Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 32

Téma: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

  1. #16


    1 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    Primitivní hlupák ještě bych doplnil že jsem taky rasista pedofil obdivovatel nacismu a Hitlera a psychologicky vyhodnocený schizofrenik.. za názory že zdejší admini jsou hodně pochybného rázu si stojím když tu může dělat admina 16tiletej kluk co ti napíše že seš debil... tak automaticky to vypovídá o celkové komunitě zdejších adminů a přísných kvótách pro přijetí do adminské sekce.. vlastně ani nevím kdo seš ty.. protože jsem od tebe nikdy neviděl na účet kohokoliv kladnou zprávu.. ale no tvoje videa na youtube když tohle je vlastně youtube sekce.. koukal jsem a člověče moc to nejede co ? 20-50 shlédnutí.. poměr dislajků u některých videí 1:7.. smutný no.. navíc beru v potaz když si to postnul mé video.. komentáře u mého videa.. a když nevezmu lidi ze zdejšího fora.. kteří velmi dobře za což ji mděkuji že to mám snažší mají stejný nick tady na forku stejně jako na youtube tak víceméně komentáře tam hovořili v můj prospěch takže.. asi na tom něco bude že zdejší administrátorská parta nebude nic ideálního.. an druhou stranu myslím si že natočit názor proti něčemu a zveřejnit to na stránce proti které ten názor byl uvedenej bylo odemě relativně chytré protože to video co se týká počtu shlédnutí letí nahoru což je jediné co na youtube je důležité počet shlédnutí takže díky.. za každé rozkliknutí velmi moc mi to pomáhá :)

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Re: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    On má 21 let a ještě se tím chlubí!! S takovým stylem sebeprezentace bych se za ten věk spíš styděl.

  3. #18
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882


    Odpověď: Re: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    On má 21 let a ještě se tím chlubí!! S takovým stylem sebeprezentace bych se za ten věk spíš styděl.
    Ale ved to hra 2 mesiace a vie uz rozoznat WH...co riesis :D
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  4. #19
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195


    0 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    Znáš nějakého slavného youtubera, který prorazil se sprostými slovy? U každého tvého slova je slovo sprosté. Stydím se za to, že jsem ti dal lajk...☻

    čau grakone


  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034


    Re: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    Vadí mu admini, kterým je 15. Komu je 20, tak je taky debil. A 25 let? To je idiot...

    To by mě zajímalo, kdo by tu měl podle tvých představ adminovat.


    Nehledě na to, že tvá dvou měsíční zkušenost s hrou tě opravdu dělá cheathunterem. :D (Pro info, 2 roky v sourcu je taky hovno.)

  6. #21
    Profesionální člen Avatar uživatele professional
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna :wub: ❤
    Příspěvky
    230


    Odpověď: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    Podle mě nejde o to kolik je adminovi ale jak umí rozpoznat cheatry..:D
    Furien
    steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198169833570/
    name : Professional

  7. #22
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700


    Odpověď: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    Sam si series do huby, uz len podla toho co hovoris je jasne ze bol zapaty

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034


    Re: Odpověď: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    Citovat Původně založeno Klimax Zobrazit příspěvky
    Sam si series do huby, uz len podla toho co hovoris je jasne ze bol zapaty
    Teď to vytrhne z kontextu a natočí vlog o tom, jak admini na Kotelně banují nevinné lidi za to, že někdo něco řekne/napíše.

  9. #24
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397


    Odpověď: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    Člověk, co napíše: "<Pstruh103> takže ty tu tvrdíš že si při demách pouštíš wh aby si je řádně prozkoumal... to znamená že ho můžeš použít kdykoliv během hraní ?" a pouští si dema přes playdemo, snad nemůže myslet vážně, že se v něčem vyzná ?!

    Víš, pstruhu, to je přesně ten důvod, proč lidi jako moqq jsou admini, a ty jím nikdy nebudeš. Protože, jak jsi sám napsal, kdyby v takovém případě přišel na server nějaký kvalitní hráč, tak pod vaším velením by skončil s banem a odpad, co tu obhajuješ, by vesele hrál dál.

  10. #25


    Odpověď: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    Je tu toho napsaného dost takže se nějakým způsobem vyjádřím

    Jediné na celém tom eldoradu co by se dalo brát jako wh je ten kill na té střeše ale takových killů prostě to zkusil ještě je mraky mraky.. to dírování u toho vozu zamířil si ven viděl tam pohyb kterej tam fakt vidět byl.. začal střílet a pak si ho nechal utéct což vyvracuje i tu možnost že by to zapínal a průběžně vypínal pochybuji že by člověk během střílení měl čas ještě něco vypínat a co se týká jeho pohybu to jak chodí je čistě jeho věc přiznávám i já že chodí jako idiot.. ale vychází mu to (občas) ... nemluvě o tom že neberete v potaz ani ten fakt.. že ikdyž mu 6 adminů v příspěvku o unban napsalo wh tak i tak dál čekal na prošetření což si myslím že kdyby i sám nebyl přesvědčenej nad tím že hraje čistě určitě nedělal a nechal by to běžet chtělo by to u posuzování víc nestraně.. je hezký držet za jeden provaz ale asi né když se něco posuzuje já si hold budu dál stát za faktem že danny je čistý ikdyž je ze špinavé Prahy..

    ps příspěvek od maji pobavil proč bych chtěl být adminem na nějakým posraným non steam serveru když na to nemám čas mám práci psa přítelkyni a yb kanál a na nějaké adminování a řešení problému druhejch lidí které ani neznám nemám čas ani chuť

    ono celkově co se týká adminování a toho proč jsem řekl proč si myslíte že tu většina adminů stojí za píču za čímž si budu stát je prostě ten že jsem zvyklej z jiné hry na uplně jinou úroveň.. tam admin musel za A splňovat věk 18 let B ukázat znalosti angličtiny 3 rozšířené znalosti o hře potom.. v případě otevřeného náboru se tam hlásilo třeba 100 lidí a dostali se tam pouze 4.. kteří prostě úspěšně prošli testem.. jakmile ty 4 byli vybráni tak podepsali něco na způsob online smlouvy kterým zaručili že jsou obeznámený s finančním postihem že by nějakým způsobem nadržovali jednotlivým hráčům a chovali se proti pravidlům.. a potom když už ty 4 byli vybráni tak měli 3 měsíční zkušební dobu jako trial admini.. kdy denně museli mít nahráno x hodin a zabanovaný určitý počet hráčů za porušování jakýchkoliv pravidel... prostě o úroveň dál co jsem slyšel jak fungoval nábor tady :D tak prostě je to dost směšný...

    já totiž přiznávám ano jsem čurák vím to o sobě x let každej je tak trochu čurák jen ti největší čuráci si to prostě nejsou schopný přiznat a tak se zbytečně osočují a kopou kolem sebe když je někdo tak nazve. Das ist allest (v překladu to je všechno)

  11. #26
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548


    Odpověď: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    Opravdu geniální

  12. #27
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882


    Odpověď: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    Citovat Původně založeno Pstruh103 Zobrazit příspěvky

    ps příspěvek od maji pobavil proč bych chtěl být adminem na nějakým posraným non steam serveru když na to nemám čas mám práci psa přítelkyni a yb kanál a na nějaké adminování a řešení problému druhejch lidí které ani neznám nemám čas ani chuť
    to ma kazdy co tu je...mozno ten YBkanal mas len ty

    Citovat Původně založeno Pstruh103 Zobrazit příspěvky
    ono celkově co se týká adminování a toho proč jsem řekl proč si myslíte že tu většina adminů stojí za píču za čímž si budu stát je prostě ten že jsem zvyklej z jiné hry na uplně jinou úroveň.. tam admin musel za A splňovat věk 18 let B ukázat znalosti angličtiny 3 rozšířené znalosti o hře potom.. v případě otevřeného náboru se tam hlásilo třeba 100 lidí a dostali se tam pouze 4.. kteří prostě úspěšně prošli testem.. jakmile ty 4 byli vybráni tak podepsali něco na způsob online smlouvy kterým zaručili že jsou obeznámený s finančním postihem že by nějakým způsobem nadržovali jednotlivým hráčům a chovali se proti pravidlům.. a potom když už ty 4 byli vybráni tak měli 3 měsíční zkušební dobu jako trial admini.. kdy denně museli mít nahráno x hodin a zabanovaný určitý počet hráčů za porušování jakýchkoliv pravidel... prostě o úroveň dál co jsem slyšel jak fungoval nábor tady :D tak prostě je to dost směšný...
    to si si asi pomylil pohovor IT technika, ze?
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  13. #28
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397


    Odpověď: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    Citovat Původně založeno Pstruh103 Zobrazit příspěvky
    Jediné na celém tom eldoradu co by se dalo brát jako wh je ten kill na té střeše ale takových killů prostě to zkusil ještě je mraky mraky.. to dírování u toho vozu zamířil si ven viděl tam pohyb kterej tam fakt vidět byl.. začal střílet a pak si ho nechal utéct což vyvracuje i tu možnost že by to zapínal a průběžně vypínal
    Tahle tvá mylná domněnka je bohužel kámen úrazu, jako wallhack se dá brát celé video, nikoliv nějaký jeden frag, pokud to tam nevidíš, tak je to problém. Pak se nedivím, že ho obhajuješ. Řekl bych, že o tomhle nemá cenu s tebou diskutovat.



    Citovat Původně založeno Pstruh103 Zobrazit příspěvky
    ps příspěvek od maji pobavil proč bych chtěl být adminem na nějakým posraným non steam serveru když na to nemám čas mám práci psa přítelkyni a yb kanál a na nějaké adminování a řešení problému druhejch lidí které ani neznám nemám čas ani chuť
    Psal jsem někde, že chceš být admin ? Napsal jsem jen jeden jasný důvod, proč se jím nemůžeš stát, takže nemotej jabka a hrušky.



    Citovat Původně založeno Pstruh103 Zobrazit příspěvky
    ono celkově co se týká adminování a toho proč jsem řekl proč si myslíte že tu většina adminů stojí za píču za čímž si budu stát je prostě ten že jsem zvyklej z jiné hry na uplně jinou úroveň.. tam admin musel za A splňovat věk 18 let B ukázat znalosti angličtiny 3 rozšířené znalosti o hře potom.. v případě otevřeného náboru se tam hlásilo třeba 100 lidí a dostali se tam pouze 4.. kteří prostě úspěšně prošli testem.. jakmile ty 4 byli vybráni tak podepsali něco na způsob online smlouvy kterým zaručili že jsou obeznámený s finančním postihem že by nějakým způsobem nadržovali jednotlivým hráčům a chovali se proti pravidlům.. a potom když už ty 4 byli vybráni tak měli 3 měsíční zkušební dobu jako trial admini.. kdy denně museli mít nahráno x hodin a zabanovaný určitý počet hráčů za porušování jakýchkoliv pravidel... prostě o úroveň dál co jsem slyšel jak fungoval nábor tady :D tak prostě je to dost směšný...
    Máš zajímavé informace. Na kterém portálu to přesně takhle fungovalo ? To by mě opravdu zajímalo. .... A dneska se nabírají admini trošku jinak. Uvědom si, že 1.6ka je 3 roky mrtvá hra a spoustá lidí přešla na GO.


    Ale každopádně místo toho, aby ses na to podíval objektivně, tak raději budeš pošpiňovat portál a skoro všechny adminy, o kterých víš kulové, a obhajovat svého zaplého kamaráda, to je opravdu skvělé.

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Re: Odpověď: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    Citovat Původně založeno Pstruh103 Zobrazit příspěvky
    chtělo by to u posuzování víc nestraně
    Ano, souhlasím. Tak se zkus na chvíli oprostit od toho, že je to tvůj onlajn kamíq, kterého si v životě neviděl a zhodnoť demo naprosto objektivně, jak to žádáš po nás. Nikdo soudný, nemůže říct verdikt, že je clear.

    Citovat Původně založeno Pstruh103 Zobrazit příspěvky
    jsem zvyklej z jiné hry na uplně jinou úroveň.. tam admin musel za A splňovat věk 18 let B ukázat znalosti angličtiny 3 rozšířené znalosti o hře potom.. v případě otevřeného náboru se tam hlásilo třeba 100 lidí a dostali se tam pouze 4
    Ano, jsou tady admini, kteří jsou mladší ročníky a s tou hrou nemají třeba tolik zkušeností, ale zrovna maaaaaja nebo BANUJÍCÍ ADMIN moqq na který ty si tady otvíráš hubu, jsou jedni z veteránu, kteří, řečnou s jistou dávkou nadsázky, hrajou Counter-strike už od plínek, takže stěžovat si na nedostatek zkušeností u banu Mrtky je naprosto zcestné.

    Celkově si prostě protiřečíš takřka v každé větě, tak se kurva už zkus zamyslet, protože jediný, kdo je tu směšný a kope kolem sebe a navíc neprávem jsi jen a pouze ty.

    Jo a ještě stále si mi nebyl schopný dodat alespoň nick nebo Steam ID toho tvého kamaráda, co je ultra skiller a hraje PRO ligu a má zde u nás ban. To ti na důvěryhodnosti taky nepřidá. Skoro si začínám myslet, že nikdo takovej není. Ale tak zkusím to ještě potřetí a abys to viděl:

    MOHL BYS MI DODAT NICK NEBO SID TVÉHO KÁMOSE CO JE PRO, HRAJE LIGU A MA TU U NAS BAN?
    Naposledy upraveno Giussepe; 12-10-15 v 11:08.

  15. #30
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Pstruh103 Youtube 1.6 videos

    Daj camback na metin :D ten ti šiel lepšie ;D zlúčenie bude máš šancu:P

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •