Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Informace k banu

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    5

    Informace k banu

    Nějak se tady nemůžu vyznat kde najdu informace k banu, dostal jsem nějaký Ban ale nevím kde zjistím jestli to mám na pořad nebo jak to je, prý jsme zapálil nějaký barák, ale mě spíše zajímá jestli zjistím na jak dlouho to mám a kdo mi to dal :-) děkuji jestliže mi někdo odpoví, budu velice potěšen

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Informace k banu

    Citovat Původně založeno Mrlol Zobrazit příspěvky
    Nějak se tady nemůžu vyznat kde najdu informace k banu, dostal jsem nějaký Ban ale nevím kde zjistím jestli to mám na pořad nebo jak to je, prý jsme zapálil nějaký barák, ale mě spíše zajímá jestli zjistím na jak dlouho to mám a kdo mi to dal :-) děkuji jestliže mi někdo odpoví, budu velice potěšen


    Tenhle barák jsi zapálil, pak ses asi unregnul, protože mi to u tempbanu napsalo, že hráč nikdy nebyl na serveru. Dostals ban jak na nick, tak na IP adresu a to permanentní. Budeš se vykrucovat a říkat, že tam měly mít resku. Já ti řeknu, že sice měly, ale cizí domy se prostě neničej.

    Takže ti dám dvě podmínky, který když splníš, dostaneš UB.

    1. Ruinu zboříš a upravíš terén
    2. postavíš hráčovi novej dům.

    A to vše během 24 hodin.

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Informace k banu

    Citovat Původně založeno Mrlol Zobrazit příspěvky
    Nějak se tady nemůžu vyznat kde najdu informace k banu, dostal jsem nějaký Ban ale nevím kde zjistím jestli to mám na pořad nebo jak to je, prý jsme zapálil nějaký barák, ale mě spíše zajímá jestli zjistím na jak dlouho to mám a kdo mi to dal :-) děkuji jestliže mi někdo odpoví, budu velice potěšen
    mas UB pod podminkou:

    udelal jsem ti residenci dumLucky, tam se portnes a do zitrejsi pulnoci to opravis.

    Pak ti ban neobnovim.

    Pokud dum neopravis, tak dostanes ban znova.

    -Narut

    //podmínky splněny UB udělen, LOCK
    Naposledy upraveno NarutoO; 17-02-15 v 22:25.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •