Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Grafický koutek s tvarohem

  1. #1


    Grafický koutek s tvarohem

    Ahoj,

    jelikož tvořím nějaký ty srandičky, rozhodl jsem se zde založit tému, kde bych mohl od ostatních dostat jakýsi feedback. Tedy, prosím, kritizujte a napište mi vaše postřehy, díky. Po pár dnech sem vždy něco hodím.

    Mystery forest



    Full: http://postimg.org/image/p4oaayd6p/full/
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Re: Grafický koutek s tvarohem

    ja teda nejsem nakej prebornik pres grafiku, pouze napíšu svůj dojem.

    Je to pěkný, atmosféru to navodí, ale co bych tomu v mých očích vytknul, tak ten prostředek. Na můj vkus je na malým prostoru moc objektů až to na mě působí dost rušivě. Tu dívku(či co to je :D) bych tam nedával vůbec a nebo jen někam dozadu jako siluetu, i toho jelena bych posunul o pár stromů dozadu a ta studánka je taková divná. Možná si ještě trochu pohrát se stíny a odlesky.

    Neříkám, že já bych to zvládl líp, pouze vyjadřuji dojem, jakým to na mě působí.

  3. #3


    Odpověď: Grafický koutek s tvarohem

    Dívka a studánka jsou ústřední motiv celého obrázku - svým kouzlem přivolává ke studánce - zdroji života - zvířata. A díky :)
    Naposledy upraveno pweredbytvaroh; 02-09-15 v 14:11.
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Re: Grafický koutek s tvarohem

    aha, tak to jsem z názvu "mystery forest" nevyčetl a ani z obrázku to nejde poznat, protože ten jelen má de facto stejnou důležitost jako studanka s divkou. Nejakou technikou bys měl zvýraznit to důležitější a to méně důležite. At už treba poměrem velikostí jednotlivych objektů a nebo například zlatým řezem.

  5. #5


    Odpověď: Grafický koutek s tvarohem

    Souhlasím jedině s kresbou dívky. Medvěd nelevituje, zadní vzdálenější nohu má u kmene stromu. Kdybych chtěl, pták by tam barevně seděl, ale jelikož jsem obrázek nazval "Mystery forest", mohl jsem si dovolit více fantazírovat, proto si i nemyslím, že bych něco přehltil. U studánky je to o stínech, které mi úplně moc nevyšly, takže moc dobře nechápu, co myslíš tím, že je divně orientovaná. A dík, Vojto :)
    Naposledy upraveno pweredbytvaroh; 02-09-15 v 14:55.
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  6. #6
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Odpověď: Grafický koutek s tvarohem

    Mne se to docela libi, ale ta studanka je divna. Ty vzdalenejsi kameny by mely bejt mensi nez ty v predu. Takhle to vypada, ze ta studanka popira gravitaci a lezi na hrane i s vodou.
    Ta holcina je podle mne moc voblecena. Jinak je to dobry.

  7. #7


    Odpověď: Grafický koutek s tvarohem

    Vzdálenější kameny jsou menší než ty vpředu, asi ten rozdíl není tak patrný, jak se mi zdálo. Příště budou možná i prsa, kdo ví. Díky :)
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  8. #8
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Odpověď: Grafický koutek s tvarohem

    Jo tak, oni to jsou jen kameny okolo a pod nima je jeste nejaka "obezdivka" z jinych jo? Tak proto to tak vypada, navic, kdyz mas "kameru" na zemi. To by ta voda nemela bejt videt, nebo udelat pohled vic zvrchu, nekde z vetve nejakyho stromu.
    Ale jinak se mi to fakt libi, az na tu holcinu, ktere by to vic sluselo v bikinach. Kozenych :D

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele Toqsic
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    107


    Odpověď: Grafický koutek s tvarohem

    Nejsem znalec, ale napíšu co bych změnil.
    1) Orla bych smazal - vůbec se tam nehodí
    2) Medvěda bych zahalil z půlky do mlhy (hlava a část předních nohou), ne úplně zahalil, ale jen tak lehce. (čumák a tak, by se musel trochu ztmavit)
    3) Již zmíněná studánka - jestli by to pomohlo: obrázek trochu více zploštit a kameny usadit na zem (takhle to vypadá, že kameny jsou na velice strmém kopečku/vrstvě dosti silného mechu)
    4) Holčina - Ztmavit dolní půlku postavy (bude jakoby osvětlená jen horní část těla, díky těm světlům)
    5) Jehličí nad holčinou - strašně svítí. Ze shora 3/4 ztmavit a jen to o je nejblíže světlům nechat tak jak je.

    Všechno ztmavování udělat postupně, ne že tam bude nějaká stínová dělící čára.
    Ano medvěd levituje. Proč? Protože se vznáší nad vlastním stínem! Stín nech tak jak je, jen medvěda šoupni níže, tak aby se jeho nohy dotýkali jeho stínu. Popřípadě světlé místa pod nohami ztmav na úroveň tmavosti stínu.

    Asi ode mě vše. Snad jsem moc nezhejtil . Jinak ten jelen je asi nejlepší.

    A jasná samozřejmost:
    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Ta holcina je podle mne moc voblecena. Jinak je to dobry.
    Ale jinak se mi to fakt libi, az na tu holcinu, ktere by to vic sluselo v bikinach. Kozenych

  10. #10


    Odpověď: Grafický koutek s tvarohem

    Studánku už nechám na pokoji a pro příště se polepším, jak už jsem většinu dodělal, rychle jsem to uložil a házel sem a nevnímal jsem pár velmi důležitých věcí, na které jste mě upozornili. Takže díky.

    http://postimg.org/image/elnf0kfot/full/
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2015
    Příspěvky
    26


    Odpověď: Grafický koutek s tvarohem

    Fakt pěkný,ale tu studánku bych změnil^^ ale 9 / 10


    ​I LOVE CLASSIC

  12. #12


    Odpověď: Grafický koutek s tvarohem

    lol
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •