Zobrazit výsledek ankety: Jak to teda uděláme

Hlasující
21. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Pouze jeden svět - nový seed

    20 95.24%
  • Pouze jeden svět - stejný seed jako toho starého

    0 0%
  • Stavěcí + Těžební

    2 9.52%
  • Reset netheru

    0 0%
  • Reset Endu

    0 0%
  • Reset netheru i endu

    10 47.62%
  • Jiná možnost - uvést do komentáře

    0 0%
Anketa s více možnostmi.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 31

Téma: [Anketa] Minecraft 1.8 - světy

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857

    [Anketa] Minecraft 1.8 - světy

    No, místní šaman ZeMi7mm se k tomu nějak nemá, tak se iniciativy chytím já.

    Takže něco k aktualnímu serveru.
    Jsou zde 3 světy, jeden starej, a dva nový.

    Starý
    - je vygenerovaný na 1.7 a omezen obloukem o r=7,5k (asi, však je to jedno)
    - tento svět je zřejmě plný bugů, které vznikly z přechodu na 1.8, taky zde nejsou nové bloky
    - je tu jen dočasně, tak aby si hráči mohli přenést nějaké věci do nových světů

    1. NOVÝ - TĚŽEBNÍ
    - tento svět se často obnovuje, tudíž se zde nedoporučují žádné stavby
    - je to svět bez omezení

    2. NOVÝ - STAVĚCÍ
    - tento svět je vygenorvaný verzí 1.8 (normální generace)
    - prozatím je bez omezení prostoru

    A teď se nabízí otázka, potřebujeme 3 (resp. 2) světy ? Trochu jsem nadtím přemýšlel a sepsal jsem klady a zápory.
    + více surovin, rud, dřeva
    + méně ničení povrchu stavěcího světa
    + místo na pokusy

    - větší zátěž pro server
    - multiplayer už úplně zmizí
    - někteří hráči si postaví baráček v těžebním a pak si budou stěžovat, že se jim to smazalo


    Tak nad tím přemýšlejte a dejte vědět.



    NETHER

    - je už starý, rozmlácený, vytěžený
    END
    - není až v tak hrozném stavu, ale jelikož jsou nové verze enderfarem, rozhodně bych ho resetoval

    Naposledy upraveno AlternativníPravda; 13-12-14 v 18:48.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mocho
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    204

    Odpověď: Minecraft 1.8 - svĚty

    Já bych byl spíše pro aby se udělal celkový WIPE. Prostě by se hrálo odznova stavělo atd...

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    28

    Re: Minecraft 1.8 - svĚty

    Tiez som za celkovy reset :) ale knox este raz to tu napisem su tam 3 svety ale ide len ten zabugovany ohraniceny... lebo prikazom /world nazev to nikam nikoho neportne (hracov bez prav) cize su tam akokeby zbytocne cely cas....

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Minecraft 1.8 - svĚty

    Jak nemám... Bujak nebyl schopen mi poslat jaké možnosti by měly v anketě být.a vzhledem k tomu, že už nehraju, tak ani nevím jaká je situace a jak to na serveru vypadá.


    Osobně bych bral, aby se ten starý smazal za chvíli a zůstal jen jeden svět. Tudíž to stejné jako teď s rozdílem,že bude k dispozici 1.8
    Ale druhá možnost podle ankety u které jsem pro, aby se na nový rok smazal starý svět a zůstaly tam ty 2 nové. Staveci normálka a těžební by se každý 3 týdny resetoval.
    Naposledy upraveno ZeMi7; 13-12-14 v 20:48.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Re: Minecraft 1.8 - svĚty

    Citovat Původně založeno ZeMi7 Zobrazit příspěvky
    Jak nemám... Bujak nebyl schopen mi poslat jaké možnosti by měly v anketě být.a vzhledem k tomu, že už nehraju, tak ani nevím jaká je situace a jak to na serveru vypadá.


    Osobně bych bral, aby se ten starý smazal za chvíli a zůstal jen jeden svět. Tudíž to stejné jako teď s rozdílem,že bude k dispozici 1.8
    Ale druhá možnost podle ankety u které jsem pro, aby se na nový rok smazal starý svět a zůstaly tam ty 2 nové. Staveci normálka a těžební by se každý 3 týdny resetoval.
    Moznosti som ti posielal, ale je tazké to vybrať. 100 ludí 100 chuti. Za mna resetovat vsetko a urobiť to tak ako to bolo do teraz. 1 Svet , moze byt obmedzený, ale aby tam boli biomi. Ak hráči chcu tak im do začiatku pomozem, ale nie ze nikto nič nepovie a potom ze admini nepomahaju.


    MENEJ ZNAŠ, LEPŠI ŠPIŠ

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857

    Odpověď: [Anketa] Minecraft 1.8 - světy

    Je potřeba to nějak vymyslet, nejlepší by bylo to spustit před Novým rokem. Vybudovat rychle spawn, udělat návod na vytvoření parcely a to je vše. Uplně nejlepší možnost by byla začít stavět spawn už teď na nějakém dobrém seedu, tak aby třeba v okruhu 15k byly aspoň dva strongholdy, všechny biomy, atd atd...

    takže pokud znáte nějaký dobrý seed... můžete ho navrhnout
    Naposledy upraveno AlternativníPravda; 14-12-14 v 10:24.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485

    Odpověď: [Anketa] Minecraft 1.8 - světy

    Citovat Původně založeno RedKnox Zobrazit příspěvky
    Je potřeba to nějak vymyslet, nejlepší by bylo to spustit před Novým rokem. Vybudovat rychle spawn, udělat návod na vytvoření parcely a to je vše. Uplně nejlepší možnost by byla začít stavět spawn už teď na nějakém dobrém seedu, tak aby třeba v okruhu 15k byly aspoň dva strongholdy, všechny biomy, atd atd...

    takže pokud znáte nějaký dobrý seed... můžete ho navrhnout
    www.**********.com - viz admin forum

    Tu su celkom dobre seedy. Mne sa najviac paci 3. A od toho biomu by sme išli dalej.
    Naposledy upraveno ZeMi7; 14-12-14 v 13:23. Důvod: smazání odkazu na seed


    MENEJ ZNAŠ, LEPŠI ŠPIŠ

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: [Anketa] Minecraft 1.8 - světy

    Nikdy nedávat seed hráčům...

    Ten odkaz sem přesunul do AF.

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857

    Odpověď: [Anketa] Minecraft 1.8 - světy

    No dobře dobře, do af nevidím
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: [Anketa] Minecraft 1.8 - světy

    na mc serveru hraje 100 lidi ? :O to jse mi nejak nezda .
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  11. #11
    Profesionální člen Avatar uživatele Rostislav
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    210

    Odpověď: [Anketa] Minecraft 1.8 - světy

    DAl bych wipe komplet...co jineho :-)

  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857

    Odpověď: [Anketa] Minecraft 1.8 - světy

    Jen aby bylo všem jasno.. jedinné co udělám tak je že s admin teamem postavím spawn, nic víc dělat nebudu. Jdu si tam zahrát a né se o to starat. Toho jsem si už užil dost.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  13. #13
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485

    Odpověď: [Anketa] Minecraft 1.8 - světy

    Citovat Původně založeno RedKnox Zobrazit příspěvky
    Jen aby bylo všem jasno.. jedinné co udělám tak je že s admin teamem postavím spawn, nic víc dělat nebudu. Jdu si tam zahrát a né se o to starat. Toho jsem si už užil dost.
    Ved Ok, nikto ťa do ničoho neťaha.


    MENEJ ZNAŠ, LEPŠI ŠPIŠ

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857

    Odpověď: [Anketa] Minecraft 1.8 - světy

    O tom, že bude wipe je v podstatě rozhodnuto. Takže se můžeme začít bavit o nastavení serveru, o tom co byste tam jako hráči chtěli a nechtěli. Mě napadla jedna věc, kterou Vám tady představím.

    Nazval bych to Frakce. Nejednalo by se přímo o známý plugin Frakce, ale o jeho obměnu. Hráči by se rozdělili do dvou, respektive tří frakcí.

    První frakce (říkejme ji Frakce Zla, zkráceně Zlo) a druhá frakce (Opravdu nečekaný název, Frakce Dobra, zkráceně Dobro) by bojovali mezi sebou. Třetí "frakce" by byli hráči kteří by se nepřipojili ani k jedné a hráli si dál jako zastara. Hráči by si na začátku serveru vybrali jednu frakci, kterou by už potom nemohli změnit. Samozřejmě by zde platily pvp pravidla, které jsem dříve sepsal. Hráči z neutrální frakce by si mohli v průběhu zvolit jinou frakci. Neutrální frakce by měla vyplé pvp. Obě dvě aktivní frakce by si stavěli svoje města a o ty by se třeba jednou do mesice bojovalo.
    No pokud by se někdo vyznal v cmd blocích nebo v jave, tak mi napište.
    Naposledy upraveno AlternativníPravda; 15-12-14 v 10:25.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  15. #15
    Pokročilý člen Avatar uživatele Don KartagenaCZ
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    102

    Odpověď: [Anketa] Minecraft 1.8 - světy

    Citovat Původně založeno RedKnox Zobrazit příspěvky
    O tom, že bude wipe je v podstatě rozhodnuto. Takže se můžeme začít bavit o nastavení serveru, o tom co byste tam jako hráči chtěli a nechtěli. Mě napadla jedna věc, kterou Vám tady představím.

    Nazval bych to Frakce. Nejednalo by se přímo o známý plugin Frakce, ale o jeho obměnu. Hráči by se rozdělili do dvou, respektive tří frakcí.

    První frakce (říkejme ji Frakce Zla, zkráceně Zlo) a druhá frakce (Opravdu nečekaný název, Frakce Dobra, zkráceně Dobro) by bojovali mezi sebou. Třetí "frakce" by byli hráči kteří by se nepřipojili ani k jedné a hráli si dál jako zastara. Hráči by si na začátku serveru vybrali jednu frakci, kterou by už potom nemohli změnit. Samozřejmě by zde platily pvp pravidla, které jsem dříve sepsal. Hráči z neutrální frakce by si mohli v průběhu zvolit jinou frakci. Neutrální frakce by měla vyplé pvp. Obě dvě aktivní frakce by si stavěli svoje města a o ty by se třeba jednou do mesice bojovalo.
    No pokud by se někdo vyznal v cmd blocích nebo v jave, tak mi napište.
    Nápad to je pěknej :). Já sice nejsem zastáncem frakcí, ale tenhle se mi i docela líbí už jenom kvůli tomu že si hráč může zachovat neutralitu :). Teda pokud by šlo o vypnuté pvp u netralní frakce že by na ní ostatní frakce nemohly :D, což pravděpodobně jo :D. Jenom škoda že se nevyznám v jave :D.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •