Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Žádost o práva.

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Don KartagenaCZ
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    102

    Žádost o práva.

    Zdravím ve spolek. Po dlouhém přemýšlením a po debatě jsem se rozhodnul, že zkusím podat žádost.

    Mé jméno je Martin Bauer (ve hře jsem pod nickem bauiii). Je mi 21 let a pochazím z města Ostrov, kousek od Karlových Varů. O svém vzdělání moc nepovím, jenom to že jsem studoval Střední Lesnickou Školu, ale z rodinných důvodů jsem musel školu ukončit. Jinak jsem kvalifikovaný svářeč a skladník (i když tohle není až tolik potřeba vědět ale dám to sem :) ).
    Mezi mé koníčky patří:Hraní her, sledovaní vývoj IT technologii, čtení a učení se s různýma programy.

    Jinak Minecraft na tom to portále hraju cca rok. A samotnej Minecraft hraju od vydání verze 1.2.5. Zkušenosti s Minecraftem mám, ale co se týče správa pluginů a příkazů na chod serveru jsem tak trochu panic, ale rád se učím novým věcem, a rychle pochopím nové věci.
    Mám vytrénované nervy ze SA-MP serverů .
    Na serveru trávím hodně času (to díky tomu že jsem nezaměstnaný...) a když můžu tak rád pomůžu hráčům co se týče příkazů, residencí (a také vesničanů :) ).

    Žádost o práva dávám z důvodu, že občas se stane že někdo s něčím potřebuje pomoct ale bohužel admin není k dispozici na serveru a nebo má spoustu práce.

    Budu rád za každý kladný ale i negativní názor :). Když se nepovede nevadí, nestojí na tom celý svět :).

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857

    Odpověď: Žádost o práva.

    Nechám ti to odemčené, musíme tě probrat v AF... ale určtě máš veliký potenciál.

    Momentálně se nám posila hodí, jelikož se navýšil počet aktivně hrajících hráčů, a tím se exponenciálně navýšil i počet problémů. K tomu někteří členové admin teamu nejsou natolik aktivní, aby byli schopni pokryt celý server. Jsem rád, že máš zkušenosti s vedením serveru, sice SA-MP, ale v některých bodech jsou tyto hry stejné.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Don KartagenaCZ
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    102

    Odpověď: Žádost o práva.

    Dobře beru na vědomí.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Žádost o práva.

    nope. staci udelat poradek v a teamu a misto toho nabrat adminy kteri se tomu aktivne venuji a sanzi se pomahat hracum
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  5. #5
    Profesionální člen Avatar uživatele Rostislav
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    210

    Odpověď: Žádost o práva.

    Bauiii nebudu se tu rozepisovat,jsi v pohode Player znam te ze serveru je s tebou aj docela humor. Takze u me mas ANO.

    Ridiku ono je to slozite ja bych trebas byl rad na serveru castejs ale u me hrahe velkou roli prace. a uz sem i uvazoval ze se hodim tak cca na pul roku AFK...sem tam aspon chvilkama vecer. Jinak myslim ze se posila hodi :-)

  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele Don KartagenaCZ
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    102

    Odpověď: Žádost o práva.

    Děkuju ti Siky :). A souhlasim se Siky. Je to těžký se věnovat práci a zároveň serveru.

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Žádost o práva.

    Len pre tvoje info, vyjadril som sa v A-fore :-) dôvody su tam a aj za

    Teraz je z mojej strany tažke venovať sa serveru, lebo mam dosť roboty zo školou. Skúsim zvýšit aktivitu. Cez prázdniny dúfam zase naskočim.
    E: Jarné prázdniny :D
    Naposledy upraveno Bujak; 17-02-15 v 14:26.


    MENEJ ZNAŠ, LEPŠI ŠPIŠ

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele Don KartagenaCZ
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    102

    Odpověď: Žádost o práva.

    Děkuju ti za vyjádření Bujaku :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •