Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: PanHodinky (zákaz k CT - stížnost) --> Britny

  1. #1

    PanHodinky (zákaz k CT - stížnost) --> Britny

    Bandetails
    Player lel REKT666 360 noscope = illum
    Bantype SteamID
    SteamID STEAM_0:0:91078539
    IP address 93.185.2.244
    Invoked on 21-11-2014 - 20:10
    Banlength Permanent
    Expires on Not applicable.
    Reason [zakaz k CT] Vubec ku ct nelez
    Banned by Admin Ach juj (Britny)
    Banned on Server csko.cz | Jailbreak 4 (jb_cp_assis)



    MOJE STEAM ID: STEAM_0:0:91078539


    Dobrý den,
    chtěl bych nahlásit totální neschopnost a selhání adminky Ach juj (Britney). Dostal jsem od ní pernamentní BAN k CT za to, že jsem před rokem na NON-STEAM csku dělal problémy u CT (random přejížděl lidi apod.). Avšak později jsem dostal na tento NON-STEAM účet ban za WH, které jsem neměl (nebylo dostatek důkazů, admin mi dal pouze ban za to, že jsem random střílel do zdi a nikoho nezabil). Avšak přes toto jsem se překousl a koupil jsem si steamovou verzi hry. Admini mi řekli, že pokud si koupím STEAMOVOU hru, začnu ze čistým štítem s jiným STEAM_ID.

    Zde se ale dostávám k problému, kdy jsem hral na JAILBREAK 4 za CT a byl zde nějaký problém ohledně toho, že neustále si někdo dělal prdel ze simona (otevíral mu cely apod.). Přiznávám se, že jsem se přidal a celu mu taky 1-2x otevřel, ale jistě toto není na pernametní ban. Co mě ale zaráží je, že tato admina mě označila za „kodera“ (protože nechápe, že ve hře existuje něco jako KROKY a ZVUKY které jsou slyšet skoro přes půlku mapy) a bezdůvodně mě grabla a zabila + mi dala pernamentní ban k CT z důvodu, že jsem kdysi na NON-STEAMU dostal perma ban na dozorce (převedla ban z NON-STEAM na STEAM). Doslova mi udala tento důvod a k banu dala toto:

    Hrac lel REKT666 360 noscope = illum ztraci navzdy moznost hrat dozorce, důvod: [zakaz k CT] Vubec ku ct nelez (admin Ach juj).

    Důvod banu „Vubec ku ct nelez“ mi nepříjde smysluplný důvod banu, navíc když jsem skoro nic neudělal. Viděl jsem hráče kteří celou mapu jenom zabíjeli hráče bez důvodu a dostali jenom ban na týden.

    Mám tedy pár otázek:
    1) Proč mi tato „adminka“ převedla ban z NON-STEAM na STEAM účet?
    2) Co jsem ve hře udělal tak hrozného (poprosil bych i demo)?
    3) Proč admini jako ona dostávají práva?
    4) Jaký je na tomto portálu smysl banů. Zatím jsem to nějak nepochopil, když důvody banů jsou „demence“ apod...?
    5) Jak se tato situace hodlá řešit?

    Jestli chcete, mohu se rozepsat více o tomto problému. Doufám, že se vedení portálu k tomuto postaví rozumně. Předem děkuji za odpověď.
    Naposledy upraveno hofy; 21-11-14 v 22:26.

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Ach juj (Britney) - Neschopnost

    Jsi neschopný hrát u CT, místo abys tam Simonovi pomáhal, tak akorát napomáháš vzpouře. To že sem tě označila za "kodera" ano nechala sem se unést, to že ty tam začneš povídat pohádky o sdílené IP a ID to jsi mě rozesmál. Já toleruju steam jako druhou šanci pro lidi, aby tu mohli hrát, ale ne pro lidi jako ty co potom lezou k CT a jsou neschopní.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3

    Odpověď: Ach juj (Britney) - Neschopnost

    Co jsem udělal za neschopnost... Prosím uveď příklad + nejlépe DEMO, které admini maji pořizovat

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095
    Citovat Původně založeno PanHodinky Zobrazit příspěvky
    4) Jaký je na tomto portálu smysl banů. Zatím jsem to nějak nepochopil, když důvody banů jsou „demence“ apod...?
    Na tuto otázku ti odpovím. Důvod "demence" dávám jako zákaz k CT a pod demenci spadá tohle všechno dohromady (Rušení Simona + nehlídání Simona + provokování Simona + dávání např. 2 FK každé kolo + neznalost pravidel atd..), tak to dám do jednoho kouzelného slovíčka demence, protože to ani nic jiného není a ulehčí ti to vypisování. důvodem demence z MÉHO pohledu.K dalším problémům a důvodům se nevyjadřuji. U situace jsem nebyl přítomen a o banu za WH ani nevím, takže nemohu soudit.

    Citovat Původně založeno PanHodinky Zobrazit příspěvky
    Co jsem udělal za neschopnost... Prosím uveď příklad + nejlépe DEMO, které admini maji pořizovat
    Kvůli házení zbraní T nebo mačkání CT tlačítek, nemůže admin pořád natáčet demo. To by musel napsat "record JBdemence" při každém připojení.
    Naposledy upraveno hofy; 21-11-14 v 21:13.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Ach juj (Britney) - Neschopnost

    Citovat Původně založeno PanHodinky Zobrazit příspěvky
    Co jsem udělal za neschopnost... Prosím uveď příklad + nejlépe DEMO, které admini maji pořizovat
    Až tě budu točit při podezření na cheating, tak ti demo pošlu. Ale to že tam stále střílíš do otvírání tlačítka u boxu, když Simon několikrát říkal aby to nikdo nedělal a potom mu tam utíkají hráči a ty ještě lžeš, že ty nic a furt tam kecáš a rušíš ho. Raději si hrej jako Terorista. Ten jeden ban od kona za demenci na NS už o něčem svědčí. Normálně permu nedávám, ale tobě patří.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6

    Odpověď: Ach juj (Britney) - Neschopnost

    Viděl jsi svůj banlist? S tebou jsou jenom neustálé problémy. Určitě si mě pamatuješ, jak jsi na mě podal stížnost za to, že jsem tě přesunul k T kvůli nehlídání simona. Na IP máš ban za provokaci, no mic, demenci, vulgaritu. Nic jiného nedělaš než jen, že nehlídáš simona a hraješ si. Ty můžeš být jenom rád, že jsi dostal JENOM ban k CT. Byl jsi několikrát upozorněn banem, ale ty ses z toho nepoučil, z čehož vyplívá, že jsi problémový a nenapravitelný hráč (podle mě i nenormální člověk). Takové tady u CT nechcem. Důkaz jako demo ani nepotřebujem, stačí tvůj banlist, navíc tady není ve zvyku z JB tahat dema za demenci.

    E:

    Žádný přenesený ban tady není. To, že si koupíš steam, znamená, že máš jen druhou šanci. Žádný čistý štít tu není, pořád máš svou historii banů a pořád se o tobě ví. Místo toho, abys té šance využil, jsi dělal blbosti na JB. Je úplně jedno, co jsi dělal a co dělali ostatní, tady jde o to, že jsi dělal voloviny a s tvou historii banů to byla poslední kapka. Pochop, že CT jako tebe tady prostě nechceme. To, že jsi WH neměl, můžeš chodit říkat do dětské čítárny, tady jsou profesionální admini s dlouhodobými zkušenostmi. Britny udělal dobrou práci. Zbavila se jen dalšího přebytečného otravy.

    E2:
    Perma mi nepatří, protože jsem jako CT konal svou práci a pouze jsem trollil Simona jako ostantí CT.
    Nic špatného jsem u CT neudělal a nedělám problémy...
    Všechny argumenty tu svědčí proti tobě, ale ty tady pořád nalháváš nám i sám sobě.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 21-11-14 v 22:31.

  7. #7
    Ano, jediný prohřešek co jsem udělal bylo, že jsem otevíral box, stejně jako ostatní 2 ct. Neudělal jsem nic, za co bych měl dostat pernamentní ban a navíc BANY z nonsteamu se nepřenáší na steam. Admini jako Britney by měli být nahrazeni lepšími adminy, kteří umí dělat svou práci. Admin se nesmí nechat unést ničím a má respektovat určitá pravidla. Avšak zde tyto pravidla selhaly.

    Gragon2702: Další 3 lidi simona hlídali, já jsem pouze jezdil kolem budovy, protože chybělo pár vězňů a ty jsi mě za to musel přesunut k T. Plnil jsem svou práci, ale ty jsi nic nechtěl vědět a hned si mě přesunul. Problémy byly pouze 1 kdy jsem na začátku roku dělal problémy u CT. Ban za WH byl neoprávněný a nikdo neměl dostatek důkazů. Jen jedno demo, kde jsem děroval a nikoho jsem nezabil ani netrefil. Pokud ale vím, tak koupení steam verze je jako koupení "čistého štítu"... Zatím jsem na steamu neudělal jediný prohřešek.

    Ano neudělal nic, co by neudělaly další CT... Ale pořád jsi mi neodůvodnila ten přenesený ban z NON STEAM

    Rád bych ale také viděl demo, zda-li to někdo natočil, protože tohle je jenom dohadování do nekonečna.

    E: Britney mi doslova řekla, že vidí, že mám mít ban na Non-Steam účtu, tak mi ho dala. Steam verze se bere jako nová šance. Nic špatného jsem u CT neudělal a nedělám problémy... AVŠAK POZOR! Otevíral jsem simonovi box, tento prohřešek jsem udělal za měsíc hraní kdy jsem v pohodě hrál a každý se mnou vychází. Zřejmě o tomto nic nevíš, takže tě prosím, aby jsi to tu nekomentoval. Děkuji

    E2: Dobrou práci neudělala, protože nikdo z dalších CT, kteří dělali tento problém nejsou momentálně zabanovani.

    E3: Admini se tu zaměřuji na hovadiny a většinu lidí, kteří jsou neschopni nechávají v pohodě hrát ve hře. Perma mi nepatří, protože jsem jako CT konal svou práci a pouze jsem trollil Simona jako ostantí CT. Prosím tedy o unban od CT a následnou omluvu za to, že došlo k pochybení a admin mi přenesl ban z NON-Steam na steam. Nebo alespoň ban pouze na týden, ikdyž jsem znechucen timto systémem.

    Takže jestli to chápu... 2x otevřu celu simonovi a dostanu za to pernamentní ban na CT. A člověk, který přejíždí lidi a mačká náhodu dostane ban jenom na týden? Tady mi ta logika nějak nebere. Jsou tu o mnohem horší případy, kdy člověk se chová jako naprostej debil a nedostane perma k CT.

    E4: Není tu jedný argument, který by mě usvědčoval...
    Naposledy upraveno PanHodinky; 21-11-14 v 22:46. Důvod: používej "upravit" - sloučeno

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: PanHodinky (zákaz k CT - stížnost) --> Britny

    Citovat Původně založeno PanHodinky Zobrazit příspěvky
    Mám tedy pár otázek:
    Proč mi tato „adminka“ převedla ban z NON-STEAM na STEAM účet?
    Bany se z NS na Steam nepřenáší.

    Citovat Původně založeno PanHodinky Zobrazit příspěvky
    Co jsem ve hře udělal tak hrozného (poprosil bych i demo)?
    Dema se k zákazům zpravidla nepořizují, není to povinností admina.

    Citovat Původně založeno PanHodinky Zobrazit příspěvky
    Jaký je na tomto portálu smysl banů. Zatím jsem to nějak nepochopil, když důvody banů jsou „demence“ apod...?
    Demence není důvodem k banu.

    Citovat Původně založeno PanHodinky Zobrazit příspěvky
    Jak se tato situace hodlá řešit?
    Těžko říct. Vedení však do banů příliš nezasahuje a většinou je tedy vše na banujícím adminovi. Moc se to neřeší.

    Citovat Původně založeno PanHodinky Zobrazit příspěvky
    Avšak později jsem dostal na tento NON-STEAM účet ban za WH, které jsem neměl (nebylo dostatek důkazů, admin mi dal pouze ban za to, že jsem random střílel do zdi a nikoho nezabil).
    Sice OT, ale WH potvrdilo 5 adminů. http://csko.cz/forum/showthread.php?26016

    Citovat Původně založeno PanHodinky Zobrazit příspěvky
    Takže jestli to chápu... 2x otevřu celu simonovi a dostanu za to pernamentní ban na CT. A člověk, který přejíždí lidi a mačká náhodu dostane ban jenom na týden? Tady mi ta logika nějak nebere. Jsou tu o mnohem horší případy, kdy člověk se chová jako naprostej debil a nedostane perma k CT.
    To je normální.
    Naposledy upraveno hofy; 21-11-14 v 23:46.

  9. #9

    Odpověď: PanHodinky (zákaz k CT - stížnost) --> Britny

    A proč mi tedy tato adminka tento ban přenesla? Sama mi to takto řekla ve hře, že mám ban na NON-STEAM, tak mi to dá i ve hře na STEAM... WH sice potvrdilo 5 adminů, ale na snímku je jenom, že to zoomuju někde vedle, kdyby tam někdo byl, tak ho zabiju... Víc důkazu tam není. Dost mě tento portál zklamal. Nedivím se, že tady klesá návštěvnost, když admini ani neví co dělat.
    Naposledy upraveno PanHodinky; 21-11-14 v 23:12.

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: PanHodinky (zákaz k CT - stížnost) --> Britny

    Ban máš za neschopnost na týden. Jestli budeš stále dělat problémy u CT, tak příště už zkracovat nic nebudu, vzhledem k tvé minulosti.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •