Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Problém s ukládáním

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Smackk
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    jb
    Příspěvky
    215


    Problém s ukládáním

    Ahoj,

    Přejdu rovnou k věci. Mám spoustu bindů atd. atd. na ulehčení hry.. Ale když vypnu csko tak se nic neuloží a musim to bindovat vše znovu :/ už je to celkem otravný tak se s váma chci poradit co mám dělat.. :)

    A ještě jeden problémek když jsem stáhl csko tak jsem si hned na začátku dal jeden nick no a ted jsem v jiném klanu tak jsem si samozřejmě nick změnil.. :D Ale opět stejnej problém když vypnu csko a pak ho znovu zapnu mám ten starej nick..(Nevím jestli je tohle zrovna chyba ,ale celkem mě štve si pořád měnit nick :/ ) :D Jinak kdo by nevěděl celou dobu se tu bavím o cs 1.6 předem děkuji za odpovědi a doufám že mi aspon s tím 1. problémkem pomůžete :)

  2. #2


    Odpověď: Problém s ukládáním

    kde si sťahoval to csko ?
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*



    Re: Problém s ukládáním

    To máš pravděpodobně config jenom pro čtení. Běž do sloky kde máš nainstalované cs/cstrike a tam najdi soubor config.cfg klikni pravym a dej vlastnosti a tam odškrtni aby to bylo jen pro čtení.

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: Re: Problém s ukládáním

    Citovat Původně založeno Bezdak Zobrazit příspěvky
    To máš pravděpodobně config jenom pro čtení. Běž do sloky kde máš nainstalované cs/cstrike a tam najdi soubor config.cfg klikni pravym a dej vlastnosti a tam odškrtni aby to bylo jen pro čtení.
    Dík, měl jsem podobný problém.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •