Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Řešení vysoké odezvy

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele FreeShotCZ
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Královehradecký Kraj
    Příspěvky
    107

    Post Řešení vysoké odezvy

    Dobrý den, já jakožto častý hráč hry CS:GO, jsem se již mnohokrát setkal s problémem, jenž se týká odezvy na herních serverech. Tak jsem si pro Vás dal tu práci, abych Vám pomohl vyřešit Vaše problémy s odezvou.
    Jedná se o jednoduchý prográmek, který blokuje vyhledávání zápasů na například zahraničních serverech. (USA, Japonsko,apod.)
    Program si lze stáhnout zde : http://csgo.gamebanana.com/tools/5684
    V případě, že by jste potřebovali vidět, jak program nastavit můžete to vidět zde : https://youtu.be/pokBjpzNeao
    U mne se program osvědčil na 100%
    V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte zeptat.
    Toto téma neslouží jako propagace autora videa, ale pouze jako tutoriál, pro snížení odezvy ve hře CS:GO.
    Děkuji za pozornost.
    Ještě bych rád dodal, že je potřebné mít program zapnutý při hraní, jinak je velmi pravděpodobné, že Vás to napojí jinam. Základní nastavení je vidět ve video, podrobnější informace jsou na stránkách programu.
    Naposledy upraveno FreeShotCZ; 01-04-16 v 20:19.

  2. #2

    Odpověď: Řešení vysoké odezvy

    1) Csgo pro tebe vyhledává zápasy podle dvou kritérií. Tvůj skill a nejbližší server.
    2) To, že mají dva hráči stejný rank, neznamená, že jsou stejně silní. Tyto rozdíly jsou zaznamenány, avšak skrytě použity při vyhledávání zápasů.
    3) Vyhledávač může najít hráče na stejném ranku na nejbližším serveru. Hráči jsou však skillově lepší, proto vyhledávač začne hledat na vzdálenějších serverech.
    4) Pokud vyhledávač ztratí přístup ke vzdálenějším serverům, začne skill rating ignorovat a dá vám do zápasu první hráče se stejným rankem, které najde.

    Co z toho vyplývá? Na serveru sice budete mít malý ping, hry však budou mírně imbalanced (ono to zase tak velký rozdíl ve skillu není, někdy to však může rozhodovat o výhře).

    Mám to dlouhodobě odzkoušeno.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele FreeShotCZ
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Královehradecký Kraj
    Příspěvky
    107

    Odpověď: Řešení vysoké odezvy

    Budu to brát jako dodatek k mému příspěvku, protože jako kritika to nezapadá do kontextu, jelikož jsem psal pouze o snížení vysoké odezvy. Nikoliv o tom, jaké hráče Vám to hodí to týmu, ale děkuji za vyjádření.

  4. #4

    Odpověď: Řešení vysoké odezvy

    Dobře, vyjádřím se jasně, aby to pochopili všichni. Odezvu si snížíte za cenu skillově mírně nespravedlivých zápasů.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •