Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Cod

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    98

    Cod

    na serveroch COD, sa mi casto stava ze ked zmenim classu, neulozia sa mi posledne nahrate xp na starej classe.......neda sa s tym nieco robit a preco je to vlastne tak ?

  2. #2
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: Cod

    Ahoj,
    a neměníš si ve hře jméno? Levely se totiž ukládají na nick, pokud ho změníš, tak ztratíš i dopusud nahrané levely a začináš znova na novém jméně.

    Citovat Původně založeno Swagger Zobrazit příspěvky
    Eustre, on myslel, ze kdyz menis class cca 200exp ti zmizne z predesle classy, take se mi to deje :d
    S tím sem se za tu dobu ještě nesetkal, tak to nevím.
    Naposledy upraveno Eust.; 08-04-15 v 18:16.

  3. #3

    Odpověď: Cod

    Eustre, on myslel, ze kdyz menis class cca 200exp ti zmizne z predesle classy, take se mi to deje :d

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    98

    Odpověď: Cod

    jj presne tak....

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    183

    Odpověď: Cod

    Taky se mi to stávalo, ale většinou jenom, když jsem udělal nový lv. proto je nejlepší si po novém lv. zahrát 2 kola a až potom změnit class.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    98

    Odpověď: Cod

    to sa ti stava furt, len ked spravis novy lvl tak si to vsimnes pretoze ta to upozorni na novy lvl 2x

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mocho
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    204

    Odpověď: Cod

    Pokud si udělal level v daném kole a na další kolo se rozhodneš vzít si jinou class tak se ti automaticky levely smažou jako kdybys za tu class nehral. Tím pádem si počkej vždy po kole až se ti uloží na tvůj nick Level.

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Martin17CZ
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    COD:MW, USA- California
    Příspěvky
    434

    Odpověď: Cod

    Mam jine zkusenosti. Pockej 3-4 kola. 1-2 nestaci. Taky me to driv sr*lo ale zvykl jsem si.
    Zdár ve hře mě najdeš pod nickem |GOD| LAky :).
    Hraju převážně na BaseBuilderu, COD:MW nebo Deathrunu


    Žádost o UB:
    "dobry den prajem moj 24 rocny brat hrava CS 9 rokov a vy ste mu dali ban za WH ? nikdy necitoval !!! ma sluchadka a mikrak velmi dobre je pocut kroky cez celu mapu ...ziadam o unban , prisaha ze nikdy nebude uz hrat tak dobre !!
    9 rokov odohane Cs ta nieco nauci po turnjaoch chodil :) a vy mu date BAN , ziadam vas pekne :) !! Dakujem vo pred"
    by [S]t4k!sTa

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    98

    Odpověď: Cod

    chlapi vy to asi nechapete..... uz som to vysvetlil predtym,XP sa vam nezmazu po zmene classy len vtedy, ked ste dostali novy LVL, ale vzdy ked si zmenite class..... chapeme sa ? ked dostanete novy lvl tak vas na to upozorni hra a vtedy si to vsimnete no inokedy si to nevsimnete ale zobere to xp tiez pri kazdom meneni classy.......

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Martin17CZ
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    COD:MW, USA- California
    Příspěvky
    434

    Odpověď: Cod

    A.... Jo uz te chapu :P :D.
    Zdár ve hře mě najdeš pod nickem |GOD| LAky :).
    Hraju převážně na BaseBuilderu, COD:MW nebo Deathrunu


    Žádost o UB:
    "dobry den prajem moj 24 rocny brat hrava CS 9 rokov a vy ste mu dali ban za WH ? nikdy necitoval !!! ma sluchadka a mikrak velmi dobre je pocut kroky cez celu mapu ...ziadam o unban , prisaha ze nikdy nebude uz hrat tak dobre !!
    9 rokov odohane Cs ta nieco nauci po turnjaoch chodil :) a vy mu date BAN , ziadam vas pekne :) !! Dakujem vo pred"
    by [S]t4k!sTa

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    98

    Odpověď: Cod

    no a co s tim

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    98

    Odpověď: Cod

    rad by som dostal odpoved, tento topik je tu uz dost dlho a nikto mi neodpovedal

  13. #13
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    267

    Odpověď: Cod

    (možná to tu někdo psal, tak sry) Hele... EXPY se ukládají na konci kola, takže když jsi například lvl 10 a daš za kolo například 100 xp, tak se ti vlastně normálně přičtou, ale jak hned napíšeš(v tom kole, kde jsi to získal) /class , tak se ti to smázne, takže je nejlepší počkat do dalšího kola, v tom dalším kole dej /class , ale počítej, že v tom dalším kole, kde napíšeš /class se ti taky neuloží XP, které ještě získáš, ale za předchozí kolo ti zůstanou... Snad jsem to vysvětlil dobře.

  14. #14
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Cod

    Problem je v tom, ze to uklada jen expy na classe, kterou prave hrajete.

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    98

    Odpověď: Cod

    martin dobre si to napisal chapem ta, a to som pochopil uz aj sam.... v podstate to je to co sa snazim vysvetlit, mojou otazkou na Kotla je ze co sa da s tym robit, neda sa to opravit ?, napriklad vo W3 ked si zmenim race tak hra tento probllem absolutne nerobi......

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •