Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 32

Téma: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

  1. #1


    Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    Točím videa už delší dobu a na 1.6ku jako hru takovou se zaměřuji teprve krátce s cskem mám zkušenosti cca rok s 1.6kou nějak měsíc a půl.. ale už mě to prostě chytlo.. a jelikož miluji systém sdílení a hraju převážně na serverech csko.cz tak tady něco loupnu z domácího prostředí a dnešní video a snad se stanu zdejším stálým přispěvatelem mých komentovaných a fragmovie věcí s dávkou vulgarity jako nemá ani johny depp jako pirát z karibiku :D

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Re: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    No s tím akáčkem seš teda opravdu lama

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700


    Odpověď: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    Nadhera

  4. #4


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    Zdarec tak hned pro informaci protože tady na forku jsem novej a není to jako na mé skupině kde si můžu psát jakýkoliv popisek atd.. takže tohle je komentovaný sestřih s mým holohlavým přítelem streetem.. styl jakým podávám komentování je dost odlišný je to vulgárně rasistická tvorba kdy se více soustředím na hlášky či v uvozovkách celkovou show než že bych nějak hrotil fragy.. samozřejmě jako pravý vůdce a obdivovatel teroristů a Jihadu jsem při hraní za ct výrazně trpěl ale od 20té minuty jsem se dostal k teroristům a konečně hrál tak jak jsem zvyklej! takže ochutnejte můj styl hry a komentování a třeba když se přenesete přes morální kodex tak něco nového zvíte a dozvíte


  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192


    Odpověď: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    balkon na dust2

    čau grakone


  6. #6


    Odpověď: Re: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    Nabádání někoho k sebevraždě je znamení psychické nevyrovnanosti :D

  7. #7


    Odpověď: Re: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    Od člověka co nedokoukal celý Lpčko do konce.. to neberu jako názor.. já nejsem v natáčení panic.. rozjel jsem relativně slušně na cz poměry kanál skrz metin2 což je tak stará a tak už moc přehlížená hra že je to až kupodivu a rozjel jsem ho na bázi rasisticky humorně vulgárního komentáře + zároveň.. podávání vědomostí o hře jako takový.. co se týká mého hraní cska.. když hraji mimo záznam tak si to jedu.. v klidu si hraji.. mířím na hlavy střílím po 1 max 3 nábojích.. ale když hraji prostě na kameru tak dělám píčoviny protože o tom hra je.. prostě si užít hru a důvod proč to házím sem je prostý (hážu jen videa z cska které by lidi na csku.cz mohli nějakým způsobem zajímat.. chci si tu udělat v uvozovkách jistý jméno a získat nové "ovečky" do stáda.. je to vše jen princip sdílení sdílení a sdílení jak jsem řekl kdo nedokoukal celé Lp nebo neviděl další mé videa, ať už třeba vlogy nebo i hry co by ho mohli zajímat tak mě nemůže z fleku nazvat psychicky narušeným (ikdyž jím jsem:D) ač proč já ti vůbec odpovídám.. vlastně ono je to alespon refresh příspěvku aniž bych spamoval vlákno :D

    prostě jsem dost netradiční a co jsem sjížděl lidi co natáčí csko ať už 1.6ku nebo go.. tak nikdo to nepojednává mým stylem buď těm lidem chybí emoce.. nebo jim je 13 :D takže si osobně nevidím nic špatného to sem loupat kdo to bude chtít sledovat ten to začne sledovat kdo ne.. tak bude zanechávat hloupé komentáře a nebo nad tím mávne rukou to je celé :D

  8. #8


    Odpověď: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    Tak další tentokrát bohužel kratičký avšak myslím si výživný Letsplay (většinou uznávám tu délku 25-35 minut).. je tam pár vtipných momentů kupříkladu dotaz zda showrek má granáta a ten milý chlapec ho samozřejmě měl a pak ho čirou náhodou hodil pod sebe.. + se tam občas ukážou průměrně podprůměrné fragy z mé strany s řádně výbušným komentářem takže užijte si video a sám nechápu že hraji stylem jako totální vocas.. ale většino v lpčkách končím první na mapě.. asi špatný soupeři :D


  9. #9


    Odpověď: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    Takže tentokrát.. solo video z dust2 jsou tam šílenosti jako rush za ct mida s awp.. a jiné večerní záliby překvapivě.. snažím se tam věnovat komentáři a hrát to nejšíleněji možným způsobem a nechápu sám nechápu.. že jsem schopnej vůbec takovýmto stylem hraním fragovat.. posuďte sami


  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    4


    Odpověď: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    : Zkusime taktiku "Mit to v pici" :D:D:D:D::D:DD:D:D:D

  11. #11
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    422


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    Proč se stydím za vás oba? :(

  12. #12


    Odpověď: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    Tak zase společné video tentokrát s někým novým.. tohle video nese název do pohody.. protože přesně takové to hraní bylo.. dělali jsme legraci já tam nejsem tak vulgárně nespolečenskej dobytek a nechovám se přehršel agresivně prostě už to bylo asi po 5 hodinách hraní takže člověk byl takovej jen prostě do odpočinkové nálady naladěnej a hrál už jen z povinnosti a je tam pár hodně úsměvných cs situací takže posuďte sami


  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Re: Pstruh103 Youtube 1.6 videos


  14. #14


    Odpověď: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    Giussepe díky za sdílení alespon někdy ty dlouhé popisky čte a pak se chce sám přesvědčit..

    tady další video z cska ale krapet netradiční neboť poprvé mám při Lpčku kameru a jelikož jsem přišel vykropenej z hospody tak jsem si doma otevřel flašku a hrál jsem přiožralej chlastal za každý frag atd.. a překvapivě jsem si držel pořád nějakou úroveň a aim


  15. #15


    Odpověď: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    Vojto slušný ale co takhle napsat i text ostatních aby byla příslušná věc k posouzení plnohodnotná.. tohle cos udělal je vytáhnutí z kontextu tím pádem za mě slušná snaha avšak nepříliš dobře udělaná zkus to znova a lépe :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •