Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 24 z 24

Téma: MC na Linux

  1. #16
    Pokročilý člen Avatar uživatele Don KartagenaCZ
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    102

    Odpověď: MC na Linux

    Omouvám se za spoždění ale nestíhal jsem se dostat k PC. Ale k věci. Zkoušel jsem použít to co jsi tu napsal (jenom doufám že se to dává do konzole jsem v Linuxu novej takže si nejsem jistej :D ) ale když jsem to použil v konzoli tak mi to vyhodilo hlášku chmod: nelze přistoupit k„minecraft.jar“: Adresář nebo soubor neexistuje. Konzoli jsem otevřel v adresáři kde mám MC launcher.

  2. #17
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: MC na Linux

    Citovat Původně založeno Don KartagenaCZ Zobrazit příspěvky
    Omouvám se za spoždění ale nestíhal jsem se dostat k PC. Ale k věci. Zkoušel jsem použít to co jsi tu napsal (jenom doufám že se to dává do konzole jsem v Linuxu novej takže si nejsem jistej :D ) ale když jsem to použil v konzoli tak mi to vyhodilo hlášku chmod: nelze přistoupit k„minecraft.jar“: Adresář nebo soubor neexistuje. Konzoli jsem otevřel v adresáři kde mám MC launcher.
    launcher bys měl mít v ~/.minecraft
    (~je home/username/)
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  3. #18
    Pokročilý člen Avatar uživatele Don KartagenaCZ
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    102

    Odpověď: MC na Linux

    Právě že ho tam mám.Zkoušel jsem několik warez launcheru ale ani jeden nefunguje.A když se to pokouším spustit přes javu tak mi to java blokuje jako soubor který by mohl poškodit počítač.Jak se tak dívám a už mi jaksi docházejí síly to spustit, tak budu muset počkat než budu mít zbytečné finance a zakoupit plnou verzi protože ta mi normálně funguje.

  4. #19
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: MC na Linux

    Citovat Původně založeno Don KartagenaCZ Zobrazit příspěvky
    Právě že ho tam mám.Zkoušel jsem několik warez launcheru ale ani jeden nefunguje.A když se to pokouším spustit přes javu tak mi to java blokuje jako soubor který by mohl poškodit počítač.Jak se tak dívám a už mi jaksi docházejí síly to spustit, tak budu muset počkat než budu mít zbytečné finance a zakoupit plnou verzi protože ta mi normálně funguje.
    Napadá mě, jestli ti to není právě tím, že sis tam dal původně plnou verzi..
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  5. #20
    Pokročilý člen Avatar uživatele Don KartagenaCZ
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    102

    Odpověď: MC na Linux

    Plnou verzi jsem tam dál až když jsem zjistil že launcher kterej jsem používal na win XP nefunguje.Je to možné taky se k tomu začínám přiklánět.Ale originální verzi jsem odstranil takže by to mělo nemělo vadit jedině že by něco zůstalu v registru.Tak či onak já se v to ještě zkusím povrtat,zkusím ještě něco vyšťourat z netu,a když nic nepomůže tak si budu muset koupit originální verzi.Jako měl jsem to v plánu si jí jinak zakoupit ale nechtěl jsem si jí kupovat když nemám práci :D, ale asi nic jiného mi nezbývá.

  6. #21
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: MC na Linux

    Citovat Původně založeno Don KartagenaCZ Zobrazit příspěvky
    Plnou verzi jsem tam dál až když jsem zjistil že launcher kterej jsem používal na win XP nefunguje.Je to možné taky se k tomu začínám přiklánět.Ale originální verzi jsem odstranil takže by to mělo nemělo vadit jedině že by něco zůstalu v registru.Tak či onak já se v to ještě zkusím povrtat,zkusím ještě něco vyšťourat z netu,a když nic nepomůže tak si budu muset koupit originální verzi.Jako měl jsem to v plánu si jí jinak zakoupit ale nechtěl jsem si jí kupovat když nemám práci :D, ale asi nic jiného mi nezbývá.
    máš nějaké IRC, ICQ nebo steam? Nainstaluju si Xubuntu a zkusim simulovat situaci.. že bychom si řekli
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  7. #22
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: MC na Linux

    Ahoj, tak už fakt nevim...

    Nainstaloval jsem si Xubuntu 14.4, openJDK 7, stáhnul jsem ofiko launcher, pustil jsem ho, udělal mi v home adresáře a jary, pak jsem stahnul warez, spustil ho, normálně to běží. :/ já už fakt nevim co ti to tam píše, ale já s tim neměl zatim vůbec žádný problém.

    Zkus vymazat složku .minecraft a pak spustit warezový Minecraft.jar,

    předtim mu ale změn
    Kód:
    chmod +x Minecraft.jar
    na executable a pravým z menu dej spustit javou..

    A jinak už nevim. :/ :/

  8. #23
    Pokročilý člen Avatar uživatele Don KartagenaCZ
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    102

    Odpověď: MC na Linux

    Konečně.Trochu jsem se brouzdal i po netu a konečně se mi povedlo spustit MC launcher přes konzoli.Ale problém je v tom že se mi pořád spouští originální MC a to i když se mi nikde neobjevuje.

    Edit:Už jsem to sprovoznil.Jenom jsem musel najít ten spravnej launcher a přeinstalovat Xubuntu :) .Jinak děkuji všem za pomoc.
    Můžete Lock.
    Naposledy upraveno Don KartagenaCZ; 03-11-14 v 17:21.

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Odpověď: MC na Linux

    Citovat Původně založeno Don KartagenaCZ Zobrazit příspěvky
    Můžete Lock.
    OK

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •