Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Stížnost

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Stížnost

    Sup

    Dostal jsem mute od operptáka na hodinu s reasonem "Třeba tě ten humor za hodinu přejde" za to, že jsem se adminovi vysmál, když mi vyhrožoval, že mi do žádosti o práva dá proti.
    když sem chtěl znát reason tak mi nechtěl odpovídat.
    potom mi řekl že se chovám arogantně nebo co k člověku, který na tom strávil 40 hodin ...
    I kdyby si na tom strávil 100 hodin, nedává ti to právo dávat mute bez reasonu .. najdi si alespoň normální reason prosim tě .. nebo příště nevytvářej situace který se ti ve výsledku nelíbí

    už jsem dostal aji banánik
    Naposledy upraveno teecko; 25-05-18 v 00:15.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Stížnost

    Reason byl takový, že předcházela tvoje provokace a naprostý dis-respect. Keci ohledně toho, že dělám chujoviny, že restartuju jen tak i když restartuju server jen v případě že je to nutné pro chod nějakého pluginu (Bug configu, přidání nového pluginu s nutností restartu serveru). Řeči ohledně toho, že párkrát lagne server, protože něco dělám a vše naprostě arogantně.. To ti přijde jako v pohodě věc? Potom co jsem ti dal mute si stále provokoval a psal pres dynmapu i když jsem ti psal ať přestaneš. Pak si psal do /helpop další blbosti..

    SumFukBoi ran the command /helpop tak kde m�m unmute l�sko




    SumFukBoi ran the command /helpop lásko čekám a? m? unmutne?, tak makej



    Naposledy upraveno Operak; 25-05-18 v 09:17.

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Stížnost

    provokace ? jaká ? Nejspíš si ten respekt nezasloužíš.
    O tom že děláš chujoviny jsem přesvědčen stále ( ačkoliv to, že restartuješ server jen tak, kdykoliv se ti zachce, psal siki, ale tak v pohodě, pobavil si. ), když lwc například sikimu laguje server. ( alespon co psal. ) a nemyslím si že restart každé dvě a půl hodiny je nutný ..
    Když mi vadí že laguje a kopu jednu kostku dvakrát třikrát, tak proč bych to nenapsal ? proti tomu je taky pravidlo ?
    Další chujovina - mazání entit se ohlašuje 500 sec předtím, potom 460 a potom už neohlásí a za 460 sec ti to smaže.
    další chujovina - od včerejška postižený spawn monster, xp farma která fungovala ted najednou nafunguje.
    Psal jsem přes dynmapu, abych se dozvěděl důvod, protože nejsi schopný ho napsat rovnou.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Stížnost

    To mazání entit ještě poupravím. XP farma bude fungoval, ale max. na 3/4 výkonu, protože se budou mazat příšery když bude dejme tomu 100 příšer, načítaných serverem. Restarty serveru jsou teď každých 6 hodin. Server ručně jsem restartoval včera jen 2x 1. důvod byl, přídání nového pluginu, který bez restartu nefunguje a druhý restart byl kvůli Essentials, protože se podělal z nepochopitelného důvodu config a nešelo nic.

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Stížnost

    mě je buřt proč si ho restartoval, já nepsal že si přijdeš a restartuješ si ho jen tak, to psal siky, takže nevím co si tu o tom plácal. třeba vnímat kdo co píše ...
    100 příšer načítaných na celém serveru duhromady ? trochu hodně málo .. budeme 2/3 a už se nebudou spawnovat.
    čekal bych nějaké vyjádření k tomu Mute ještě když ty tvoje důvody k tomu mute byly trochu zcestné.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •