Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Deathrun - csko.cz:27802

  1. #1
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090


    Deathrun - csko.cz:27802

    CS:GO DEATHRUN
    IP: csko.cz:27802
    Na serveru je zatím jen pár základních map.

    Nastavení:

    • autobhop
    • neustálý repsawn (do budoucna se určitě upraví, aby byl jen do několika vteřin od začátku kola, případně za peníze)
    • airaccelerate 100
    • team semiclip
    • drmanager řešící teamy a teroristu









    Naposledy upraveno hofy; 15-06-16 v 21:40.

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*



    Re: CS:GO Deathrun spuštěn - beta test

    Samozřejmě pokud najdete nějakej bug, či máte nápad na vylepšení tak sem s tim.

    EDIT: Stal se mensi fail, tak je server off a ja musim pryc. Sorry :D.
    Naposledy upraveno Bezdak; 12-11-14 v 16:44.

  3. #3


    Odpověď: CS:GO Deathrun spuštěn - beta test

    Kdy to bude zase zapnuté?

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090


    Odpověď: CS:GO Deathrun spuštěn - beta test

    Server už je funkční.

  5. #5
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Odpověď: CS:GO Deathrun spuštěn - beta test

    Zrusit auto Bhop a dat ho jen za prachy. Dalsi pridam, jak na ne prijdu.

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*



    Re: Odpověď: CS:GO Deathrun spuštěn - beta test

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Zrusit auto Bhop a dat ho jen za prachy. Dalsi pridam, jak na ne prijdu.
    Až se najde někdo kdo to naprogramuje, tak samozřejmě bude shop. Momentálně jsme nikde nenašli plugin na to.

  7. #7


    Odpověď: CS:GO Deathrun spuštěn - beta test

    Nebylo by lepší, jdyby se to udělalo stejné jako na cs 1.6? Vybíralo by to na každé kolo jenom jednoho, co by spouštěl pasti.

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090


    Odpověď: CS:GO Deathrun spuštěn - beta test

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Nebylo by lepší, jdyby se to udělalo stejné jako na cs 1.6? Vybíralo by to na každé kolo jenom jednoho, co by spouštěl pasti.
    Mělo by to fungovat stejně - na konci každého kola se T přesune k CT a pak vybere random CT, které se přesune k T. Nebo to nefunguje?

  9. #9


    Odpověď: CS:GO Deathrun spuštěn - beta test

    Nefunguje. Ted jsem tam hrál s pár dalšíma lidma. Někdy to přesouvá úplně random, pak to nepřesouvá vůbec, a tak se stává, že tam jsou tři lidi u T a jeden u CT. Mohla by se tam navíc přidat pravidla. Plus mám tu ještě jeden bug, kdy se mohu z mapy (nevím jak se jmenuje), dostat pod textury, kde mě to neustále pořád hituje, ale neubírá žádné HP. Přiložím screen. Hrál jsem za T a v druhé místnosti s tlačítkem od stratu byla nějaká ďuzna.




    + Dále by se mohla nastavit samoobnova tlačítek. Když už je jednou stlačím, tak po zbytek kola nejdou stlačit znova, což pak způsobuje to, že T tam bude jen celé kolo čučet dokud někdo nebude v cíli a nezabije ho. Jediné, co funguje je to, že při zabití T, se to T spawne zpátky jako CT.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 17-11-14 v 21:45.

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*



    Re: Odpověď: CS:GO Deathrun spuštěn - beta test

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Nefunguje. Ted jsem tam hrál s pár dalšíma lidma. Někdy to přesouvá úplně random, pak to nepřesouvá vůbec, a tak se stává, že tam jsou tři lidi u T a jeden u CT. Mohla by se tam navíc přidat pravidla. Plus mám tu ještě jeden bug, kdy se mohu z mapy (nevím jak se jmenuje), dostat pod textury, kde mě to neustále pořád hituje, ale neubírá žádné HP. Přiložím screen. Hrál jsem za T a v druhé místnosti s tlačítkem od stratu byla nějaká ďuzna.




    + Dále by se mohla nastavit samoobnova tlačítek. Když už je jednou stlačím, tak po zbytek kola nejdou stlačit znova, což pak způsobuje to, že T tam bude jen celé kolo čučet dokud někdo nebude v cíli a nezabije ho. Jediné, co funguje je to, že při zabití T, se to T spawne zpátky jako CT.
    Týmy by teď měly být fixnuté.

    A ohledne te mapy nevim co to je za mapu.

  11. #11


    Odpověď: CS:GO Deathrun spuštěn - beta test

    Jednalo se mapu dathrun_lego_world_final. Mám další bug. Když na serveru nikdo není a připojím se k T, automaticky mě to přesune na spawn CT, ale v tabulce pořád vidím, že jsem T. To mě pak nemůže žádná past zabít.

  12. #12


    Odpověď: CS:GO Deathrun spuštěn - beta test

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Jednalo se mapu dathrun_lego_world_final. Mám další bug. Když na serveru nikdo není a připojím se k T, automaticky mě to přesune na spawn CT, ale v tabulce pořád vidím, že jsem T. To mě pak nemůže žádná past zabít.
    tohle se mi včera nestalo. hm :D

  13. #13
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090


    Odpověď: CS:GO Deathrun spuštěn - beta test

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    + Dále by se mohla nastavit samoobnova tlačítek. Když už je jednou stlačím, tak po zbytek kola nejdou stlačit znova, což pak způsobuje to, že T tam bude jen celé kolo čučet dokud někdo nebude v cíli a nezabije ho. Jediné, co funguje je to, že při zabití T, se to T spawne zpátky jako CT.
    Takhle je to v pořádku. Upravil jsem to, aby se respawnovalo jen do 30 vteřin od začátku kola, ale pokud kolo skončí dřív než po 30 vteřinách, tak se další kolo respawnování ukončí dřív, nevím jak se dělá remove timer. Nekonečný respawn byl jen dočasně.

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Mám další bug. Když na serveru nikdo není a připojím se k T, automaticky mě to přesune na spawn CT, ale v tabulce pořád vidím, že jsem T. To mě pak nemůže žádná past zabít.
    V manageru je nastaveno, aby se terákovi nastavilo 100 HP, když ho zasáhne attacker bez ID. To by chtělo spíš upravit, aby nesmrtelnost platila jen na pády a ne na trigger_hurt (nebo co se v GO používá). Takhle by mohl být T prakticky nesmrtelný, pokud by se dostal ven z T zóny.
    Naposledy upraveno hofy; 18-11-14 v 17:57.

  14. #14


    Odpověď: CS:GO Deathrun spuštěn - beta test

    Nebylo by lepší nastavit to tak, aby mě to při přesunu na spawn CT rovnou přehodilo k týmu CT?

  15. #15
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090


    Odpověď: CS:GO Deathrun spuštěn - beta test

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Nebylo by lepší nastavit to tak, aby mě to při přesunu na spawn CT rovnou přehodilo k týmu CT?
    Teamy se nastavují dobře na konci každého kola, takže se konec kola asi nevolá, když se připojí první hráč v průběhu hry, ale rovnou se spawne, pak ale nechápu proč má team T a spawn CT. Nastavování HP pro T, když se zraní sám, zrušeno, nemělo by to vadit, když nejsou patrové mapy, jinde se T asi zabít nemůže. Tím se to vyřešilo.

    Vše by mělo fungovat, tak zkusím udělat nějaký shop za peníze, ale nevím co do něj. Rychlost, gravity a co dál? Bhop bych spíš nechal zadarmo.
    Naposledy upraveno hofy; 18-11-14 v 17:57.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •