Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 40 z 40

Téma: Roll/Náhodná výhoda/

  1. #31
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294

    Odpověď: Roll/Náhodná výhoda/

    Čao,
    musím uznat, že nápad je to celkem fajnovej, ale jenom v případě, že jsou na serveru hráči, kteří vědí, co hrají. Pak je tady ta druhá stránka, ta špatná, když je na serveru bot, co ani neví, jak má psát do chatu. A tak by mě zajímalo, co by jsi udělal, kdyby tu výhodu dostal právě on? (Pokud by šlo třeba o výběr atrakce)

  2. #32
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Roll/Náhodná výhoda/

    Citovat Původně založeno Vachyas Zobrazit příspěvky
    Čao,
    musím uznat, že nápad je to celkem fajnovej, ale jenom v případě, že jsou na serveru hráči, kteří vědí, co hrají. Pak je tady ta druhá stránka, ta špatná, když je na serveru bot, co ani neví, jak má psát do chatu. A tak by mě zajímalo, co by jsi udělal, kdyby tu výhodu dostal právě on? (Pokud by šlo třeba o výběr atrakce)
    Vybereš atrakci a výhodu mu dáš jinou.

    Pro.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  3. #33
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Roll/Náhodná výhoda/

    Citovat Původně založeno Vachyas Zobrazit příspěvky
    Čao,
    musím uznat, že nápad je to celkem fajnovej, ale jenom v případě, že jsou na serveru hráči, kteří vědí, co hrají. Pak je tady ta druhá stránka, ta špatná, když je na serveru bot, co ani neví, jak má psát do chatu. A tak by mě zajímalo, co by jsi udělal, kdyby tu výhodu dostal právě on? (Pokud by šlo třeba o výběr atrakce)
    Hele pokud nebude réagovat na simona příkazy tak mu můžeš výhodu jednoduše zrušit.... Nebo jak píše new bye..
    Ovšem chlapy podívejte se na datum kdy jsem to sem psal.... Já jsem napsal jen koment jestli by se někdo vyjádřil ,ale mylsím že to u vedení neprošlo...

  4. #34
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Roll/Náhodná výhoda/

    Citovat Původně založeno Fropo Zobrazit příspěvky
    Hele pokud nebude réagovat na simona příkazy tak mu můžeš výhodu jednoduše zrušit
    Teď si myslím, že výhoda se rušit nemůže. Každopádně se to tady může nechat a Kotel to může udělat kdykoliv.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  5. #35
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Roll/Náhodná výhoda/

    Citovat Původně založeno NeWbye Zobrazit příspěvky
    Teď si myslím, že výhoda se rušit nemůže. Každopádně se to tady může nechat a Kotel to může udělat kdykoliv.
    Když vězeň nespolupracuje tak může

  6. #36
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Roll/Náhodná výhoda/

    Citovat Původně založeno Fropo Zobrazit příspěvky
    Když vězeň nespolupracuje tak může
    Nemôžeš mu ju zrušiť. Jedine ako píše Newbye, tak dáš atrakciu a jemu výhodu, ak nenapíše do chatu akú chce on atrakciu. Iba mu ju zmeníš.

  7. #37

    Re: Roll/Náhodná výhoda/

    Proč by ji nemohl rušit? To se dělá na jb běžně, že se změní nějak situace a Simonovi to prostě nebude vhodné. Tak zruší výhodu. Musí si však dávat pozor na to, aby nějak nenadržoval. Byla by blbost zrušit výhodu a pár chvil na to dát zase další reakci (roll).

  8. #38
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Roll/Náhodná výhoda/

    Keďže sa to obnovilo, tak som Pro.

    Taktiež ako bežné? Od kedy to tak je? Už dosť dlhú dobu sa na to upozorňovalo a v tomto som si istý. Ak sa zmenila situácia, tak hráčovi dal simon vždy neúčasť alebo inú atrakciu, či zmenil výhodu. Ale nemohol ju zrušiť.

  9. #39

    Re: Roll/Náhodná výhoda/

    Já to praktikuji od nepaměti a nikdo mi na to neřekl ani slovo.

  10. #40
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Roll/Náhodná výhoda/

    I já jí ruším.. a nevidím důvod proč bych nemohl.. Pokud simon řekne vězňovi ať si vybere atrakci a vezeň nic neříká neraguje tak nevidím sebemenší důvod proč mu jí nezrušit.
    Navíc v pravidlech se o tom nikde nic nepíše že simon nesmí rušit výhody.. Pochop.. jak říká grakon tak aby daný simon nenadržoval ostatním hráčům.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •