Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 41 z 41

Téma: Knife challange od GS

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753

    Re: Odpověď: Knife challange od GS

    Citovat Původně založeno KOFOLAzGS Zobrazit příspěvky
    Acer pozměníme na 3on3, aby se vám žilo líp
    Cože? Nechápu. Hrálo se nám super 5v5 a jsme s výsledkem spokojeni, přestože jsme prohráli a žijeme si bezvadně. Přece jen jsem byl jediný admin, který hraje knife, a i přesto to bylo dost vyrovnané.

  2. #32
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Knife challange od GS

    Citovat Původně založeno KOFOLAzGS Zobrazit příspěvky
    Takže nastala menší komplikace, chyba na mé straně, dostal jsme na víkend šichtu a nemoh jsem přijít. Takže bysme to splácli tento víkend. S tím, že Acer pozměníme na 3on3, aby se vám žilo líp :) Omlouvám se.
    Nevím v čem jako měla být chyba? Datum ste stanovali vy a my se přizpůsobili, všechno bylo naplánované a nakonec někdo od vás řekne, že nikdo nevěděl o GO turnaji? Dota se zruší 2h před začátkem. Z vaší strany absolutně špatný přístup a ještě si tu další datum určíte opět vy? Docela trapas.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #33

    Re: Knife challange od GS

    Ako som už v af napísal. Ak sa to bude robiť zas, tak nech sa vyberú nejaký ochotný ludia z Kotelne a z GS a nech sa to rieši nejako verejne aby sa o tom každy dozvedel a aby sa nazbieralo dosť hráčov.

    A na určenie termínu ste mali pokus vy chalani z GS a teraz by sa patrilo nechať si vybrať nás. A skúste si to tam potom nejako dať vedieť aby sa nestalo to čo teraz.
    a myslím si že každý víkend turnaje byť nemožu, nemali by byť

  4. #34
    Nováček Avatar uživatele KOFOLAzGS
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Karviná / Marseille / London
    Příspěvky
    25

    Odpověď: Knife challange od GS

    Já jsem úplně pro, aby se to řešilo nějak neveřejně. Někdo s kotelny by to měl řešit přímo se mnou, já to tu psal asi 3x, jenže bohužel nikdo se nenašel.

    Chyba byla u mě. Já měl na starosti organizaci týmů, kromě LOL, proto to vxypadalo, jak to vyxpadalo, dostal jsem směnu, takže jsem nemohl přijít. Znovu říkám, že bych to rád řešil přímo s nějakým člověkem, jenže to tu moc nejde...

  5. #35
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Knife challange od GS

    však bol s tebou v kontakte Because.. ale v deň toho turnaja si tu nebol bol si na steame off.. tak ako to mal s tebou riešiť?
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  6. #36
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Knife challange od GS

    Ak chceš niečo riešiť píš mi na steam...

  7. #37
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753

    Re: Odpověď: Knife challange od GS

    Citovat Původně založeno KOFOLAzGS Zobrazit příspěvky
    jenže to tu moc nejde...
    jak toto můžeš napsat... Z poslední zkušenosti je zkušenost tá, že zorganizovat to umíme líp.

  8. #38
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Re: Knife challange od GS

    A nechcete si misto nejaky CS:GO, LOL, Dota atd. si dat proste Knife nebo Classic v 1.6 jak uz napovida nazev threadu?

  9. #39
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Knife challange od GS

    Citovat Původně založeno KOFOLAzGS Zobrazit příspěvky
    Já jsem úplně pro, aby se to řešilo nějak neveřejně. Někdo s kotelny by to měl řešit přímo se mnou, já to tu psal asi 3x, jenže bohužel nikdo se nenašel.

    Chyba byla u mě. Já měl na starosti organizaci týmů, kromě LOL, proto to vxypadalo, jak to vyxpadalo, dostal jsem směnu, takže jsem nemohl přijít. Znovu říkám, že bych to rád řešil přímo s nějakým člověkem, jenže to tu moc nejde...

    To vam na GS v admin foru nejde vytvorit tema kde napises ty kravoviny a tma se vse napise atd. prej spatna komunikace je opravdu tezke ucinit misto sebe nahradu...
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  10. #40
    Nováček Avatar uživatele KOFOLAzGS
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Karviná / Marseille / London
    Příspěvky
    25

    Odpověď: Knife challange od GS

    Asi po 5. tu napíšu, že jsme tu ten víkend nebyl, protože mi byla dána 24 hodinová šichta. Většina z vás netuší co je to práce, ale až budete starší tak to pochopíte. Dozvím se od někoho datum konečně? jak mám něco skládat, když neznám datum?

  11. #41
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753

    Re: Knife challange od GS

    Podívej se co napsal Ridick a nepiš kraviny. Určitě jsi nebyl jediný, kdo věděl o turnaji a jestli je mezi vámi někdo zodpovědný, mohl to vzít na starost, což se nestalo, tak to nesváděj na nějakou práci. Stačilo pár minut a napsat.
    Většina z nás je více zodpovědná, než vy, co tvrdíte, že chápete pojem práce, resp. zodpovědnost. geez

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •