Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 59

Téma: Furien

  1. #16
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498


    4 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    Citovat Původně založeno CMBR Zobrazit příspěvky
    Wtf, drž se radši videí z bb, až na 1 lucky hs nic a záběry za Furieny sou na hovno.. a tamtoho, co tenhle thread založil, ani nekomentuju:D
    Pokud se ti to nelíbí, tak se na to ani nedívej. Tvůj názor ti neberu. Pozvbudit by si ostatní ale aspoň trošičku mohl,když se snaží.
    Snad máš znovu ego up,když si opět někomu snížil sebevědmí.
    Někdo se tu snaží,dá mu to velkou dřinu a ty ho za to "hejtuješ". Zamrzí to,navíc od bývalého Admina přímo z Furienů,který by měl i po svém postu Admina nadále pomáhat a povzbuzovat ostatní.

  2. #17


    4 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    CMBR pekný trapák, ešte votovať ťa za hráča Kotelny, presne ako napísal Mario, že: ,, Pozvbudit by si ostatní ale aspoň trošičku mohl'.' I keď každí môže napísať čo chce, ale o tebe som si názor spravil. Je mi ťa celkom ľúto, že sa tu takto prezentuješ. Je mi úplne jedno koľko tu hráš alebo prevádzaš pointy to čo tu predvádzaš je trapné nakoľko ľudia v threade o hráča Kotelny písali to čo písali. Keď tu takto stále zhadzuješ Mária, je tu úbohé.

    Byť Mariom, just robím videá kde dávam iba lucky a robil všetko tak, ako sa to tebe nepáči. x)) BTW: Fajn video bro a nenahaj sa odradiť od ľudí čo sa asi moc nudia. #UŽ ČOSIJAK
    Naposledy upraveno MartyEE; 22-02-16 v 20:18.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924


    2 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Furien

    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  4. #19


    2 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    Citovat Původně založeno MartyEE Zobrazit příspěvky
    CMBR pekný trapák, ešte votovať ťa za hráča Kotelny, presne ako napísal Mario, že: ,, Pozvbudit by si ostatní ale aspoň trošičku mohl'.' I keď každí môže napísať čo chce, ale o tebe som si názor spravil. Je mi ťa celkom ľúto, že sa tu takto prezentuješ. Je mi úplne jedno koľko tu hráš alebo prevádzaš pointy to čo tu predvádzaš je trapné nakoľko ľudia v threade o hráča Kotelny písali to čo písali. Keď tu takto stále zhadzuješ Mária, je tu úbohé.

    Byť Mariom, just robím videá kde dávam iba lucky a robil všetko tak, ako sa to tebe nepáči. x)) BTW: Fajn video bro a nenahaj sa odradiť od ľudí čo sa asi moc nudia. #UŽ ČOSIJAK
    Každý ma názor na každého iný. Mne sa tiež nepačí na tebe že maš x banu na serveri, kde si si vlastne žiadal o práva. + si tiež bol v ankete, pritom tvoj banlist je op a nikde to nepíšem že som si spravil na teba názor ale toto mi nedalo. Cmbr spravil toho oveľa viac než ty, tak trošku rešpektu by nezaškodilo.


    btw. Mario video dobré, len podľa mňa na furiene sa nedá spraviť dobré video za furiena, skôr nejaké akcičky za anti no .
    Naposledy upraveno Del!k98; 22-02-16 v 20:43.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623


    1 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    Citovat Původně založeno MartyEE Zobrazit příspěvky
    CMBR pekný trapák, ešte votovať ťa za hráča Kotelny, presne ako napísal Mario, že: ,, Pozvbudit by si ostatní ale aspoň trošičku mohl'.' I keď každí môže napísať čo chce, ale o tebe som si názor spravil. Je mi ťa celkom ľúto, že sa tu takto prezentuješ. Je mi úplne jedno koľko tu hráš alebo prevádzaš pointy to čo tu predvádzaš je trapné nakoľko ľudia v threade o hráča Kotelny písali to čo písali. Keď tu takto stále zhadzuješ Mária, je tu úbohé.

    Byť Mariom, just robím videá kde dávam iba lucky a robil všetko tak, ako sa to tebe nepáči. x)) BTW: Fajn video bro a nenahaj sa odradiť od ľudí čo sa asi moc nudia. #UŽ ČOSIJAK
    Sry, jestli je moje upřímnost na tebe trochu ostrá. Neostře to ode mě v podstatě přepsal delik, tak snad si spokojenej, bruh.
    Btw, ne, nenudim se, jen mě baví vaše příspěvky, když ste na mě nasraný a každej palček dolů je zahřátí na srdci:D
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  6. #21
    Profesionální člen Avatar uživatele bol raz jeden král
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Tvuj tata
    Příspěvky
    251


    8 z 9 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    Ty píčo tak ty máš ego tak v 10 slunečních soustavách
    drogy

  7. #22


    5 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    Riešme prítomnosť Del!k, prečo on nemôže mať rešpekt k iným? Prečo mu on napíše, že Mario by mal ostať na BB? Prečo ho verejte fakuje? Prečo mu on píše čo má robit? On môže? Hrdina? HAHAHAHAHAHA, vyťahuj sa viac a dúfaj, že ľudia novší na Kotelne ťa uznajú, tak ako ja i keď nejsom tu zase najnovší, ale myslel som, že si pohode týpek podľa toho čo v Hráč Kotelny ľudia písali o tebe i keď tebe môže byť jedno čo si myslím, ale ja sem môžem písať kritiku, tak jak píšeš ty. PÍC

  8. #23
    Reflex.
    Guest


    5 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    Citovat Původně založeno CMBR Zobrazit příspěvky
    Wtf, drž se radši videí z bb, až na 1 lucky hs nic a záběry za Furieny sou na hovno.. a tamtoho, co tenhle thread založil, ani nekomentuju:D
    A stale bude rypat do toho Maria, dost co kvoli dvom individuam zavislivym prisiel o prava, a stale mu nedate pokoja, tie tvoje srackoidne posty na Maria si druhykrat nechaj pre seba, nikoho to tu nazajima...
    Naposledy upraveno Reflex.; 22-02-16 v 21:58. Důvod: Naco byt vulgarny, ked sa to da povedat racionalne.

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924


    1 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Furien

    Nazyvat 2 exadminov ktory tu rozdali stovky banov curakmi to jo, fakt kto ti na toto da palec musi byt dement, nic mu nezavideli akurat sa im nezdalo ze ma mario prava na furien a jeho schopnost rozoznat ab, keby chceli tak tie prava obaja stale maju :)
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  10. #25


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    Citovat Původně založeno MartyEE Zobrazit příspěvky
    Riešme prítomnosť Del!k, prečo on nemôže mať rešpekt k iným? Prečo mu on napíše, že Mario by mal ostať na BB? Prečo ho verejte fakuje? Prečo mu on píše čo má robit? On môže? Hrdina? HAHAHAHAHAHA, vyťahuj sa viac a dúfaj, že ľudia novší na Kotelne ťa uznajú, tak ako ja i keď nejsom tu zase najnovší, ale myslel som, že si pohode týpek podľa toho čo v Hráč Kotelny ľudia písali o tebe i keď tebe môže byť jedno čo si myslím, ale ja sem môžem písať kritiku, tak jak píšeš ty. PÍC
    Tvrdenie proti tvrdeniu, chceš tu písať kritiku pritom nevieš, ani čo je to furien, ani si tam v živote nebol a ani si tam nikdy nedal frag. CMBR tam ma niečo odohraté a myslim, že by mohol poučovať koho chce. Je mi to jedno, proste CMBR a Mario sa nemajú radi, tak to je a tak to bude. Stále píšeš o tom hráčovi kotelny , pritom som ti písal vyššie, aký mam na teba názor. Asi vám to zvýši nejak ego že keď ste si založili žiadosť o práva, ale ked vam ju lockli sa nejak vytahujete. Zaujímave, pritom keby si ju mal otvorenú tak sa tu ani nepozrieš.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  11. #26
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949


    8 z 8 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    Omlouvám se že Vám tady do toho skáču, ale nechtěl by mi někdo koupit VIP ?
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  12. #27
    Reflex.
    Guest


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Omlouvám se že Vám tady do toho skáču, ale nechtěl by mi někdo koupit VIP ?
    Na: UNFUGMJQ

  13. #28
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Omlouvám se že Vám tady do toho skáču, ale nechtěl by mi někdo koupit VIP ?
    Kuš.

    Aby som nebol OT tak on hejtuje takmer každého, bohužiaľ nič nenarobíte s tým.


    Citovat Původně založeno Reflex. Zobrazit příspěvky
    Na: UNFUGMJQ
    Díky.

    Citovat Původně založeno Reflex. Zobrazit příspěvky
    Sorry Kopr, kto prv perie ten prv melie, Samco ta predbehol :)
    Ale nie, robím si srandu, VIP mám ešte z turnajov na doosť dlhú dobu.
    Naposledy upraveno Samco; 22-02-16 v 21:32.

  14. #29


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    On nepoučuje on fakuje, nasmerovať niekoho je pekné, ale on to nevie ani slušne napísať, nehovorím, že sa má niekomu tlačiť doprdele, ale ani by ho tu nemal zhadzovať zato, že robil niečo pre furien, vôbec nie je viac než Mario a kôli tomuto by nemusel robiť to čo robí. Mal by isť príkladom a keď nechce nech aspoň neponižuje. Chceme do AT někoho, kdo je ochotný chodit na hlášení a pomáhat nováčkům v nesnázích, protože kdo jiný, než admin se zkušenostmi by měl vést ty mladší k vědění a poznání?

    chcem len podotknuť, že v tomto prípade to vôbec neplatí. :´) česť výnimkám, ale píšem v tomto prípade..
    Naposledy upraveno MartyEE; 22-02-16 v 21:37.

  15. #30
    Reflex.
    Guest


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Díky.
    Sorry Kopr, kto prv berie ten prv melie, Samco ta predbehol :)

    E: :D
    Naposledy upraveno Reflex.; 22-02-16 v 22:48.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •