Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Jailbreak russian talent

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele [H]e||
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    116


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Jailbreak russian talent

    Zdravím všetkých, ktorí práve čítajú túto tému. Dnes sa Skunky v podaní simona snažil zabaviť našich neposlušných väzňov na jailbreaku. Myslím si, že sa mu to aj celkom podarilo.

    Účiinkujuci : Súťažiaci (Väzni), porota (Boh je láska alias Multivitamin), moderator (Skunky - simon)

    Kamera : Ja (Hell)

    Popis : Vymyslel súťaž jb - russian, myslím si, že to prebiehalo celkom krásne až na ten neštastný koniec, kedy sa nám bohužial zranil najprv jeden porotca a tiež súťažiaci spolu s ním, neskôr bohužiaľ však aj dosť podobne im skončil aj náš moderátor.

    Účel : Účel tejto súťaže a aj tejto témy má pobaviť a chceme sa spolu so Skunkym podeliť o náš zážitok a dnešnú hru na jailbreaku

    Link

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Leilloo
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    TTT,JB
    Příspěvky
    360


    Odpověď: Jailbreak russian talent

    Pozeral som demo a presne toto je uloha CT teda SIMONA , Skunky ma zabavne kola a presne na pobavenie. Nieco vytvorit sam pre veznov a nie dokola to iste im davat, super napad :) Takto by to malo vyzerat ale u viacerych simonov :) Zabavat teroristov roznymi atrakciami a vymyslat nove veci :) Hell dobre natocene a Skunky dobre odohrane a odmoderovane :)

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Asi u Kozla v Domě
    Příspěvky
    46


    Odpověď: Jailbreak russian talent

    Děkuji :)

  4. #4


    Odpověď: Jailbreak russian talent

    Leillo napisal vsetko podstatne, ale aj napriek tomu si to niektori väzni ani nevsimnu a zabavu pokazia ako na konci tohoto dema, inac je to pecka.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Asi u Kozla v Domě
    Příspěvky
    46


    Odpověď: Jailbreak russian talent

    Ano z tohoto duvodu jsem prestal hrat vic za CT jelikoz si T nevazi toho ze tam je nekdo kdo jim chce zaridit kvalitni kolo..

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Leilloo
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    TTT,JB
    Příspěvky
    360


    Odpověď: Jailbreak russian talent

    Uplne ta chapem .. Vacsina CT stale dala dokolo to iste tie iste atrakcie cela mapa tie iste kola preto som vzdy rad ked si napriklad ty Simon,Steracove kola sa mi pacia ale aj dalsich ale to som si teraz spomenul :) Lebo sa snazite byt kreativny a zabavit po inom hracov :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •