Zobrazit výsledek ankety: Přidat jb_kingdom na JB6

Hlasující
43. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Ano

    28 65.12%
  • Ne

    15 34.88%
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: Chceme jb_kingdom na JB 6.

  1. #1

    Chceme jb_kingdom na JB 6.

    Ahoj, vytvářím tuto anketu a přidání jb_kingdom na jb 6. Je to oblíbená a podle mě nejlepší mapa. Nejvíce atrakcí.
    Prosím hlasujte zda přidat jb_kingdom na jb6. :)

  2. #2
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Chceme jb_kingdom na JB 6.

    Už se to řešilo na fóru se spešlama a dost lidí co se vyjádřilo, tak bylo toho názoru, že by se neměly dělat žádné takové změny na serveru, který je skoro furt plný. Navíc na JB6 jsou tři mapy, které mají základy podle mapy jb_mountains. Kingdom je od těchto map odlišná.

  3. #3

    Odpověď: Chceme jb_kingdom na JB 6.

    Chápu. Nevěděl jsem že se to řešilo. Chci to zkusit je to hodně dobrá a a propracovaná mapa.

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele Azi
    Datum registrace
    Aug 2014
    Umístění
    U sebe doma.
    Příspěvky
    163

    Odpověď: Chceme jb_kingdom na JB 6.

    Já jsem pro, překlik.
    „Člověk je takový, jaká je jeho činnost. Člověk není nic jiného než jeho život.“

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Chceme jb_kingdom na JB 6.

    Nejlepší a nejoblíbenější mapy už tam jsou, tak tu 6 neprzněte jinou úplně odlišnou mapou. Ta návštěvnost je tam hlavně kvůli těmto 3 mapám, 6 byla tak navržena. Na ostatních JB je votování po 5, či 10 mapách, ted přesně nevím, proto se tyto tři mapy hrají stále dokola na jednom a mají dost lidí i když se hrají jinde. Pokud je tak oblíbená, proč je na serveru z 30 lidí na této mapě pouze 9 ? A na 6 je jich 26. Toto by nebyl určitě dobrý tah.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6

    Odpověď: Chceme jb_kingdom na JB 6.

    6ka má být originální od ostatních serveru. Točení 3 nejhranějších map. Ale když koukam na to hlasování, tak to stejně většina lidí nechápe. Britny, marná snaha to vysvětlovat.

    E: je to jak píše Sliši pode mnou. Na dust 2 only taky nepridate inferno, protože je to dobrá mapa.
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 28-03-16 v 13:16.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Česká republika- Ostrava
    Příspěvky
    237

    Odpověď: Chceme jb_kingdom na JB 6.

    Ahoj, bezmyšlenkovitě jsem hlasoval PRO, ale když čtu vaše posty, tak mi došlo, že to má smysl. Na šestce jsou nejlepší a nejhranější mapy a co mě týče, tak jb_kingdom je sice perfektní mapa, ale na takový jailbreak klenot jako je jb_oasis to nemá (tím nechci urazit autora, mapa je po všech stránkách skvělá). Mapy jb_snow a jb_cp_assis si jsou velmi podobné, ale jb_oasis je dle mého ještě více propracovanější než tyto dvě. Je dobře, že se udělal jeden server se třemi nejznámějšími a nejlepšími mapy a je možné, že za pár let, až bude jb_kingdom stejně známá a proslulá jako oasis se tam přidá také. Jenže právě teď je to nová mapa a spousta lidí ji nezná, což je její největší mínus. Já osobně jsem si mapu projel ofline sám ve spectu a myslel jsem si, že ji znám celou, ale pak na serveru někdo začal vykládat, že je tam prý i tajná zbrojka, kterou jsem ve spectu nikde nenašel, tak jsem asi slepý :D :D :D

    Je to asi jako na public serverech- jsou servery kde se mapy střídají a pak je šest serverů, kde se hraje jenom dust2, protože to je prostě veřejností považováno za nejlepší destroy mapu.

  8. #8

    Odpověď: Chceme jb_kingdom na JB 6.

    Ahoj, chápu vás oasis assis a snow jsou mapy se stejným základem, jsou nejhranější, a dá se na nich vymyslet mnohé. Píšete jak je kingdom neprosazená mapa. Jak se může prosadit když napíšu /server a vidím: JB1: snow JB2: snow JB3: oasis. Občas jsou tam endoplazmik, temple nebo beach. Myslím že kdyby se kingdom hrála víc jak 1x denně taky by se mnohým zalíbila. Atrakce tam jsou z map snow, oasis i assis + některé vlastní. Nevidím problém kdyby to prošlo a kdyby byl server full na tech 3mapách a potom na kingdom bylo 10lidí tak proč ji potom zase nesmazat.

  9. #9
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Česká republika- Ostrava
    Příspěvky
    237

    Odpověď: Chceme jb_kingdom na JB 6.

    Muerte, jak jsem již psal- časem lidi přijdou na to, že kingdom je luxusní mapa a bude se hrát často- koneckonců je tam spousta atrakcí a na mapě se dá vymyslet jak perfektní vzpoura, tak i správné hlídky dozorců a není problém udělat kolo bez vzpoury :)

  10. #10

    Odpověď: Chceme jb_kingdom na JB 6.

    Jde tu o to že vám vadí že není prosazená. Je to nová mapa a lidi se nových věcí bojí. Jak jsem psal.. Nevím jak se má prosadit když se hraje 1x za den a na ostatních jb se taky hrají snow atd...

  11. #11
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Chceme jb_kingdom na JB 6.

    To už je na hráčích, jaké mapy nominují a votují na ostatních serverech. Můžete kingdom odehrát na JB1 a až skončí, tak ji jít nominovat třeba na JB2. Ale přidat ji na JB6 je podobné jako přidat dust2 na rats server.

  12. #12
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Chceme jb_kingdom na JB 6.

    Já si myslím, že je to blbost. Na JB 6 jsou určité mapy, které jsou udělány na stejný způsob a tak by to mělo i zůstat. Jb_temple_v3 ( doufám, že je to správný název mapy ) má taky mnoho super atrakcí, je to super mapa na vzpoury a nemá nějaké speciální umístnění na serveru. Jak už psal Frisco, je na hráčích jaké mapy si votnou... takže za mě určitě Ne.

  13. #13
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    347

    Odpověď: Chceme jb_kingdom na JB 6.

    Pro

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Chceme jb_kingdom na JB 6.

    Vobec nesúhlasím... JB6 je najhrávanejšia práve kvoli tomu že sa tam striedajú len 3 mapy v ktorých sú rozdiely len v detailoch. Hocikde inde teda okrem jb8 sa táto mapa nominovat može, tak prečo to hádzat na JB6 ktorá má vysokú aktivitu len z toho dovodu že sú tam 3 mapy ktoré máju radi velká skupinu hráčov. Radšej aby sa vymýšlali nové veci na servery a mody ktoré zapadaj prachom a tam kde to je dobré nechať ako to je.
    Už neni čas huliť...

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Chceme jb_kingdom na JB 6.

    Čo tu zase hrotíte? Na JB6 neprešli už dlhú dobu žiadne zmeny a už kvôli mapám vôbec. Je to téma staré 2 roky. Nechápem zmysel to tu znovu rozoberať. Padli tu na forku rôzne návrhy na mapy pre JB6, ktoré sa zamietli.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •