Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 24

Téma: Knife - spešl

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    spermie 8===m===D
    Příspěvky
    9

    Knife - spešl

    Zdravím,
    navrhujem spešl na knife z dôvodu častého porušovania pravidiel(vlak,blok)...
    Speslov by vyberali knife admini, inšpiroval som sa z Furien spesl bolo by to takto :
    Spešl - Vybrali by sa najvhodnejší kandidáti, na vek by sa nepozeralo. Admini by vedeli po čase "spešlovania", či ten daný spešl vie riešiť situácie s kladnou hlavou, alebo ne, či má záujem riešiť hlásenia na kemp,txt a iné sračkoviny (ak by to bolo možné, tak by spešl videl len hlásenia z knifu[ale to je už asi zložité]). Ak by na to mal, tak po nejakej dobe by mohlo dojsť k povýšeniu na SA/Trial Admina.
    ale namiesto kempu,txt.. by riešili blok,vlak,nadavky mali by grab,kick,mute a možno ten slap, po pripade ak by sa na tom zhodol knife admin team (možno len ten grab)

    výhody pre server :
    + obmedzil by sa vlak/blok = menej vulgarizmu
    + uvidi sa ako sa hrač(spesl) chová na servery a či má na to byť "Trail" adminom
    + lepšia hra,nebol by tam taky bordel
    + úroveň knifu ++
    + pomoc adminom

    niečo ešte po pripade pridám,upravím, kľudne môžte písať nápady

    Viem, hrávam tu síce krátko a mal som dlhú prestávku,ale hrával som tu ešte pred 4 rokmi.Napadlo ma to, keď som to videl u Darona a pomyslel som si na náš "strážený" knife, bohužial často sa stáva, že žiadny knife admin nie je online a na servery je tiež málokedy, viem že admini majú svoj život a nemôžeme im to vyčítať, keď to robia z vlastnej vôle, ale neskutočne by to pomohlo knife serverom a myslím si, že je to skvelí nápad.

    Btw. Som rád že aspoň Does keď to videl to chce uhrať aby to vyzeralo že sa oto starate ;))
    Naposledy upraveno CuMSpeRM; 28-03-16 v 21:23.

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Knife - spešl

    Ty spešly už chcete dát všude ne? Zbytečnost na knifech,furienech.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    spermie 8===m===D
    Příspěvky
    9

    Odpověď: Knife - spešl

    Ty tam asi nehravaš čo ? keď nevieš tak radšej nepiš určite to neni zbytočnosť.

  4. #4

    Odpověď: Knife - spešl

    Určitě jsem pro,když už nechcete dát práva zkušeným hráčům,kteří se v tom vyznají a vadí vám minulost,tak aspon tyhle pravomoce by se mohli dát hráčům,kteří si admini vyberou sami a nebudou v podstatě ani banovat,ale využívat grab k omezení vlaků a bloků.. Když už né tohle,tak do roka tam na tom modu nebude hrát nikdo ..




  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Česká republika- Ostrava
    Příspěvky
    237

    Odpověď: Knife - spešl

    Taky jsem PRO na knife si občas zajdu a tyto malé prohřešky se tam dějí poměrně často, pár "spešlů" by rozhodně pomohlo :)

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Knife - spešl

    Si tady co si odhlasíte a stejně z toho sejde, tak nechápu proč se do mě navážíš, ani nevíš kde všude hraju, tak radši o tom nepiš.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    spermie 8===m===D
    Příspěvky
    9

    Odpověď: Knife - spešl

    Koprakek, jedno viem a to že na knife určite nehrávaš.

  8. #8

    Odpověď: Knife - spešl

    Hele ako nápad to nieje zly.. Lenže som si písal s pepom a ten povedal,že to nieje len tak.. Ale ak by to nejak šlo,tak proč by som nebol proti.. Adminov na knf nieje veľa a ak sa nemylim tak block a take kktiny riesi vo velkom len Burak. Takže pro. :)

    Btw. Ak by sa to zaviedlo tak proč nedať aj nejakého spešla na pb,ktory by tam riesil aj kemp a nk ktorého tam je dosť veľa. :))

    +trz tam does riesi bloky.. :-D cize aspon dakto..
    Naposledy upraveno Baxo15; 28-03-16 v 21:18.


  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Re: Knife - spešl

    Co sa stalo s najlepsou a najaktivnejsou adminkou, ked tam treba speslov? Spesli by sa tam hodili, ak je nejaka sanca, ze tam vdaka tomu niekto zacne znova chodit. Co pozeram cez web, tak je tam na 3 serveroch do kopy 10 ludi.
    Naposledy upraveno human; 28-03-16 v 21:52.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  10. #10
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Knife - spešl

    V súčasnej dobe toto určite nutné nie je, nakoľko na knife serveroch hrá pomenej ľudí.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele sAid
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Knife
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Knife - spešl

    A prečo tam asi hrá pomenej ľudí?

  12. #12
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Knife - spešl

    Na knife není pomalu žádný aktivní admin, to je možná jeden z důvodů, proč tam pomalu nikdo nehraje. Jsem proti tomu, aby byl nějaký "spešl na knife", spíš jsem pro, aby se nahodily práva vendettovy. Hrajem tam furt a sem tam mi pomáhá chytat kbotery na serveru.

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731

    Odpověď: Knife - spešl

    Jsem proti spešlovi spíše jsem pro to aby se nabralo více adminů.Spíš aby se požádali lidi kteří tam hrají dost často ( ne nějaký pobuda co si tam zajde zahrát jednou za týden) jestli by tam nechtěli dělat admini.Podmínkou by byl steam samozřejmě.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Knife - spešl

    Mne pride ze ludia ktori nedostanu prava na mod lebo nemaju na admina tak chcu aspon presadit spesla aby sa nim mohli stat, o situacii na knife nejdem pisat, nehravam tam ale pride mi ze ten spesl sa navrhuje najma kvoli tomu...
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  15. #15
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Knife - spešl

    Jak jsem již psal v sAidově žádosti, chce to někoho takového: Třicetiletého muže, který vystudoval dvě vysoké školy, pracujícího ve vlastní prosperující firmě, vlastnící obrovský dům, tři auta, golfové hřiště, mající krásnou prsatou ženu (její nahé fotky by postoval do AF) a dvě roztomilé děti ve věku sedm a deset let, které tatínkovi nelezou na počítač, malém bych zapomněl na psa jménem Acid (dobrman). Nesmím také opomenou jeho vysoké IQ, slušně vypadající vzhled a jeho přátelskou povahu a vynikající smysl pro humor, hrajícího csko již patnáct let (čistý banový rejstřík ehm... ban za no mic) z toho osm let působil v pr0 gamingu, šest let na knifech a jeden rok na JB (hold šlo to s ním z kopce), bývalý admin na pěti různých portálech (kde rozdal již šest tisíc banů), které ho nebavily, protože byly moc L0w, a proto by žádal o práva na Kotelně, znající všechny haxy, které existují + ty co sám vyvinul a nikdo o tom ani neví. Nepíše sprostá slova, neuráží něčí rodinu a pomáhá nováčkům co to jen jde + jeho K:D = dvanáct, který by chodil na všechny hlášení co by viděl. Z důvodu již zmíněného vlastnictví firmy, má na csko čtyři a dvacet hodin sedm dní v týdnu čas, jelikož jeho firma vynalezla ovladač na rozdvojení osobnosti, takže může zbytek času věnovat rodině, samozřejmě zná všechny adminy na Kotelně z toho 30 osobně, kteří mu v žádosti dají bezvýznamné PR0 není možný, aby někdo takový neexistoval. Btw: máme tam naší milovanou nikoletku, takže je to v prde.... ehm ehm teda v poh0dě

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •