Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 59

Téma: Furien

  1. #31


    Odpověď: Furien

    Ja to ukončím, nemám náladu sa tu hádať o tom kto tu čo spravil, názor som si urobil a to je asi všetko. Nešírte nenávisť a pomáhajte si. Pekný zvyšok večera.

  2. #32
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Furien

    Stava sa tu z toho tragikomedia hraci ktory poznaju furien2 dni, forum den tak idu nadavat ex -adminovi ktory tam ma nahrate roky a odviedol tam kus roboty a este sito navzajom ako dementi palcekuju, GG (palcekova mafia domna)
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  3. #33


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    Citovat Původně založeno MartyEE Zobrazit příspěvky
    On nepoučuje on fakuje, nasmerovať niekoho je pekné, ale on to nevie ani slušne napísať, nehovorím, že sa má niekomu tlačiť doprdele, ale ani by ho tu nemal zhadzovať zato, že robil niečo pre furien, vôbec nie je viac než Mario a kôli tomuto by nemusel robiť to čo robí. Mal by isť príkladom a keď nechce nech aspoň neponižuje. Chceme do AT někoho, kdo je ochotný chodit na hlášení a pomáhat nováčkům v nesnázích, protože kdo jiný, než admin se zkušenostmi by měl vést ty mladší k vědění a poznání?

    chcem len podotknuť, že v tomto prípade to vôbec neplatí. :´) česť výnimkám, ale píšem v tomto prípade..
    Teraz neviem ci sa akurat ty netlacis do riti Mariovi. J treba nabrat admina s x banmi zo serveru kde si ziadam, skusenosti s minulosti sa zidu a poucovat insich zo svojich chyb. Cmbr si proste rypol, uz to nejdem riesit nech tu neni vecsia spina ako tu je. Marty pre teba : ty si si urobil nazor na cmbera, ja zasa na teba. Zislo by sa tu tieto ot reflexove a kazdeho vymazat.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  4. #34


    Odpověď: Furien

    Nerozumiem koho chces zmazat, neham ta vtom a neboj, ak prava nedostanem slubujem ti, ze v mojom uzemi na BB bude poriadok kym tam budem ja a to, ze nedoprajes je tvoja sracka.

    BTW: Mayovi sa nemam preco tlacit doprdele
    Naposledy upraveno MartyEE; 22-02-16 v 21:58.

  5. #35


    Odpověď: Furien

    Citovat Původně založeno MartyEE Zobrazit příspěvky
    Nerozumiem koho chces zmazat, neham ta vtom a neboj, ak prava nedostanem slubujem ti, ze v mojom uzemi na BB bude poriadok kym tam budem ja a to, ze nedoprajes je tvoja sracka.

    BTW: Mayovi sa nemam preco tlacit doprdele
    Staci lepsie citat, myslel som OT prispevky od reflexa a ostatnych. Preco by som ti to nemal dopriat? Namiesto toho aby si bol na csku si tu vylievas srdiecko. Musis si to zasluzit a prava budu. Ale podla tvojho rozumu radsej tu chodis pisat hate o adminoch. A je len nahoda, ze mas taky nazor ako admini z BB a obhajujes tychto adminov. Ja som nikde nepovedal ze na BB neni poriadok.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  6. #36


    Odpověď: Furien

    Aj ty si zastavas CMBR-a tak preco by som nemohol ja zastavat Maria? Preco by si nemal dopriat? No J treba nabrat admina s x banmi zo serveru kde si ziadam, skusenosti s minulosti sa zidu. Uz asi vies. Pises nieco o hateni, popritom on tu vypluva hate, nie som ten co necinne prihliada, o hateni tu potom radsej nepis. Pokial viem, ja som svoj nazor napisal prvy.. A este raz CMBR neni boh, aby hracom hovoril kde maju ostat pride mi to uz moc namyslene co aj je nikto mu nebere, to ze spravil nieco pre furien alebo veci podobne. Vies co by som skor cenil ? Keby napise aj nieco pozitivne i ked zase sme pri tom, ze ja mu nemozem pisat co ma robit, tak preco by som sa mal pozerat co vsetko urobil? Je mi to uplne fuk ked ma ego jak mrakodrap.

  7. #37


    3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    Chamber,prečo sa narážaš do Mária,keď on sa snaží niečo urobiť. Pokusil sa urobiť svoje prvé frag movie,takže neviem čo tu riešiš. Si top 1 na furiene tak prečo si sa o to nepokusil aj ty niekedy? Jednoduchá odpoveď.. Lebo si len namyslený a sám nič poriadne neurobiš. Jediné čo vieš je pičovať do druhých.Mario si dal rozšíriť práva aj na furien,s dôvodu nedostatku adminov,a ty a tvoj kamiq ste ho o ne obrali. Pekné od vás.Kvôli tebe sa tento thread zvrhol k tomuto. Dúfam že si šťastný. A vôbec ste nemali na jeho post reagovať,lebo vždy s toho vznikne takýto flame. :-) :-)

    Btw. Video pekne,fragy sa dajú, a chambera nepočúvaj,veď vidíš že vie len pičovať. :-)


  8. #38
    Reflex.
    Guest


    Odpověď: Furien

    Citovat Původně založeno Del!k Zobrazit příspěvky
    Staci lepsie citat, myslel som OT prispevky od reflexa a ostatnych. Preco by som ti to nemal dopriat? Namiesto toho aby si bol na csku si tu vylievas srdiecko. Musis si to zasluzit a prava budu. Ale podla tvojho rozumu radsej tu chodis pisat hate o adminoch. A je len nahoda, ze mas taky nazor ako admini z BB a obhajujes tychto adminov. Ja som nikde nepovedal ze na BB neni poriadok.
    Na co zas narazas Delik? Aky OT? Vsetko bolo vecne, takze ja neviem, co sa ti nezda?

  9. #39


    Odpověď: Furien

    Citovat Původně založeno MartyEE Zobrazit příspěvky
    Aj ty si zastavas CMBR-a tak preco by som nemohol ja zastavat Maria? Preco by si nemal dopriat? No J treba nabrat admina s x banmi zo serveru kde si ziadam, skusenosti s minulosti sa zidu. Uz asi vies. Pises nieco o hateni, popritom on tu vypluva hate, nie som ten co necinne prihliada, o hateni tu potom radsej nepis. Pokial viem, ja som svoj nazor napisal prvy.. A este raz CMBR neni boh, aby hracom hovoril kde maju ostat pride mi to uz moc namyslene co aj je nikto mu nebere, to ze spravil nieco pre furien alebo veci podobne. Vies co by som skor cenil ? Keby napise aj nieco pozitivne i ked zase sme pri tom, ze ja mu nemozem pisat co ma robit, tak preco by som sa mal pozerat co vsetko urobil? Je mi to uplne fuk ked ma ego jak mrakodrap.
    xxx
    Naposledy upraveno Del!k98; 24-02-16 v 18:11.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  10. #40


    Odpověď: Re: Furien

    Este raz, preco on moze? Jezis Kristus je zas? Akym pravom on moze ? Namiesto toho, aby niekoho podporil tu siri nenavist, to je frajerina, dufam ze mu to zapises do jeho statistik čo vseetko urobil
    Citovat Původně založeno Silent Cry Zobrazit příspěvky
    Stava sa tu z toho tragikomedia hraci ktory poznaju furien2 dni, forum den tak idu nadavat ex -adminovi ktory tam ma nahrate roky a odviedol tam kus roboty a este sito navzajom ako dementi palcekuju, GG (palcekova mafia domna)

  11. #41


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    ty bracho tiez nebudes rozkazovat kto ma drzat hubu, pozri sa co tvoj kamiQ ktori je boh furienu pluje za bullshity von, ja tu pisem svoj nazor a este tvrdis, ze si ho nezastavas more co nevies co pises?
    Citovat Původně založeno Del!k Zobrazit příspěvky
    A ako sa ho zastavam ? Ze som napisal o nom 1 vec a to iba , ze spravil nieco pre furien ? Jebe ti ? Reagoval som nato ako sa staras do veci, kde ma tvoj post nulovu hodnotu. Aspon keby si hraval na furiene tak ok , ale ani tam nehras. Ja sa nestaram do toho tvojho tak dobre strazeneho serveru. Nabuduce radsej drz hubu.

  12. #42


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    A nechapem preco stale pises, ze ja nehram na furiene, ja tu riesim to co on napisal, ne, ze ci hram na F alebo nie totalne pises odveci sracky. Preco by tu mal mat moj post nulovu hodnotu? Napisal som si nazor na CMBR-a a samozrejme ty si bol rychlejsi ako on a hned si si ho zastaval, ty si tiez nemusel reagovat na to a zastavat si ho. S tebou som tu vobec nemusel nic mat rozrobene

  13. #43
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623


    1 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    Děláte mi radost, kucí:D
    Citovat Původně založeno Baxo15 Zobrazit příspěvky
    Chamber,prečo sa narážaš do Mária,keď on sa snaží niečo urobiť. Pokusil sa urobiť svoje prvé frag movie,takže neviem čo tu riešiš. Si top 1 na furiene tak prečo si sa o to nepokusil aj ty niekedy? Jednoduchá odpoveď.. Lebo si len namyslený a sám nič poriadne neurobiš. Jediné čo vieš je pičovať do druhých.Mario si dal rozšíriť práva aj na furien,s dôvodu nedostatku adminov,a ty a tvoj kamiq ste ho o ne obrali. Pekné od vás.Kvôli tebe sa tento thread zvrhol k tomuto. Dúfam že si šťastný. A vôbec ste nemali na jeho post reagovať,lebo vždy s toho vznikne takýto flame. :-) :-)

    Btw. Video pekne,fragy sa dajú, a chambera nepočúvaj,veď vidíš že vie len pičovať. :-)
    Jestli chceš fragy, tak ti je klidně dám, dema bych někde vyhrabal a já Maria o práva neobral, neměl sem nic společnýho s tou hrou o jeho práva, ale klidně si to mysli, já se jen vyjádřil do žádosti o ub:D
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  14. #44


    3 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Furien

    Nechcete zrobiť furien/pb turnaj? Zlat a vipiek neni nikdy dost xd

  15. #45


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    Citovat Původně založeno MartyEE Zobrazit příspěvky
    A nechapem preco stale pises, ze ja nehram na furiene, ja tu riesim to co on napisal, ne, ze ci hram na F alebo nie totalne pises odveci sracky. Preco by tu mal mat moj post nulovu hodnotu? Napisal som si nazor na CMBR-a a samozrejme ty si bol rychlejsi ako on a hned si si ho zastaval, ty si tiez nemusel reagovat na to a zastavat si ho. S tebou som tu vobec nemusel nic mat rozrobene
    Sracky ? vidiš snaď nadpis v tomto vlákne BB alebo inši ? je to furien, stačí otvoriť oči (už po 3 krát si nič neprečítaš,potom tu mame tvoje slohovky). Nezabudni palceky, na nic insie nemas.

    Menšia rekapitulácia

    Začalo to tým, že Mario pridal video z Furiena. Ja som hned vedel že cmbr tam rypne a rypol si, napísal aspon názor k tomu videu (aj trošku hate).Mário sa tam narazil na nho a vyzeralo to v pohode. Nato si tam začal reagovať na CMberov post, pritom tam už nikto nič nepísal a vyzeralo to, že to ďalej nepojde. Načo si sem vlastne písal, keď si ani svoj ako ty stále píšeš názor na Mariove video nenapísal, namiesto toho si začal písať na cmbra ? Začal si ty stým, snad si dosiahol to, čo si chcel. Cg


    E: Ja som nikde nenapísal, že súhlasim tym komentom od cambera.
    E2: To je pekné že maš orgazmus, snad nejako zajdeš do školy,Ano som, si tu novácik a toto si dovolujes (1rok si tu) a uz ideš písať na adminov.Pritom keby si mal otvorenu ziadost tak tu nic nenapíšeš.Ešte 1 krát sa pozri, ty si začal, mario reagol na cmbera a ty si sa do toho zamiesal, som rád že si vieš priznať chybu.Vcera si pisal že tu koncis s prispevkami, ale nejak to tu stale series. Proste mudrejši ustupí, Ahoj. Nabuduce vo vlakne použivaj edit a nie huntit si príspevky, to by si mal vediet, Dík
    Naposledy upraveno Del!k98; 23-02-16 v 07:40.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •