatele Rostislav
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    210

    Odpověď: Nábor-otevřen či zavřen?

    Děkuju za názor Zemi.

  10. #10
    Profesionální člen Avatar uživatele Rostislav
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    210

    Odpověď: Žádost o práva - SikyTV

    Ahoj chci se zeptat co se bude dít s mojí žádostí. Dnes jsem potřeboval pořešit jednoho hráče který se navážel ehm...do mé rodiny, požádal jsem proto o pomoc Admina Zemiho, pomoc přislíbil ale nevím zda moji prosbu splnil či ne, na Steamu jsem ho měl ve stavu "hraje hru Counter Strike" :D

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Odpověď: Žádost o práva - SikyTV

    Citovat Původně založeno Rostislav Zobrazit příspěvky
    Ahoj chci se zeptat co se bude dít s mojí žádostí. Dnes jsem potřeboval pořešit jednoho hráče který se navážel ehm...do mé rodiny, požádal jsem proto o pomoc Admina Zemiho, pomoc přislíbil ale nevím zda moji prosbu splnil či ne, na Steamu jsem ho měl ve stavu "hraje hru Counter Strike" :D
    Abych uvedl věc na pravou míru...
    Nahlásil si mi hráče za nadávání. Bohužel kvůli hraní sem si toho všiml až za 5 minut. V tu dobu sem koukl do konzole a hráč už nenadával a hlavně v konzoli ani žádná hláška už nebyla (konzole zobrazuje jen krátkou dobu zpět)

    Proto sem ti odepsal, že je potřeba si to dohledat v PEX-u, což sem psal, že udělám zítra a kdyby zas začal nadávat, tak mi napsat.


    Nevidím důvod proč to sem dáváš, ale budiž.



    Na žádost se nezapomnělo, jen ti poradím, ať poupravíš slovník a všechno tolik neprožíváš (viz některá hlášení).

  12. #12
    Profesionální člen Avatar uživatele Rostislav
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    210

    Odpověď: Žádost o práva - SikyTV

    Ahoj Zemi, já nechci aby si to bral něcoooo jako že jdu proti tobě :D to vůbec neee jen mi zajímá ta console...každá console co sem v MC viděl zaznamenávala
    odaje z celýho dne což je 24h...pak se celý zaznamenaný průběh concole uloží do logu...ale to je vedlejší...prosímtě chci jen aby se to vyřešilo...pokud jde
    o práva, nežádám urychlení, jen chci pomoct,v raních hodinách a pozdě večer tu MC Adminů neni. Uznej sám. Pokud-li se dotazuješ na můj slovníl...kde si co vyčetl??? v MC či v CS??? pokud si dobře pamatuju nevím o něčem co by nikoho poškodilo. aaa tvá závorka (viz některá hlášení) to má znamenat kde? hlásim jen na steamu, nikde víc na tebe nemám kontakt, a nevím že byc hlásil proti pravidlům.

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857

    Odpověď: Žádost o práva - SikyTV

    Citovat Původně založeno Rostislav Zobrazit příspěvky
    Ahoj Zemi, já nechci aby si to bral něcoooo jako že jdu proti tobě :D to vůbec neee jen mi zajímá ta console...každá console co sem v MC viděl zaznamenávala
    odaje z celýho dne což je 24h...pak se celý zaznamenaný průběh concole uloží do logu
    ...ale to je vedlejší...prosímtě chci jen aby se to vyřešilo...pokud jde
    o práva, nežádám urychlení, jen chci pomoct,v raních hodinách a pozdě večer tu MC Adminů neni. Uznej sám. Pokud-li se dotazuješ na můj slovníl...kde si co vyčetl??? v MC či v CS??? pokud si dobře pamatuju nevím o něčem co by nikoho poškodilo. aaa tvá závorka (viz některá hlášení) to má znamenat kde? hlásim jen na steamu, nikde víc na tebe nemám kontakt, a nevím že byc hlásil proti pravidlům.
    Zemi myslí mcmyadmin, tam se ukazuje jen to co proběhlo od tvého přihlášení do systému mcmyadmin. Célý výpis z konzole je k dispozice až druhý den.
    Pro upřesnění časů - z jednoho dne jsou dva log soubory, jeden z doby od 0:00 do 4:00 a druhý od 4:00 do 23:59:59. Takže pokud si něco psal v čase 12:41, ZeMi otevřel mcmyadmin (konzoli) v 12:45, tak to neuvidí v konzoli, ale až následující den.
    Naposledy upraveno AlternativníPravda; 14-10-14 v 21:36.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Žádost o práva - SikyTV

    Psal sem, že to moc prožíváš. Že některá hlášení jsou zbytečná, a lidi co ti griefnuli 4 bloky tak těm bys dal permu.

    A u toho romana sem nadávání na tvoji matku nenašel. Jediný obrat tam byl, že by tě vlastní máma nepoznala. (To urážky na rodinu nejsou podle mě)


    Jinak děkuji Knoxovi, že tu upřesnil, použil jsem špatnou terminologii. Pardon.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Žádost o práva - SikyTV

    S MC mám pauzu (koho to zajímá, nechť si přečte více v AF :D), ale sleduji McMyAdmin tak 4x za týden a vždycky tam máš krátkou od dobu posledního napojení, takže jsem pro.

    Verdikt ti sem napíše Bujak.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •