Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 71

Téma: nechapem

  1. #16
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: nechapem

    +1 AnnoyingGreg :)

  2. #17
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: nechapem

    snad sa to nejako vyriesi.. uz ma nebavi sa na to pozerat..
    to si posral.

  3. #18
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: nechapem

    Citovat Původně založeno mrkvicka Zobrazit příspěvky
    snad sa to nejako vyriesi.. uz ma nebavi sa na to pozerat..
    Ani adminy to neba, proto to tak vypada :D

  4. #19
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: nechapem

    ja si cenim vaše názory som rád že sa to dozvedeli aspon pár ľudia ktorý su aktivny na fore.

    Sice som normálny hrač.. ale nevzdám to.. budem sa snažiť navádzať kontakt aspon s nejakym adminom ktorý bude cez den online. ( to pochybujem ale aspon nejake to % tam je.)

    určite ja adminom nebudem ..pretože mám sice strašnú minulost.. no zaoberajme sa buducnostou.Zmenil som sa.. už som to pisal
    to si posral.

  5. #20
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: nechapem

    Jaj GL mrkvo, ale nejsem si jistej, ze ti nekdo bude na JB chodit pravidelne a porad tam hrat a vysere se na ostatni servery. Jinak ti fandim, ale to je asi tak vsechno, co muzu v mym postaveni udelat :D

  6. #21
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: nechapem

    budem sa snažiť.. tak diky no
    pockam si este na vyjadrenie dejfa a jordana.Teda pokial pride este dnes...
    to si posral.

  7. #22
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: nechapem

    No dufaj :D, hlavne dufaj ve vzdusnyho Jordana, ze se tu bude snazit postnout svuji urcite originalni vymluvu, proc se nestara o JB :D.

  8. #23
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: nechapem

    ked tu vlastne pride.. :D ked tu nevlozi nejaky prispevok dnes tak sa rozosmejem.
    to si posral.

  9. #24

    Re: nechapem

    @apach29 @AnnoyingGreg @BAWSON
    To už od začátku bylo všem jasné, že bez adminů 24/7 to takhle dopadne, tím že tu teď nad JB budete sténat jak štamgasti nad nároďákem sotva pomůžete ke zlepšení situace. Po bitvě je každý generál.

    @mrkvicka
    Máš naprostou pravdu, jenže je těžké to tam udržet bez osobnosti s pevnou rukou. Dokud se nenajde někdo, kdo by vzal JB celý na sebe, tak to tam bude vypadat jako ve školce. Vranys je dobrá potvora, ale nemůžu ho soudit, dokud neuslyším i jeho verzi.

    JB se zavedl, protože po něm byla poptávka. Jestli už po něm poptávka není a úroveň podle vás konstantně upadá, myslím, že se může klidně zrušit.

  10. #25
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: nechapem

    chmod a+x /bin/laden

    tak to by bola veľká sekera do chrbta.Ja strasne prosim nejake admina ktory by naozaj prisiel na Jb robit poriadky.. Kludne by som to zvladol aj ja ( 1% sanca ze to budem ja.)
    Pokial nejaky admin ma chut si zabanovat tak nech pride cez den na JB.Ja som to chcel riesit radikalne.. ze admini budu vacsinu svojho volneho casu travit pri JB.A to mna by velmi potesilo.. ja tam som furt takze ma tam v klude najdete.Budem sa nadalej snazit.
    to si posral.

  11. #26
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: nechapem

    Citovat Původně založeno chmod a+x /bin/laden Zobrazit příspěvky
    @apach29 @AnnoyingGreg @BAWSON
    To už od začátku bylo všem jasné, že bez adminů 24/7 to takhle dopadne, tím že tu teď nad JB budete sténat jak štamgasti nad nároďákem sotva pomůžete ke zlepšení situace. Po bitvě je každý generál.

    @mrkvicka
    Máš naprostou pravdu, jenže je těžké to tam udržet bez osobnosti s pevnou rukou. Dokud se nenajde někdo, kdo by vzal JB celý na sebe, tak to tam bude vypadat jako ve školce. Vranys je dobrá potvora, ale nemůžu ho soudit, dokud neuslyším i jeho verzi.

    JB se zavedl, protože po něm byla poptávka. Jestli už po něm poptávka není a úroveň podle vás konstantně upadá, myslím, že se může klidně zrušit.
    Delas si ze mne prdel? Nevidel jsi kolik tu bylo zadosti o prava jen na JB? Nevidel, protoze jsi znechucen utekl. To ze jsi se vratil vitam ne jen ja, ale vetsina useru fora, ale nemusis se tu snaziz za kazdou cenu nekoho obhajovat. Klesl jsi v mych ocich o jeden cely stupen nize.

  12. #27
    Stálý člen Avatar uživatele AnnoyingGreg
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Usti nad Labem
    Příspěvky
    761

    Re: nechapem

    No tak hlavně že chmode tvůj odchod něčemu pomohl. Náš odchod z postů totiž demonstrativní nebyl. Během tvojí absence se řada věcí změnila a přijde mi nefér, že se tu vyjadřuješ bez korektních informací a velice snadno se ti ted soudí druhé.

  13. #28

    Re: nechapem

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Delas si ze mne prdel? Nevidel jsi kolik tu bylo zadosti o prava jen na JB? Nevidel, protoze jsi znechucen utekl.
    Máš pravdu, neviděl. Ale pro upřesnění dodávám, že jsem neutekl kvůli JB či kvůli admin teamu.

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    To ze jsi se vratil vitam ne jen ja, ale vetsina useru fora, ale nemusis se tu snaziz za kazdou cenu nekoho obhajovat. Klesl jsi v mych ocich o jeden cely stupen nize.
    Opět máš pravdu, nejsem ničí ombudsman, nemusím nikoho hájit, jen sebe. Nevím, čím jsem u tebe klesl, snad tím, že jsem nahlas vyslovil, že by se JB mohl i zrušit? Nebo snad tím, že jsem si dovolil vaše nářeky odsoudit? Vždyť tu jen házíte špínu na (ex)adminy, nebo jste tu snad napsali něco přínosného? Asi si budu muset tohle vlákno projít později, až budu dostatečně odpočatý a nebudu mít v krvi promile...

    Rád si o téhle problematice vyslechnu více - vzhledem k tomu, že se dle vašich řečí zřejmě bude rozšiřovat admin team o JB adminy, jsem jedno ucho. Avšak momentálně spíše soudím, že se nenabere nikdo a JB server tím pádem zanikne.
    Naposledy upraveno chmod a+x /bin/laden; 25-12-11 v 03:35. Důvod: typos

  14. #29
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: nechapem

    Chtel bych o tom s tebou pokecat, jsi jeden z mala lidi, kteri mi tu prirostli k srdci. To by jsi ale musel prijmout mou zadost na steamu a pak muzeme polemizovat :)

  15. #30
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: nechapem

    chmod a+x /bin/laden

    a práve o to ide.. že admini sa nenaberaju.. a tymto zanika cely JB..

    Ak sa pozrieme na statistiku servera.. tak sa omnoho zmenila..

    chcel som to riesit bouzial admini sa nenaberaju tym mozme vylucit ze JB este bude niekto hrat
    to si posral.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •