Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Padání fps.

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele hatlos
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    83


    Padání fps.

    Ahoj

    Mám takový problém. Vždy jsem měl stabilně 100 FPS i při naházených do sebe 15 smoke granátů. Najednou nevím co se stalo ale fps mi začalo padat aji na 40. Ale je to dost divné ve smoku mám pořád 100 fps akorát když třeba někdo hodí héčko nebo když se podívám jakoby na celou mapu tak mi fps klesne. Nedělalo mi to nic jsem nestahoval žadný vir nic. Na spawnu jsem měl vždy 100 FPS ale najednou mám aji 80. Nesetkal se někdo stím a neví co může být špatně? když je na serveru míň jak 15 lidí fps na spawnu neklesá ale když se třeba podívám na long z bomboviště tak mám 70 - 50 fps. Nedávno jsem měl stabilně 100 fps na vašem zombie serveru takže tak doufám že někdo poradí.

    operační systém xp 32bit ramka 2 GB procák Typ CPU DualCore Intel Pentium D 925, 3000 MHz (15 x 200) grafárna Graphics Chipset ATI Radeon HD 5700 Series 1 gb Memory Type GDDR5
    memory Size 1024 MB

    Tak pište rady :D
    Naposledy upraveno hatlos; 16-11-11 v 14:34.

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele ParaKnock
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Bratislava, Slovakia
    Příspěvky
    44


    0 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Padání fps.

    Fíííha , nič ma nenapadá. O.o

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele hatlos
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    83


    5 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Padání fps.

    říkal jsem rady ne pičoviny

  4. #4


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Padání fps.

    Přehřívání grafiky? Zkontroluj větrák, popř. vyčisti PC od prachu...

    PS: Změn si avatar. Za reklamu můžeš vyfásnout banán.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele hatlos
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    83


    Re: Padání fps.

    ne 40 stupňů v systému a když hraju csko tak asi 50-53. čistý bez prachu

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Padání fps.

    odinstaluj zbytecny kraviny, vypni torrenty, stahovani, uploadovani, browser, programy, ktery nevyuzivas - vsechno vypni

  7. #7


    Re: Padání fps.

    Citovat Původně založeno UFOusek Zobrazit příspěvky
    odinstaluj zbytecny kraviny, vypni torrenty, stahovani, uploadovani, browser, programy, ktery nevyuzivas - vsechno vypni
    To je další možnost.

    Nebo taky ti možná grafika odchází :(.

  8. #8
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Padání fps.

    Mne robilo podobne, keď som mal iné postavičky ako pôvodné...nerobil si s nimi nič? (viem, že si písal, že si nič nemenil, ale možno si len na to zabudol) Nepreinštalovával si csko/steam?
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele hatlos
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    83


    Re: Padání fps.

    přeinstaloval jsem no. Ale mám vše jak to byla předtím.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392


    Re: Padání fps.

    Nezměnil sis rozlišení? To v configu není. Pokud si dáš větší, tak ti to smoke neovlivní, ale jak si psal, tak při pohledu na celou mapu ti může klesnout.
    Jinak než to, že by odcházela grafika bych to viděl na bordel v systému. Možná se ti tam dostala nějaká havěť
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele hatlos
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    83


    Re: Padání fps.

    No pff už mám stabilně 100 fps ale na spawnu mi to někdy hupsne na 70 kdyź se podívám na hráče a nebo když se dívám jakoby na celou mapu třeba z catu v nuke nebo na inf na ze středu do pekla a taky http://cs.sosgames.cz/dust-2-v-count...pro-snipery/27 neberte jako reklamu ale asi tak nějak to mám no. a nebylo to tak takže nevím co to je :D

  12. #12
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Padání fps.

    Citovat Původně založeno hatlos Zobrazit příspěvky
    No pff už mám stabilně 100 fps ale na spawnu mi to někdy hupsne na 70 kdyź se podívám na hráče a nebo když se dívám jakoby na celou mapu třeba z catu v nuke nebo na inf na ze středu do pekla a taky http://cs.sosgames.cz/dust-2-v-count...pro-snipery/27 neberte jako reklamu ale asi tak nějak to mám no. a nebylo to tak takže nevím co to je :D
    Ano, presne to mi robilo. Nestiahlo ti pri inštalačke iné postavy? Alebo neodklikol si nevedomky niečo iné pri inštalácií? Inak ja som to vyriešil, že som si stiahol iné (pôvodné NS postavy) a frčalo to v pohode.

    P.S.Alebo to nemusí byť len postavami, ale niečo podobné.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele GoldaQ*
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    chrudim
    Příspěvky
    68


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Padání fps.

    Jednoduche, pust si sledovani vykonu a hraj u toho, pak se podivej co ti bere nejvic a povypinej to. Podle me ti bude neco hrozne uzirat moznosti processoru. A jestli ne tak si pohraj s nastavenim primo v ovladacich graf. karty. Jina rada neni, csko je jednoducha hra, jednoduche byva i reseni.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •