Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Problém na zm

  1. #1


    Problém na zm

    Ahojte mam taký problém všetky servery mi idú normálne stabilne na 99fps ale zm server mi seká už od začiatku a na staršom pc mi to nerobí a na novom NT jo :-) neviete čím to môže byt? nejaké zlé nastavenia? Ďakujem :-)

  2. #2
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Česká republika- Ostrava
    Příspěvky
    237


    Odpověď: Problém na zm

    ZM je jeden z nejnáročnějších serverů. Je tam strašně moc textur, takže je možné že to NT nestíhá zpracovat. Zkus dát render na OPEN-GL, tak by to mělo být stabilně, případně zkontroluj, jestli máš plné rozlišení. Jinak nevím, co s tím může být.

  3. #3
    Reflex.
    Guest


    Odpověď: Problém na zm

    Citovat Původně založeno Mr. Sliši Zobrazit příspěvky
    ZM je jeden z nejnáročnějších serverů. Je tam strašně moc textur, takže je možné že to NT nestíhá zpracovat. Zkus dát render na OPEN-GL, tak by to mělo být stabilně, případně zkontroluj, jestli máš plné rozlišení. Jinak nevím, co s tím může být.
    Praveze na OpenGL to najviac laguje, pretoze nocne videnie najviac zatazuje hru.
    Skor by som skusil zmenit render na D3D, najmensie rozlisenie a nejake fps prikazy a malo by to byt OK.

  4. #4
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Česká republika- Ostrava
    Příspěvky
    237


    Odpověď: Problém na zm

    Tak s tím renderem mas pravdu. Ale mě osobně se csko lagovalo při nižším rozlišení. Jinak fps příkazy : zkus developer 1 a fps_max 101 jinak už nevím ;)

  5. #5
    Reflex.
    Guest


    Odpověď: Problém na zm

    Skus si precitat toto: http://csko.cz/articles/read/47.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •