Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: steamwebhelper.exe

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Company
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    212


    steamwebhelper.exe

    Zdravim tak mam velky problem s 1.6tkou. Pisal som aj na support, jedine co bolo ze mi odpisal ich bot nech zresetujem zlozku CSka a restartujem PC. Hovno pomohlo dalsej odpovede od nich som sa nedockal. Ide o to ze mavam dost casto FPS dropy, zo 100 50 - 60. A taktiez mrznutie. Pocas hrania mi zmrzne CSko (opakuje sa posledny zvuk) a potom mi to odlagne, vyda to zvuk ako keby si vysiel z vody :D, alebo ma to kickne a napise: "Timed Out". Najhorsie je ked mi to zamrzne a bud pockam 15 minut a odmrzne sa to, zapnem CS a tam kicked za timed out, alebo ho manualne restartujem a najhorsia alternativa je ze dostanem modru smrt. Zacalo sa to objavovat odkedy mam v procesoch steamwebhelper.exe . Ked sa vsetky tie mrznutia skoncia alebo nieco otvorim procesy a ten proces je tam asi 2x - 3x a plus s nim aj steamerrorreport.exe asi dvakrat alebo raz. Zere to dost RAM. Hladal som rozne killeri tychto procesorov ale bez uspechu. Dost blbo sa takto hraje takze ak by niekto vedel tak prosim help!! :(

    E: na nonsteame sa mi to nedeje. Vsetko ide ako ma
    Naposledy upraveno Company; 29-09-14 v 17:52.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Hoppe
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    HnS, Jump
    Příspěvky
    222


    Odpověď: steamwebhelper.exe

    http://www.reddit.com/r/Steam/commen...g_over/ckf87zs

    Alebo normalne |po spustení hry| choď do procesov a všetko daj ukončiť okrem steam.exe a ostane ti tam(vytvorí sa) len 1 steamwebhelper ktorý má neškodných 4 MB pamäte...

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Company
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    212


    Odpověď: steamwebhelper.exe

    skusal som ten killer ale nepomohlo, aj som pisal na support povedali ze mam len obnovit cstrike zlozku a restartovat PC co tiez nepomohlo, chvilu to slo v pohode ale zas sa to jebe tak sa uz neda hrat :// pomoc prosim

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: steamwebhelper.exe

    podle toho co sem se docelt je to nejakej vymrdanej soft k steam prohlizeci kterej obsahuje prvky chrome
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •