Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 120

Téma: [22.12.2015 ][CSGO Turnaj] Zimní zbraňové radovánky :)

  1. #1

    [22.12.2015 ][CSGO Turnaj] Zimní zbraňové radovánky :)

    Forma turnaje:
    Budou hrát týmy 5v5 po jednotlivých kolech. Týmy se budou vyřazovat podle bodů, které získají z výher či proher. Každý tým bude mít přiřazeno číslo (podle toho v jakém pořadí se přihlásí). Výběr týmů, které budou spolu soupeřit bude záviset na tomhle generátoru náhodných čísel, ve kterém pokaždé vygeneruji dvě čísla. Týmy, které budou mít přiřazena ta samá čísla, budou v daném kole hrát proti sobě (může se stát, že budou dva týmy soupeřit proti sobě ve více kolech za sebou). Na začátku turnaje začne každý tým s počtem bodů 0. Pokud tým vyhraje, získá bod navíc. Pokud tým prohraje, o jeden bod přijde (lze se dostat i do mínusu).

    Na začátku turnaje budou dva rozřazovací kola. Po té nastane třetí kolo, kde začne první vyřazování. Vyřadí se všechny týmy, které budou 0 nebo menší počet bodů. V následujícím kole se bude hrát s limitem zvýšeným o jedno. Takto se bude pokračovat dokud nezůstane pouze jeden tým. Tento tým následně vyhraje celý turnaj.

    Přihlašování do turnaje:
    Přihlašování týmů bude probíhat ve speciálně vytvořeném vlákně zde. Každá přihláška bude vypadat takto:

    Jméno týmu: <jméno týmu>
    Kapitán: <nick kapitána> <STEAMID>
    Hráč 2: <nick hráče 2> <STEAMID>
    Hráč 3: <nick hráče 3> <STEAMID>
    Hráč 4: <nick hráče 4> <STEAMID>
    Hráč 5: <nick hráče 5> <STEAMID>
    Náhradník 1: <nick náhradníka 1> <STEAMID>
    Náhradník 2: <nick náhradníka 2> <STEAMID>

    Každý tým může mít max 2 náhradníky. Nejsou povinní.


    Pravidla turnaje:
    1. Zákaz používání cheatů a skriptů (Bunnyhop, silent defus apod.).
    2. Zákaz nevhodného chování či vyjadřování mezi týmy ať už během zápasu či mimo něj.
    3. Každý hráč musí vlastnit originální hru na platformě Steam bez VAC banu.
    4. Každý hráč musí vlastnit komunikační software TeamSpeak (na něm bude probíhat komunikace mezi adminama, pořadateli a týmy).
    5. Každý kapitán týmu musí vlastnit účet zde na fóru.
    6. Každý hráč musí respektovat pravidla a stanovené časy zápasů.
    7. Každý hráč musí při každém zápase nahrávat demo.
    8. Každý hráč musí mít ve hře přesně stejný nick (nebo alespoň podobný), kterým byl zapsán v registraci

    Kapitán zodpovídá za celý svůj tým. Tým, který nebude respektovat tato pravidla či je bude porušovat, bude vyřazen z turnaje.

    Průběh zápasu
    1. Všichni členové obou týmů (kromě náhradníků) se musí dostavit ve stanoveném čase na stanovený teamspeak server. Přihlížející admin či pořadatel hráče přerozdělí podle týmů do roomek, kde mohou týmy bezpečně komunikovat mezi sebou. Pokud se do deseti minut od stanoveného času nepřipojí některý z hráčů na teamspeak server, bude daný tým uznán jako tým, který prohrál (tzn. ztratí bod). Pokud tak nastane u obou týmů, bod ztratí oba týmy. V obou případech zápas končí.

    2. Admin či pořadatel založí rezervaci zde na kotelně. Poté dodá IP a heslo oboum týmům a každému týmu řekne, zda se má připojit k CT nebo T. Základní mapou bude Dust2 (bude se hrát kolo o stranu i mapu). Pokud se do pěti minut některý z hráčů nenapojí na server, nastane situace popsaná výše.

    3. Až budou všichni na serveru, všichni začnou natáčet dema. Až budou všichni připraveni, začne první knife kolo o mapu. Tým, který vyhraje vybírá mapu, na které se bude hrát. Konečné slovo má vždy kapitán. Po změně mapy se hráčí připojí k CT nebo T podle toho, jak byli zařazeni před tím. Následně na to začne druhé knife kolo o stranu. Tým, který vyhraje, vybírá stranu, na které začínají. Poslední slovo má opět kapitán.

    4. Až budou týmy přehozené, admin nebo pořadatel dá restartovat mapu a začne se hrát naostro. Hraje se klasicky 30 kol, kdy se po patnáctém kole střídají strany. V momentě střídání je pětiminutová pauza. Mimo tuto pauzu má každý tým nárok na další pětiminutovou pauzu a to, ať už se jedná z jakéhokoliv důvodu. Pokud se během zápasu někdo odpojí, počká se, až se dohraje kolo. Začátek dalšího kola se automaticky pauzuje a odebírá se pauzový čas týmu, kterému se hráč odpojil. Pokud týmu dojde pauzový čas a hráč se stále nenapojí, může se tým vzdát, nebo pokračovat. Pokud se tým vzdá, ztratí jeden turnajový bod.

    5. Na konci zápasu jsou všichni hráči povinni nahrát demo do příslušného vlákna do pěti minut. Pokud tak někdo neudělá, jeho tým bude uznán jako poražený.


    Doba konání turnaje
    Turnaj začne, až bude uzavřena registrace. Uzávěr registrací bude 21.12.2015 ve 23:56 hod. Následně proběhne přiřazení čísel jednotlivým týmům a vytvoří se plán zápasů. Zápasy začnou v den, kdy by měly ve většině školách v ČR začínat zimní prázdniny, a to tedy 22.12.2015. Hrát se bude každý den ve večerních hodinách od 18 do 20 hodin do té doby, dokud nezůstane pouze jeden tým (tzn. uzávěr turnaje není pevně daný). Časy zápasů budou samozřejmě upřesněny.


    Nábor pomocníků
    Zatím turnaj pořádám pouze já, určitě by mi ale hodně pomohlo psychicky i časově a zároveň by mě hodně potěšilo, kdyby se našel někdo z řad adminů a pomohl by mi s pořádáním turnaje. Pokud byste tedy měli zájem, napište mi do PM zprávu nebo rovnou sem.

    Pokud by měl někdo nějaké dotazy nebo připomínky, pište sem.



    Update:
    1. Upraven čas zahájení turnaje na 22.12.2015

    Update 2:
    1. Časy konání zápasů upřesněny na 18-20 hodinu.

    Update 3:
    1. Časy konání zápasů upraveny na 16-20 hodinu.

    Update 4:
    1. Doplněna tabulka týmů v threadu s registrací
    2. Bude se používat můj osobní TS server: 82.209.47.42
    Naposledy upraveno Grakon2702; 12-12-15 v 15:55.

  2. #2

    Odpověď: [CSGO Turnaj] Zimní zbraňové radovánky :)

    23.12. by se měl odehrát admin showmatch, tak bacha na to
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  3. #3

    Odpověď: [CSGO Turnaj] Zimní zbraňové radovánky :)

    Citovat Původně založeno pweredbytvaroh Zobrazit příspěvky
    23.12. by se měl odehrát admin showmatch, tak bacha na to
    A nevíš náhodou v kolik? Mohu pro zápas přidělit jiný čas, než se koná ten showmatch.

  4. #4
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: [CSGO Turnaj] Zimní zbraňové radovánky :)

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    A nevíš náhodou v kolik? Mohu pro zápas přidělit jiný čas, než se koná ten showmatch.
    to bude na cely den asi...kedze sa hra skupina kazdy s kazdym
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  5. #5

    Odpověď: [CSGO Turnaj] Zimní zbraňové radovánky :)

    Dobře, v tom případě by nebyl problém to posunout o den dříve. Začátek turnaje tedy přesouvám na 22.12.2015

  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele Piplap Kaufland
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    183

    Odpověď: [CSGO Turnaj] Zimní zbraňové radovánky :)

    To je jedno, 22 se stejně neučíme a jsme tam snad jen na 4 hodiny.

  7. #7

    Odpověď: [22.12.2015 ][CSGO Turnaj] Zimní zbraňové radovánky :)

    Proč dáváte turnaje na 2 měsíce dopředu ?.. A v úplně blbý termín.. Wake up kluci..

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele Piplap Kaufland
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    183

    Odpověď: [22.12.2015 ][CSGO Turnaj] Zimní zbraňové radovánky :)

    A kdy by jsi to chtěl hrát? Hlavně asi nebude tolik týmu co se zaregistrujou hned takže na ně musíme počkat a měsíc a pul je podle mě dobrej termín na čekání. Nevim kde je problem, takhle to bejvávalo i u jinejch turnaju v 1.6

  9. #9

    Odpověď: [22.12.2015 ][CSGO Turnaj] Zimní zbraňové radovánky :)

    Citovat Původně založeno aTko Zobrazit příspěvky
    Proč dáváte turnaje na 2 měsíce dopředu ?.. A v úplně blbý termín.. Wake up kluci..
    Definuj mi prosím tě, co podle tebe znamená "blbý termín". Termín jsem určil tak moc dopředu, abych dal čas lidem si zformovat týmy a naplánovat si svoje plány na svátky tak, aby měli čas i na tento skromný turnaj.

  10. #10

    Odpověď: [22.12.2015 ][CSGO Turnaj] Zimní zbraňové radovánky :)

    Myslíš, že ti to bude každý celý den hrát goučko 22.12 ?

  11. #11

    Odpověď: [22.12.2015 ][CSGO Turnaj] Zimní zbraňové radovánky :)

    Ale celý turnaj nebude jen jeden den. Ten den je jen zahájení turnaje. já mám v plánu pořádat zápasy ve večerních hodinách od 18 do 20 hod. Co se stihne, to se stihne. S hraním se samozřejmě pokračuji další dny na to ve stejnou dobu. Já nemohu ale určit přesný čas ukončení turnaje. Problém je totiž v tom, že je zde hned několik neurčitých faktorů, ze kterých bych mohl určit datum ukončení. A to jest počet týmů a zda mi bude přitom někdo pomáhat. Datum ukončení zápasu prostě určit nejde.

  12. #12

    Odpověď: [22.12.2015 ][CSGO Turnaj] Zimní zbraňové radovánky :)

    Kámo, ty děláš turnaj a nevíš nic..

  13. #13

    Odpověď: [22.12.2015 ][CSGO Turnaj] Zimní zbraňové radovánky :)

    Citovat Původně založeno aTko Zobrazit příspěvky
    Kámo, ty děláš turnaj a nevíš nic..

  14. #14
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,046

    Odpověď: [22.12.2015 ][CSGO Turnaj] Zimní zbraňové radovánky :)

    Vážně ve večerních hodinách? To si myslíš, že ti tam lidi budou hrát v 20:00? To je blbost.

  15. #15

    Odpověď: [22.12.2015 ][CSGO Turnaj] Zimní zbraňové radovánky :)

    Citovat Původně založeno Nix0ne^ Zobrazit příspěvky
    Vážně ve večerních hodinách? To si myslíš, že ti tam lidi budou hrát v 20:00? To je blbost.
    Nevidím důvod proč ne. Myslím, že všichni mají dost času si rozplánovat svůj volný čas, aby si našli místečko pro tento skromný turnaj. Tento čas mi právě přišel nejlepší. Klidně ale navrhni v kolika hodinách by sis to představoval. Ten turnaj je pro hráče. Pokud se tedy většina hráčů dohodne, že bude lepší změnit čas, klidně ho změním. Vždyť jde jenom o přátelské utkání poskládaných týmů, nemusíme z toho dělat vědu :).

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •