Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Deathrun/Speedrun

  1. #1

    Deathrun/Speedrun

    Čau dneska jsem si všiml že na klasickém dr je přidán "speedrun mod" (spustí se čas, při prvním skoku ...) A jak tak koukám nebo si alespoň myslím tak šla velká inspirace od http://speed-run.tk/ a http://www.kuleczky.pl/ ... Vidim že je plugin přidán zatím jen na normálním dr. ale podle mě by bylo lepší kdyby tento mod zaměnil dr free... Myslím že by stačilo ještě přidat pár pluginů (spawn CT,invis atd.) ,několik set map a server by mohl jet.. Nevím jestli ti co to jsem přidali vědí že jsou k tomuto modu zavrhnuty i fps kategorie.. Zajímal by mě váš návrh a popř. bych rád pomohl :)

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Deathrun/Speedrun

    Ahoj, inspirace ani tak ne, je to nejpoužívanější volný plugin pro speedrun stats. :) Statistiky na webu jsou tady: http://csko.cz/drstats/.

    Deathrun Free nikdo neudržuje a je od začátku určen spíš pro tréning map (možnost checkpointů). Nejsou tam zablokované zkratky, maplist není aktualizovaný a je tam původní shop. Přijde mi zbytečné, aby běžel speedrun mod na dvou serverech současně a nebo jen na serveru, kde se deathrun nehraje, jen trénuje.

    Jak fungují ty FPS kategorie? Pokud tam nějakou vyberu, zobrazí se mi vždy stejné statistiky. Na klasickém DR je zakázáno mít 100+ FPS a na tom bych nic neměnil.

    V současné době jsou tady 3 DR servery - klasický, training (free) a old (původní shop). Na old by se mohl přidat speedrun taky, ale do jiné databáze, takže by pro každou mapu byla nová topka. Rozdílem by pak byla hra bez dvojskoku, gravitací a jiný maplist.
    Naposledy upraveno hofy; 23-12-14 v 17:45.

  3. #3

    Odpověď: Deathrun/Speedrun

    Pro každou kategorii je vlastně nové sql.. a co se týče těch serverů, tak jak koukám tak old a free stejně skoro nikdo nehraje a co jsem tak koukal tak i na klasickém si toho moc lidi nevšímají a spíše se snaží zabít teroristu jako v klasickém dr.. Přidat speedrun na 2 servery je podle mě celkem blbost, to když už tak to dát tak na jeden třeba pro méně slotů a taky co sem tak koukal tak tady ČR/SK sr stejně skoro nikdo nehraje, mohl bych sice udělat reklamu na YT, ale pak by se zase připojovali rumunci, což je každej druhej cheater a s tím by se něco dělat muselo.. Tak je to vlastně jen na vás.. nějaký ten čas by to zabralo, ale myslím že by se to dohromady dát dalo.. =)

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Deathrun/Speedrun

    Aha, to se načítá v rámu, už to vidím. Jak to ale funguje na serveru?

    Jak by sis to teda představoval? Speedrun stats jen na serveru, kde není terorista a bez FPS limitu?

  5. #5

    Odpověď: Deathrun/Speedrun

    Ano, ještě přidat invis, mapy ( i speedrun), hudbu při překonání rekordu, spawn ct (aby při mapě kde není mezera na spawnu se automaticky spustil čas) atd. Mám už vlastní addons ve kterém mam skoro vše. Nakonec jen přidat ty kategorie a myslím že by to bylo super :D Jde pak jen o to zda by tam vážně hrálo dostatek lidi nebo ne.

  6. #6

    Odpověď: Deathrun/Speedrun

    Tak nevím jak to dopadlo :D ale každopádně bych se ještě rád zeptal, od koho používate sql na drstats?

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Deathrun/Speedrun

    To jedině upravit dr free na styl speedrun nebo trénink (po použití checkpointu by se čas neuložil). Pro něj jsem úpravu drshopu a nastavení dělal taky, ale ještě to tam není.
    Hlavně by se pak ale 2x měřilo to samé, jen s FPS rozdílem. Má to skutečně význam?

    Cheateři na tomhle udělají nejvíc škody, protože stačí pár vteřin a jsou první v topce i když jsou na serveru sami, takže se to docela těžce ohlídá. Nijak ten čas zpětně nevyvrátíš. To zrovna řeším na klasickém dr, kde vévodí nějaký Rus s 10 vteřinovými náskoky na všech top mapách.
    Naposledy upraveno hofy; 27-12-14 v 05:31.

  8. #8

    Odpověď: Deathrun/Speedrun

    Nevím sice jak, ale časy se z topky určitě smazat dají :)

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Deathrun/Speedrun

    Dá, horší je dokázat ten cheating :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •