Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 131

Téma: Komentované video ze hry na kotelně.

Threaded View

  1. #11


    12 z 12 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Vinci, máš můj respekt.

    Ze začátku jsem tě vnímal jako namachrovaného hráče, který má keců plnou hubu, ale to bylo nejspíš tou alergii, kterou jsem mám na jednoho nejmenovaného hráče z War3ulti. Čím víc čtu tvoje posty, tím víc ti ve skrytu duše ti závidím nejen ten skill, ale i si tě vážím za herní filosofii, kterou tu razíš a snad nejsvíce za tvůj kladný (řekl bych až altruistický) přístup ke komunitě hráčů, ať už jsou NS, nebo jim je třeba dvanáct.

    Poslední dobou nemám vůbec volný čas, na fórum chodím přes mobil, v práci jsem průměrně deset hodin denně. Proto jsem první z tvých videí viděl až teď a jsem ohromen. Máš o hře přehled, vybízíš k přemýšlení, upozorňuješ na chyby ostatních, ale taky se nebojíš hráče pochválit. A kritiku zhusta míříš i sám na sebe.

    Pokud budeš ještě ve svých videích odpovídat na dotazy, chtěl bych se tě zeptat na dvě otázky, respektive dva okruhy otázek:
    1. Kolik csku obětuješ ze svého času? Kolik času hraješ, kolik času se připravuješ - sleduješ svoje dema? Sleduješ záznamy top CW?
      - chápu že tohle je jen tvoje soukromá věc, která s hraním jako takovým zas až tak nesouvisí - proto by mi stačila i obecná odpověď, abych si udělal představu kolik námahy zabere, než se člověk stane takovým machrem, jako jsi bezesporu ty sám.
    2. Nevím, nakolik si jsi ochoten svým know-how podporovat Kotelnu, ale - čistě teoreticky, protože s Kotlem jsem se o tom nebavil - měl bys něco proti tomu, kdyby se na stránkách Kotelny vytvořila sekce Video, která by vedle Kotelna frag movies obsahovala i tvoje komentované videa z pubu? Nemyslím toto fórum, ale ty statické stránky csko.cz, kam chodí valná část republiky stahovat NS verzi hry. Ta část stránek se už dlouho neměnila a myslím, že by trocha propagace prospěla oběma stranám, zvlášť když by se třeba tvoje video zobrazilo každému, kdo by se vydal do sekce Download.


    Neptám se na takové zřejmosti, jako jsou záludnosti konkrétních map či různé herní styly, protože o nich se v souvislosti s danou mapou stejně dostatečně zmiňuješ.

    A teď bych měl připomínku k nám ostatním: Šiřte povědomí o těchto videích dále, hlavně mezi nezkušené hráče. Na toto fórum chodí jen zlomek z těch, co potkáváte na serverech, uvědomte si, že většina špatných hráčů hraje tak jak hraje jen kvůli tomu, že nad hrou nepřemýšlí! Stačí je náležitě nasměrovat a jejich herní projev se 99% zlepší (i když přiznávám, že u mnohých se herní úroveň snad ani zhoršit nemůže).

    Samozřejmě nikoho nenutím, aby si nabindoval na klávesnici hlášku typu *** Mistrem v CS1.6 snadno a rychle - sledujte videa na foru! ***. Ale kolikrát jen pouhé vybídnutí, či prostě sdílení na FB dělá s lidmi divy.

    Sledovanost těch videí se pohybuje jen v desítkách a přitom by stačilo trochu marketingu, aby mohla oslovit tisíce hráčů. A troufám si tvrdit, že tento druh videí může nejen přitáhnout nové lidi, ale i přispět k tomu, aby se hráči cskem začali skutečně bavit.

    Docela lituju toho, že mám teď od hraní cska půlroční pauzu. Po shlédnutí čtvrtého videa bych hned zaběhl na nuke!
    Naposledy upraveno chmod a+x /bin/laden; 09-12-11 v 00:38. Důvod: typos

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •