Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: CS:GO config pro slabší pc

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    CS:GO config pro slabší pc

    Zdravím, pomohl by mi tu někdo najít nějakej config pro slabší pc ? Je mi v podstatě jedno jak hra potom bude vypadat, důležité pro mě je abych měl aspoň stabilních 50fps. Samozřejmě abych měl možnost s tím configem normálně hrát a nebylo to nic proti pravidlům, nerad bych potom skončil s nějakým VAC banem, stačí mi 1 ..
    Teď hraju na cca 25-35 fps, je to opravdu bída a když schytám smoke je to 20fps, i můj samsung galaxy trend by z toho vymačkal víc.
    Ve hře mám vše na minimum.

    ATI Radeon HD 2600pro (512mb)
    4gb ram
    Intel Pentium D 930 (2x2,5ghz)
    Win 7 64bit

    Děkuju za jakoukoliv radu, Petřík :)


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: CS:GO config pro slabší pc

    s touto grafikou nemas sancu, ziaden SW ti nepomoze. Potrebujes lepsi HW.

    //a este nech si stiahnes nieco fajnovo "overene" a vyfasujes VAC. V poslednej dobe sa ich rozdalo dost :-D
    Naposledy upraveno piratjo; 12-04-15 v 23:46.


  3. #3

    Odpověď: CS:GO config pro slabší pc

    Ahoj, tady se podívej na video na nastavení videa. http://csko.cz/forum/showthread.php?...ickou-myš
    Je tam podrobně vysvětleno, co které nastavení dělá a jaký má vliv na výkon.

    btw. Z jakéhokoliv nastavení, co máš v konfiguračním souboru, nemůžeš dostat VAC ban. Všechny nepovolené příkazy jsou v kompetetivech a na jiných public serverech zakázány. Ban můžeš dostat za úpravu SW mimo nastavení cfg.

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele lynx
    Datum registrace
    Nov 2012
    Příspěvky
    163

    Odpověď: CS:GO config pro slabší pc

    Slabucka karta, mozes skusit tu kartu pretaktovat este.. skus Ati tray tool, alebo rivatuner a zmen frekvencie jadra a ramiek. Jadro RV630/ ramky gddr2? Z 600/500 na typek v threade nizsie to dal bez artifaktov na 830/830 co je +40% / +50% (samozrejme asi, resp. urco tam bude botlleneck pri pocte pipes, alebo zbernici ale topiaci sa aj slamky chyta ze..). Necital som to cele, takze neviem ci to bolo s povodnym chladicom(skor nie...), ale myslim ked to das o 20% hore tj. cca 720/600 nic sa nestane.. zvys freq.otestuj a dookola:-) 20%=MOZNO narast o 6fps v priemere? Ak to skombinujes este aj s tym highfps configom..bingo?
    http://www.techpowerup.com/forums/threads/hd2600-2400-series-overclocking-and-feedback-thread.35142/
    If I tell you I'm good, you would probably think I'm boasting. If I tell you I'm no good, you know I'm lying.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •