Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: fraps bandicam dxtory atd rada zacatecnikovi :-D

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300


    fraps bandicam dxtory atd rada zacatecnikovi :-D

    cagos kluci...jelikoz se mi nejk tak libi nataceni videi atd a sam se o neco malo snazim..chtel jsem pomoct a poradit od zkudenejsich co se tyce nahravani her pomoci programu...zda mate nekdo zkusenost popripade nejaky vase videa atd...jde mi oto jky je lepsi program v cem je lepsi atd atd ... na netu jsem neco nacetl i koukl na videa ale byl bych rad kdyby tu byl nekdo zasveceej do toho aby poradil :-D
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Re: fraps bandicam dxtory atd rada zacatecnikovi :-D

    Nejlepší je fotákem točit monitor. To dělají pouze profesijonálové

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Amazing-Zajic
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    963


    Re: fraps bandicam dxtory atd rada zacatecnikovi :-D

    když ti to utáhne pc bez lagů, tak fraps.

    Jedná se jen o csko nebo i jiné hry? Tam je dobrý to dělat přes příkazy do konzole na snímky a pak si je překonvertovat do videa
    Naposledy upraveno Amazing-Zajic; 08-09-15 v 18:59.

  4. #4


    Odpověď: fraps bandicam dxtory atd rada zacatecnikovi :-D

    z 99 % doporučuji fraps nějakou nelegální full verzi.. bandicam je dost špatná z hlediska toho že nahoře používá logo(sice jen u zkušební verze) (ale já měl problém najít full u frapsu to máš hned) někdo říká že je super že zároveň konvertuje tím pádem třeba 30 minutové video z frapsu má 80giga.. z bandicam jen 4 giga a rovnou to můžeš vydat.. ale dost slušně u toho padá kvalita

    takže já osobně doporučuji fraps je jednoduchý natáčí snímanou kvalitu obrazu... na nastavení na vše a potom k renderingu (editaci videa) (jakoby snížení z 80 giga na menší velikost + upravení formátu) použít.. pro základní nevím tutoriály lpčka kde je minimum střihů doporučuji obyčejnej windows movie maker, pro náročnější věci je topovej program na úpravu her sony vegas.. ale chce se to v něm naučit minimálně základy

    kdyby si ještě s čímkoliv nevěděl z hlediska videí tak se tu klidně ozvi

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300


    Odpověď: fraps bandicam dxtory atd rada zacatecnikovi :-D

    Giuseppe nesklamal no :-D

    amazing-zajic: hele jedna se o csko a lolko no :-D

    pstruh: no ja jsem fraps stahnul, ale proste ten objem je strasnej a strasne mi padaly fps... :/ jelikoz mam proste pocitac na urovne vysavace :-D Sony vegas pouzivam, ten je proste top.... jedinej bandicam jsem nezkusil, protoze mi nesla instalace, ani nevim proc proste mi to neslo a dxtory mi prislo zatim dobry, jakoze pak video melo malou velikost........
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

  6. #6


    Odpověď: fraps bandicam dxtory atd rada zacatecnikovi :-D

    Hele jedna rada.. když ti fraps neutáhne natáčení.. nenatáčej.. prostě to nemá cenu

    ještě je i u frapsu důležité nastavení... mě u té nové verze 3.99 taky padali fps.. třeba po 10 minutách natáčení.. ale potom jsem to přenastavil a vše jede tak jak má..

    ale stojím si za tím že pokud prostě máš problém frapsovat a hrát.. tak prostě nepočítej s tím že by se to nějak chytlo lidi se neradi koukají na něco co se brutálně seká... maximálně si můžeš dovolit což ti udělá i při nej pc.. třeba když hraješ nějakej single.. tak prostě automatické ukládání se většinou lagnou i hry.. co jsou 10 let staré takže tam v rámci možností to nevadí.. ale aby to bylo v průběhu celého videa to by se ti stávat nemělo
    Naposledy upraveno Pstruh103; 08-09-15 v 22:57.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •