Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 36

Téma: Žiadosť o práva DUST2 only - PŘIJATÁ

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele HSMartinka
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    453

    Žiadosť o práva DUST2 only - PŘIJATÁ

    Dobrý deň...
    Po dlhom premýšľaní som sa rozhodla požiadať o práva.

    Týka sa to : AIM sekcie/ DUST2 only, DUST2 only 2,3

    Niečo o mne,stručne :
    Mám 21 rokov,volám sa Martina, pochádzam zo SK, 3 roky žijem v Prahe . Csko hrám pomerne často, vlastne každý deň,
    na tomto portále hrám jak FUN mody tak i AIM, kde najčastejšie som na D2 only. Neodhodlám sa povedať jakú dobu tu hrám,
    sama to neviem, ale dlho ani krátko to nie je. jeden čas som mala pauzu s cskom a potom ma to zas chytilo a už to hrávam denne.


    Skúseností :
    Mám s AMX vzhľadom k tomu že už som mala práva na jednom portály, rozpadol sa.


    Prečo si žiadam o práva :
    Pretože keď som na servery tak skoro stále natrafím na nejakého cheatera, tým by som si uľahčila prácu pri hlásení na webe,
    daný hráč by bol rýchlejšie zabanovaný. Pár cheaterov som udávala adminom cez steam i v hre cez /cheater no niekedy to bolo beznádejné
    tak som sa rozhodla točiť dema a dávať na forum kde zatiaľ všetci mojí hlásení boli zabanovaní. Na forum mám malo príspevkov ale načo
    niekde reagovať keď sa ma to netýka.


    Nick v hre: Antikotocerepapinovikovicovska...Kedysi *-_HSMartinka_-* alebo CONFIDENCE

    SteamID : STEAM_0:1:45359187

    Steam profil : http://steamcommunity.com/id/HSMartinka

    čistý trestní rejstřík: určite mám


    Ak som niečo zabudla tak dodatočne dodám.. Pekný deň
    Naposledy upraveno HSMartinka; 17-04-15 v 16:05.
    Chcem podať sťažnosť na admina, ktorý mi dal ban za komunikáciu s hráčmi ktorých zaujímali recepty na rôzne jedlá. Očividne ich to zaujímalo a neustále sa pýtali na veci, ktoré ich zaujímali, no aj napriek tomu som dostal BAN. Ten skurviak takisto zabanoval hráčov, ktorí mali v nicku moje meno (moje meno tam mali na vyjadrenie podpory veci, ktorú som robil).
    Okamžite daného admina suspendujte a mne dajte unban!
    Moje meno: kokotskurveny
    Server: Dust 2 only 3

  2. #2
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299

    Odpověď: Žiadosť o práva DUST2 only

    Za posledne 2 mesiace 6 prispevkov, 2 hlasenia vo februari, 4 hlasenie dneska a vcera. To mi pride malo, nepametam si ze by som videl nejake hlasenie cez ! ale to sa mozno pletiem. Mne na steam nebolo nic nahlasene ( ostatny to mozno vyvratia ) takze zatial by to podla mna chcelo cas. Tosto zatial proti. Aj ked ziadost je pekna

    E: zo vcera na dnes som vymazaval ludi s ktorymi nic nehram, nic som si nepisal aspon mesiac alebo vobec nepoznam. A bola si medzi nimi. Ale tak to je jedno. :)
    Naposledy upraveno because; 20-03-15 v 15:06.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele HSMartinka
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    453

    Odpověď: Žiadosť o práva DUST2 only

    Tak to veru ani nemožeš mať odo mna hlásenie na steame pretože som nevedela že si admin na AIM sekcii,myslela som že len na JB lebo tam som Ťa videla dosť často

    a aj tak si si ma vymazal na steame :) ale i tak dakujem za názor
    Chcem podať sťažnosť na admina, ktorý mi dal ban za komunikáciu s hráčmi ktorých zaujímali recepty na rôzne jedlá. Očividne ich to zaujímalo a neustále sa pýtali na veci, ktoré ich zaujímali, no aj napriek tomu som dostal BAN. Ten skurviak takisto zabanoval hráčov, ktorí mali v nicku moje meno (moje meno tam mali na vyjadrenie podpory veci, ktorú som robil).
    Okamžite daného admina suspendujte a mne dajte unban!
    Moje meno: kokotskurveny
    Server: Dust 2 only 3

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Žiadosť o práva DUST2 only

    Ahoj, zaujímalo by ma či hlásiš nejakým adminom na steame a ak hlásiš tak či to aj potvrdia. Na fórum máš zatiaľ málo nahlásených cheaterov a in game si vôbec nevybavujem nejaké tvoje hlásenie. Odo mňa máš zatiaľ PROTI

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Žiadosť o práva DUST2 only

    Martinku dost dobře poznám , aktivita tam je , ale jak psal because a Fhacker tak ani mě si nehlásila nic na steam a ani sem si nějak nevšiml hlášení.

    E: Hlásí - sem PRO
    Naposledy upraveno Bee; 11-04-15 v 16:26.

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele HSMartinka
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    453

    Odpověď: Žiadosť o práva DUST2 only

    Bee teba som si zmýlila s druhým Bee čiže som to jemu písala raz ale to je jedno, i tak vdaka
    Chcem podať sťažnosť na admina, ktorý mi dal ban za komunikáciu s hráčmi ktorých zaujímali recepty na rôzne jedlá. Očividne ich to zaujímalo a neustále sa pýtali na veci, ktoré ich zaujímali, no aj napriek tomu som dostal BAN. Ten skurviak takisto zabanoval hráčov, ktorí mali v nicku moje meno (moje meno tam mali na vyjadrenie podpory veci, ktorú som robil).
    Okamžite daného admina suspendujte a mne dajte unban!
    Moje meno: kokotskurveny
    Server: Dust 2 only 3

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Žiadosť o práva DUST2 only

    Citovat Původně založeno HSMartinka Zobrazit příspěvky
    Bee teba som si zmýlila s druhým Bee čiže som to jemu písala raz ale to je jedno, i tak vdaka
    Čakal som nejakú obhajobu typu že hlásim tomu a tomu na steam. Ale nijak nevyvraciaš naše pripomienky. Čiže s nimi súhlasíš. Vôbec sa mi nepáči že si si podala žiadosť a až od dňa žiadosti hlásiš. Nesplňuješ základnú podmienku prijatia, rovno by som ti to lockol a pekne by si si mala počkať pól roka. Takto mi to príde že chcem práva podám si žiadosť a začnem hlásiť. Hlásiť si mala už pred tým ako si si podala túto žiadosť.

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žiadosť o práva DUST2 only

    Já sem kukala, že tam moc adminů právě na steamu nemá, ale my dvě se známe dlouho a mě hlásí, ale problém je v tom, že sem jí řekla, že toto nestačí no, že musí být aji aktivní tu na forku s tím hlášení, aby každý věděl, že si nežádá jen tak.
    Čiterka ty víš, napísala by som ti pro, ale musím být aji objektivní, takže zkus víc hlásit aj na web, přes /cheater a jiným adminům a potom se uvidí :*

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele HSMartinka
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    453

    Odpověď: Žiadosť o práva DUST2 only

    Nebudem sa obhajovať tým že som udávala hráčov na steame adminom, Tí admini čo som im na steame povedala o nejakom hráčovi,bolo by dobré ak by tu napisali keď vám
    hlavne o to ide :) ale to je jedno, ved nic sa nedeje, po case skusim zas :-P
    Naposledy upraveno HSMartinka; 20-03-15 v 16:12.
    Chcem podať sťažnosť na admina, ktorý mi dal ban za komunikáciu s hráčmi ktorých zaujímali recepty na rôzne jedlá. Očividne ich to zaujímalo a neustále sa pýtali na veci, ktoré ich zaujímali, no aj napriek tomu som dostal BAN. Ten skurviak takisto zabanoval hráčov, ktorí mali v nicku moje meno (moje meno tam mali na vyjadrenie podpory veci, ktorú som robil).
    Okamžite daného admina suspendujte a mne dajte unban!
    Moje meno: kokotskurveny
    Server: Dust 2 only 3

  10. #10
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Žiadosť o práva DUST2 only

    Poznam z hry, hra tam uz nejaky piatok. Nevyhoda pre teba je, ze na fore "dlho" nie si. Britny ta pozna. Verim, ze haxing rozoznas a spravanie bude tiez na urovni. Nemyslim si, ze musi cakat pol roka, ziadost sa moze nechat otvorena. Aj tak sa tu ziadosti tahaju ako dobre sudne procesy (zbytocne dlho ale budis). Ako priklad uvediem admina KIXa. Na fore ho skoro nevidno, ludia ho poznali len z hry. Takze hraj, hlas a urcite si ta vsimnu aj ti, ktori sami museli dlho cakat.

    //@Britny: nemusis sa bat podporit "znamu" osobu


  11. #11
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žiadosť o práva DUST2 only

    Aktivituju zvyšuje, jsem PRO

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Tutinko
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    672

    Odpověď: Žiadosť o práva DUST2 only

    + aktivita
    + zopar cheaterov mi nahlasila
    + skill lepsi ako ja, ale to ma kazdy .. :D

    - jedine ta ucast na fore, ale to sa da casom isto zmenit a hlasenie na fore

    v konecnom dosledku som ZA, ale mozno treba chvilu pockat aj par tyzdnov, kym sa kompetentni rozhodnu
    Naposledy upraveno Tutinko; 06-04-15 v 09:54.

  13. #13
    Expert člen Avatar uživatele HSMartinka
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    453

    Odpověď: Žiadosť o práva DUST2 only

    ahoj Tutiza vďaka za názor, len mám otázku, ako myslíš účasť na fore ? myslíš to že mám málo príspevkov ? áno , pretože sa nezapajam do diskusií do ktorých ma niet,načo niekomu písať keď sa to obzvlášť netýka mňa či serveru kde hrávam
    Chcem podať sťažnosť na admina, ktorý mi dal ban za komunikáciu s hráčmi ktorých zaujímali recepty na rôzne jedlá. Očividne ich to zaujímalo a neustále sa pýtali na veci, ktoré ich zaujímali, no aj napriek tomu som dostal BAN. Ten skurviak takisto zabanoval hráčov, ktorí mali v nicku moje meno (moje meno tam mali na vyjadrenie podpory veci, ktorú som robil).
    Okamžite daného admina suspendujte a mne dajte unban!
    Moje meno: kokotskurveny
    Server: Dust 2 only 3

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Penegal
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    442

    Odpověď: Žiadosť o práva DUST2 only

    Mě hlásí jako drak, a i dema mi točí, znám ji dlouho, super holka, nemám co řešit: Pro

    E: Nějaká aktivita na foru .... na co to řešíte ? za mě je plus že nikde neotravuje s kravinami, a neflamuje o pičovinách ;)

    Být na foru všichni jako ona a já tak je to tu ráj na zemi..... ( Poušti )
    Naposledy upraveno Penegal; 06-04-15 v 15:42.
    Best Regards:
    Penegal
    Csko.cz [GLOBAL] Ex - Server Administrátor (Senior)

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Tutinko
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    672

    Odpověď: Žiadosť o práva DUST2 only

    Citovat Původně založeno HSMartinka Zobrazit příspěvky
    ahoj Tutiza vďaka za názor, len mám otázku, ako myslíš účasť na fore ? myslíš to že mám málo príspevkov ? áno , pretože sa nezapajam do diskusií do ktorých ma niet,načo niekomu písať keď sa to obzvlášť netýka mňa či serveru kde hrávam

    ja som to myslel hlavne s tym hlasenim, ale to je pre mna bezvyznamne -
    hlavne, ze mne hlasis na steame a vidim, ze aj ostatnym , tak som bezvyhradne Za :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •