Zobrazit výsledky od 1 do 1 z 1

Téma: Instantní GW postavy

 1. #1
  Game master Avatar uživatele Kotel
  Datum registrace
  Sep 2010
  Umístění
  Plzeň
  Příspěvky
  9,362

  Instantní GW postavy

  Za účelem zvednutí počtu lidí na GW jsme přidali možnost vytvořit vyexpenou postavu s nějakým omezením (pravděpodobně se bude ještě upravovat).

  Postava musí být vytvořena na samostatném účtu. Po lognutí do hry uvidíte npc GW Job Changer, kde si vyberete class a npc Vám dá level 96/70 a portne na gw ostrov.
  Dole u dědka si můžete vybrat equip. Jde pouze o základní věci, které se dají vyhuntit během několika minut (muffler, shoes, chain, silk robe, zerom, matyr, apod.).
  S postavou nemůžete jít nikam jinam než na gw ostrov nebo hrady. Equip nejde vyhodit ani nijak přehazovat. Karty od npc nejdou vkládat do vyhuntěného equipu.
  Na tomto účtu nemůžete vytvořit žádné další postavy.
  Vlevo na gw ostrově je NPC Supplier, které dává zdarma suroviny na gw, ale v nějakém omezení oproti expeným postavám (zatím nedává boxy na dex a atk).

  Hned po této úpravě se objevilo pár lidí, kteří mají v plánu přijít s větší sestavou, takže se pokusíme upravit to tak, aby s tím v nějaké větší míře souhlasili i ti, co si postavy doteď expili.


  Takže tady jsou nějaké návrhy na další omezení:

  č. 1 - na gw postavu nepůjde hodit lepší equip a bude to jen taková demoverze

  č. 2 - omezení jídel, místo +7 jen +5 a nějaké další omezení surovin

  č. 3 - omezení jobu na např. 65 a base levelu na 95

  č. 4 - insta postava nedostane žádný equip a musí vše nahuntit  Zatím nejsou další změny v plánu, protože kdo chce lepší věci, musí mít stejně partu advancedu (např. do Endless tower, kde je valkyrie, beezlebub). Gilda, která byla 2x na GW, s tím problém nemá, takže myslím není nutné dělat další omezení.
  Naposledy upraveno Kotel; 19-02-15 v 20:38.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

 • Nemůžete zakládat témata
 • Nemůžete odpovídat
 • Nemůžete přidávat přílohy
 • Nemůžete upravovat své příspěvky
 •