Zobrazit výsledky od 1 do 1 z 1

Téma: Založit žádost o unban + POSTUP, jak se IHNED připojit, FAQ k banům

 1. #1
  Moderátor, server admin
  Datum registrace
  Feb 2013
  Příspěvky
  7,665


  38 z 40 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

  Post Založit žádost o unban + POSTUP, jak se IHNED připojit, FAQ k banům


  Máte ban, přestože jste neporušili pravidla? Řešení!

  Pokud se nemůžete připojit kvůli banu jiného hráče (sdílená IP), stáhněte si novou verzi hry (říjen 2015), se kterou se ihned připojíte. Nemusíte ani žádat o unban.

  V případě neúspěchu pokračujte v podání žádosti o unban, podíváme se na příčinu.

  => Pokračovat k podání žádosti o unban =>
  Podáváte žádost o unban? Důležitá informace pro Vás.

  Aby mohla být žádost o unban řešena, je nezbytné vložit do formuláře (hned v prvním kroku) výpis z konzole. Jak ho získám?


  Po odeslání žádosti s Vámi budeme dále komunikovat přes fórum (v tématu dané žádosti). Pro vyřešení situace může být požadována Vaše další reakce, proto prosím žádost sledujte.  Často kladené otázky:


  • Když dostanu ban, platí na všechny servery csko.cz?
   Trvalé (permanentní bany) platí vždy na všechny servery. U dočasných banů existují určité výjimky - oddělený banlist funguje na serverech Knife, Jailbreak, Basebuilder a TTT. Dočasné bany na těchto serverech se vztahují vždy pouze pro danou kategorii serverů, například se tedy při hodinovém banu za blok/vlak na knife připojíte na všechny ostatní servery kromě knife serverů. Opačně to však nefunguje (při banu například za vulgárnost na dust2 only se nepřipojíte na žádný server).


  • Cheatoval jsem a rád bych opět hrál. Jaké jsou mé možnosti?
   • Nemám originální hru: Počkejte rok od udělení banu, kdy dojde k jeho zrušení nebo si pořiďte originální hru, se kterou se připojíte. Zakoupit ji můžete v oficiálním Steam obchodě nebo od oficiálního Českého prodejce herních klíčů (možnost sms platby).
   • Mám originální hru: Pokud jste cheatovali na originální hře, je nutné počkat na uplynutí jednoho roku od udělení banu, kdy dojde k jeho zrušení.


  • Mám ban na cizí nick a nijak jsem se neprovinil. Jak je to možné?
   Pokud hrajete na neoriginální verzi hry (non-steam), může tato situace nastat v případě, kdy sdílíte IP adresu s hráčem, který dostal ban. Stáhněte si novou verzi neoriginální hry z října 2015 a zkuste se připojit. V případě neúspěchu podejte žádost o unban, kde admin vyhodnotí přičinu a napíše vám přesné informace k vaší situaci.


  • Ban je udělen na můj nick a je udělen neoprávněně nebo na nepřiměřeně dlouhou dobu. Jak to mohu řešit?
   Podejte žádost o unban, konkrétní situaci vyhodnotí ostatní admini.


  • Poučil jsem se z daného provinění a rád bych si opět zahrál co nejdříve. Lze to?
   Podejte žádost o unban a popište situaci, která nastala. Pokud jste si uvědomili dané porušení pravidel a jedná se o první takové porušení, často lze ban zkrátit nebo přímo zrušit. Výjimkou jsou však cheaty za které se unban zpravidla nedává (viz. první bod).


  Užitečné odkazy: založit novou žádost o unban, návod: jak získám výpis z konzole, návod: jak přehrát demo, koupit originální hru.
  Naposledy upraveno Koprakek; 04-10-17 v 18:27.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

 • Nemůžete zakládat témata
 • Nemůžete odpovídat
 • Nemůžete přidávat přílohy
 • Nemůžete upravovat své příspěvky
 •