Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 40

Téma: Roll/Náhodná výhoda/

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Roll/Náhodná výhoda/

    Zdravím všechny zabijáky :) >>>> V tomtu článku se bude psát o náhodné výhodě přezdívána jako roll.>>>>>>>
    Takže začnu spíš "negativními věci u starých výhod">>Začneme tou nejzákladnější a to u
    První reakce s výhodou na napsaní slova...=Tyto výhody jsou o skillu. Někdo píše každý den např článek ad už do školy nebo do práce a potom už ví kam šáhnout takže není problém napsat slovo např auto za 1 sekundu.///////Dešto hráč který si jde zahrát na 1 mapu po týdnu protože neměl čas na počítač tak tomu to samozřejmě trvá než napíše něco takového takže potom jsou hráči v "nevýhodě"

    První reakce s výhodou na skok/čup/begrib= Tato výhoda je o reakci spíš automatice (strašně moc se stává že simon řekne prvni reakce na skok a někdo vyskočí ještě dřív než to dořekne) A zase je to něco v čem není 100% náhoda. Někdo může psát mezi tím co se ta výhoda řiká a než to dopíše a ono vubec i kdyby to nedopsal a rychle to odeslal nemá žádnou šanci na to výhodu získat.

    Přišel jsem tedy s nápadem:

    Dejme tomu že by se do simon menu přiřadila sekcička /výhody/>tu by otevřel a pak by tam měl 2 řádky dalšího nastavení (jako to má fotbal Nastavit spam,Vyhodit,zrušit....)
    Bylo by tam:
    1. Rozdat čísla>>> Dejme tomu že maximalní kapacita věznů je 25 max ? Tak by tam bylo 1-25(číslo) a např já bych dostal číslo 15.
    2. Vyrollovat>>>Po tom co by každý hráč měl svoje číslo by se vylosovala výhoda např: 15=Fropo takže fropo by měl výhod bylo by to napsané v chatu aby nebyli zbytečná podezřívání nebo obviňování o podvodu ! samozřejmě že čísla by to rozdělilo pouze živím věžnům.(takovéhle detaily jsem vynechal)
    No a jinak pokud by chtěl simon zrušit výhodu tak jí zruší slovně

    Celkové shrnutí/pozitiva/negativity
    +Nezabere to čas, Jde čistě o náhodnou výhodu,férové vůči všem.Simon nemusí kolikrát sledovat konzolu kdo to napsal první nebo podobně..
    -Někdo má rád skill a tak nebude mít šanci ho prokázat, ale to může na atrakcích.

    Ode mne asi všechno návrhy na zlepšení/vylepšení/názory na to samozřejmě každý piště.

  2. #2
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Roll/Náhodná výhoda/

    Všechno je o skillu. Aby příští návrh nebyl na pp roll :D

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Roll/Náhodná výhoda/

    Citovat Původně založeno The Frisco Zobrazit příspěvky
    Všechno je o skillu. Aby příští návrh nebyl na pp roll :D
    Tak jasný všechno je o skillu já neřikám že ne / ale neřikej že tě někdy neštvalo např to že si psal a on dal mezi tím výhodu a ty si ji nestihl ? Nebo to psaní ..

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele Azi
    Datum registrace
    Aug 2014
    Umístění
    U sebe doma.
    Příspěvky
    163

    Odpověď: Roll/Náhodná výhoda/

    Dobře, po zvážení pro.
    Naposledy upraveno Azi; 01-04-16 v 23:05.
    „Člověk je takový, jaká je jeho činnost. Člověk není nic jiného než jeho život.“

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Roll/Náhodná výhoda/

    Citovat Původně založeno Azi Zobrazit příspěvky
    Nechal bych to tak jak je, doteď s tím problémy nebyly a fingovalo to.
    Já nic neměním já pouze přidávám.

  6. #6

    Odpověď: Roll/Náhodná výhoda/

    Zdravím zabijáku. :D Nevím no. Zní to dobře, ale já jako totální odpůrce všech náhod bych to moc neuvítal. Teď tě to motivuje že se musíš snažit atd.. ale potom by jsis dělal kafé přijdeš a máš výhodu nevím no..

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Roll/Náhodná výhoda/

    Citovat Původně založeno Nejakej Muerteeee Zobrazit příspěvky
    Zdravím zabijáku. :D Nevím no. Zní to dobře, ale já jako totální odpůrce všech náhod bych to moc neuvítal. Teď tě to motivuje že se musíš snažit atd.. ale potom by jsis dělal kafé přijdeš a máš výhodu nevím no..
    Jasný zabijáku :D Ale bylo by to tam jakože když bude simon chtít nemuselo by se kvůli tomu zrušit přítomné výhody :D bylo by to jako fotbal. Můžeš dát míč ale můžeš použít i kámen :D

  8. #8

    Odpověď: Roll/Náhodná výhoda/

    Zrovna výhody se na JB dost částo ojebávaly (ale hlavně, že to každý obhajuje, jak to všechno fungovalo). Random roll je zatím jeden z nejlepších návrhů, co jsem tu kdy viděl. Máš to akorát vysvětlené strašně složitě. Stačí jedno tlačítko "vyrollovat" a ono by to do chatu napsalo nick náhodného hráče. Chat samozřejmě vidí všichni.

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Roll/Náhodná výhoda/

    :) díky jsem rád že se tu našel někdo kdo to vidí zrovinka stejně :D

    E: Jinak díky všem za vaše názory :D
    Naposledy upraveno Fropo; 01-04-16 v 17:24.

  10. #10

    Odpověď: Roll/Náhodná výhoda/

    Jako toto je super nápad. Ten způsob typu první reakce s výhodou na skok, 90% lidí skočí dřív, zase 40% lidí neumí rychle psát a nebo je to klasicky pes. Máš můj hlas :´)

  11. #11
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299

    Odpověď: Roll/Náhodná výhoda/

    Ak chceš náhodnu výhodu, tak stačí povedať: Tretia reakcia s výhodou na napísanie slova pes a máš.

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398
    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky
    Jako toto je super nápad. Ten způsob typu první reakce s výhodou na skok, 90% lidí skočí dřív, zase 40% lidí neumí rychle psát a nebo je to klasicky pes. Máš můj hlas :´)
    Tak jo fajn díky moc :)

    Citovat Původně založeno SyWeR Zobrazit příspěvky
    Ak chceš náhodnu výhodu, tak stačí povedať: Tretia reakcia s výhodou na napísanie slova pes a máš.
    Hehe :D
    Naposledy upraveno hofy; 01-04-16 v 23:00. Důvod: používej upravit, sloučeno

  13. #13

    Odpověď: Roll/Náhodná výhoda/

    Ať to funguje jak chce, toto není vůbec špatnej nápad.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Roll/Náhodná výhoda/

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Ať to funguje jak chce, toto není vůbec špatnej nápad.
    paráda :)

  15. #15
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Roll/Náhodná výhoda/

    Citovat Původně založeno Azi Zobrazit příspěvky
    Dobře, po zvážení pro.
    No vidíš že to jde :D :*

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •