Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 48

Téma: Dynamit

  1. #16
    Profesionální člen Avatar uživatele Smackk
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    jb
    Příspěvky
    215

    Odpověď: Dynamit

    Podle mě je právě tohle to co drží dema ještě trochu nad vodou ,ale kdyby se to dalo pryč nikdo by ho už nehrál,můj názor. Podle mě je to blbost.

  2. #17

    Odpověď: Dynamit

    šak sa jich neboj .. co ti brání .. jenom ti to ubere trochu HP .. a hlavně až budeme spolu na serveru tak mna nezapomen bezduvodně kicknut :)

  3. #18
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Dynamit

    Citovat Původně založeno Stitnanek Zobrazit příspěvky
    a hlavně až budeme spolu na serveru tak mna nezapomen bezduvodně kicknut :)
    jo tak už vím co tě tak trapí a nedává ti to moc spát :D....to že jsem tě kickl omylem tak za to jsem se ti omluvil ale chapu že máš z toho stále špatné sny ;)

  4. #19
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Příspěvky
    7

    Odpověď: Dynamit

    ja rozhodne suhlasim s Lumpom, sám hram FS a keď máš na ňom full int a hodíš si tu raketu ku noham tak to neni sranda, zoberie to dosť hp, za to Demo môže mať int koľko chce a stale mu to nezoberie nič. Takisto ako vy rushujete s Demom tak ja rushujem s fs a niie je to vôbec príjemne keď chcem rush sú pri mne blízko a nemôžem hodiť raketu lebo to zoberie hp aj mne, síce menej ako im, ale stale mi to zoberie dosť a veľakrát sa mi stalo už aj to že idem defus bombu mam malo hp a netrafim defus a sam sa odpalim alebo to nemusi byť ani pri defuse, napr. idem 1v1 proti nejakemu veľkému lvlu a veľakrát sa v tom suboji odpalim sam a on žije. Takže rozhodne som buď pre to aby sa to nastavilo aj na demovi alebo ak je s tým taký problem, aby sa to zrušilo aj pri sappovi, fs. Kentaura nehram, neviem ako reaguju tie miny. A keď sa nadtým trochu aj zamyslíš, tak to je trochu nereálne, keď pod sebou odpáliš dynamit a ani ťa to neškrabne. Rozhodne Súhlas s návrhom.

  5. #20
    Profesionální člen Avatar uživatele Smackk
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    jb
    Příspěvky
    215

    Odpověď: Dynamit

    Koukám se že zatím dynamit vadí jen těm co hrají FS a já vím proč. Když někoho trefí raketkou na 3mm tak si uberou hp ,ale kdyby se schopnost dynamitu dala i na fs tak můžou chodit po mapě s FS s max int a mají skoro jasné 2 killy ,protože jak se k nim někdo přiblíží šup tam raketu. A pokud se to udělá bud že si demo bude ubírat dynamitem nebo že tu výhodu bude mít i saper a FS, tak v tom případě navrhuji aby FS měl 1 raketu a saper 1 minu, aby to bylo spravedlivé.Podle mě to dává smysl

  6. #21
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    267

    Odpověď: Dynamit

    nejak nechapu... uz jsem to jednou psal, kdyz jebnes raketu, tak ji prece nejebnes pod sebe..., kdyz mas sapera, tak polozis miny a jdes pryc, nekempis u nich, ale kdyz polozis dynamit, tak ho hned odpalis ne? prece nebudes kempit hned u dynamitu, nechat tak jak to je... uz je to v žitý a myslim, ze vic lidi by souhlasilo pro nechani to tak jak to je, nez aby se to menilo...

  7. #22
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Dynamit

    ano když hodiš dynamit odpalíš bum a ani HP neveme?:D smich

    vůbec nechápete pravý učel dynamitu :D

  8. #23
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    267

    Odpověď: Dynamit

    Dynamit je na blízko, proc by to bralo hp.. rakety a miny jsou na dalku... mozna nechapeme, ale my to menit nechceme

  9. #24
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Příspěvky
    7

    Odpověď: Dynamit

    tak asi nechapete. Dynamit je prave na to aby si ho položil a až potom odpalil. Ja keď vystrelim raketu tak musím čakať, kým môžem druhú tak prečo by nemohol demo dať na zem dynamit a tiež čakať kym ho môže odpáliť :)

  10. #25
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    267

    Odpověď: Dynamit

    anebo 2 dynamity, kdyz cekas na druhou raketu, tak se bude cekat na druhy dynamit, ok :)

  11. #26
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Dynamit

    Citovat Původně založeno Martin_V Zobrazit příspěvky
    anebo 2 dynamity, kdyz cekas na druhou raketu, tak se bude cekat na druhy dynamit, ok :)
    OK klidně druhý dynamit ale počítej s prodlevou mezi položením a odpálením(2s) ;)

  12. #27
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    267

    Odpověď: Dynamit

    Copak mas prodlevu na vybuchnuti u rakety? Je tam jen prodleva mezi prvni a druhou raketou, takze kdyz odpalis prvni dynamit, tak nez muzes polozit a odpalit druhy, tak 2s, to by slo :)... boze lumpe, taky mi vadi, když me zabije někdo s necim, ale nehodlam to k vuli sobe menit,

  13. #28
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Dynamit

    Citovat Původně založeno Martin_V Zobrazit příspěvky
    Copak mas prodlevu na vybuchnuti u rakety? Je tam jen prodleva mezi prvni a druhou raketou, takze kdyz odpalis prvni dynamit, tak nez muzes polozit a odpalit druhy, tak 2s, to by slo :)... boze lumpe, taky mi vadi, když me zabije někdo s necim, ale nehodlam to k vuli sobe menit,
    Myslíš že mi vadí to že mě někdo něčím zabije?Tak to jsi na omylu :D jde mi o to že to demovi neveme ani HP!!!

  14. #29
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    267

    Odpověď: Dynamit

    Je to vžitý, myslim, ze jsi asi jediny, kdo to chce tak jak to pises, vsichni jsou zvyklý na to, že mu to nic nebere...

  15. #30
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Dynamit

    No tak si zvyknete na to že to brát začne ;)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •