Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 28

Téma: Vysoký ping na kotelně :/

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    267


    Angry Vysoký ping na kotelně :/

    Ahoj, od cska jsem měl pár měsíců pauzu, ale když jsem se do toho zase pustil, tak jsem měl ping na kotelně(zkoušel jsem různý servery) kolem 50..., byl jsem překvapen, tak jsem restartoval router i pc, ale nic nezabralo, tak jsem šel na nejmenovanou stránku a zkusil jejich server a tam mám ping normálně kolem 25...(což jsem měl i kdysi na kotelně), nevíte v čem je problém? dělá mi to jak ntb, tak i stolní pc... Díky za rady :)

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele Sad_girl
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    44

    *VIP*



    Odpověď: Vysoký ping na kotelně :/

    Přesně s timhle mam teď problém taky. Mam ping okolo 800-1200 a vůbec nevim co s tim.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563


    Odpověď: Vysoký ping na kotelně :/

    Co zkusit nastavit rate ? Návodů jak na to je na webu hodně.

  4. #4
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Vysoký ping na kotelně :/

    Mě se naopak ping snížil, takže raty to určitě nebude. Spíš má tvůj poskytovatel internetu špatné napojení na hosting kotelny. Pokud máš ping 800, tak se nejspíš připojuješ přes družici.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    May 2016
    Příspěvky
    3


    Odpověď: Vysoký ping na kotelně :/

    Čus, já mam teď taky úplně stejnej problém, ještě před týdnem (v dubnu) jsem měl ping 28 ms a teď mam cca 56 ms. Zkoušel jsem restartovat router atd, ale nic nepomohlo, tak jsem i kontaktoval poskytovatele internetu (o2), jestli to můžou proměřit a prej je vše v pořádku, tak nwm v čem je problém, když se z ničeho nic zvedne ping na dvojnásobek...

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele Sad_girl
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    44

    *VIP*



    Odpověď: Vysoký ping na kotelně :/

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Mě se naopak ping snížil, takže raty to určitě nebude. Spíš má tvůj poskytovatel internetu špatné napojení na hosting kotelny. Pokud máš ping 800, tak se nejspíš připojuješ přes družici.
    Ale je divný, že dřív mi to šlo normálně. Před 3 měsícema jsem csko odinstalovala a nedávno zas nainstalovala a mam ping 800 a víc.
    Naposledy upraveno Sad_girl; 06-05-16 v 17:31.

  7. #7
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    267


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Vysoký ping na kotelně :/

    taky mam o2, asi v tom bude chyba :D , Kotel má beztak pravdu, ten se moc často neplete :D :/

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*



    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vysoký ping na kotelně :/

    Jen hlasim, ze mam ted taky stejny problem. Driv ping tak 15-20ms a ted 35-40 a do toho trochu kostrbaty netgraph. Pripojeni mam taky od O2, takze predpokladam, ze bude chyba u nich.

  9. #9


    Re: Vysoký ping na kotelně :/

    Citovat Původně založeno Bezdak Zobrazit příspěvky
    Jen hlasim, ze mam ted taky stejny problem. Driv ping tak 15-20ms a ted 35-40 a do toho trochu kostrbaty netgraph. Pripojeni mam taky od O2, takze predpokladam, ze bude chyba u nich.
    Taktéž mám O2, ale že by byla chyba u nich se mi nezdá.. na ostatních portálech mám pořád stejný ping jen u vás se mi to změnilo(60+), kdybych měl chybu u poskytovatele, tak bych měl všude stejný problém.

  10. #10
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    267


    Odpověď: Re: Vysoký ping na kotelně :/

    Citovat Původně založeno Majkulka Zobrazit příspěvky
    Taktéž mám O2, ale že by byla chyba u nich se mi nezdá.. na ostatních portálech mám pořád stejný ping jen u vás se mi to změnilo(60+), kdybych měl chybu u poskytovatele, tak bych měl všude stejný problém.
    no to máš možná pravdu, ale každý(asi) kdo má problém s pingem na kotelně, tak má o2, nějaká shoda být musí, ale jak to vyřešit, to by mě zajímalo :( , jakože já hraju dál i s pingem kolem 50, mě to běží celkem pěkně, kdybych se nepodíval v TAB na skore, tak jsem to ani nepoznal, že mam velky ping :D

  11. #11
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Vysoký ping na kotelně :/

    Ping kolem 30 maji hraci z Nemecka, Holandska, 70 ze Spanelska, takze se zrejme pripojujete nejakou oklikou (mozna pres Rusko). Ja mam upc ktery ani nema primo napojeni na superhosting a mam ping 11. Mozna docasne neco predelavaji, takze je pretizeni v nejakem uzlu. Kazdopadne servery jsou na paterni lince a kdyz zkusim ping z myho stroje na ten nejmenovany, ktery je v casablance (81.0.217.177), tak je ping 0.452, coz znamena 0,2 latenci ve hre, takze problem je ciste v tom, kudy vas operator vede spojeni.
    Naposledy upraveno Kotel; 10-05-16 v 22:44.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498


    Odpověď: Vysoký ping na kotelně :/

    V tom případě, já budu brána asi jako hráč z Polska, jinak fakt nevím. :D :( Je to docela smutné, tak snad se to zlepší.

  13. #13
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537


    Odpověď: Vysoký ping na kotelně :/

    Je to poskytovatelem -_- pač já měla celou dobu net od kabelovky a krásný ping 10 max 15 a ted mám o2 a to je v rozmezí 20-30. Je to prostě shit poskytovatel, tady ti mobilní operátoři..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #14
    Nováček
    Datum registrace
    May 2016
    Příspěvky
    3


    Odpověď: Vysoký ping na kotelně :/

    Jestli to s tim jeste nejak souvisi nevim, ake O2 měli před 2 týdny v pondělí večer výpadek internetu (aspoň v západních Čechách) a po zavolání na linku mi sdělili, ze oprava může trvat az 2 dny, takže to nebyla určite nejaka banální závada, a jak už jsem psal, tak ping jsem mel do konce dubna porad okolo 28ms, ale potom najednou 56ms, takže tam asi nějaká souvislost mezi tou poruchou bude ...

  15. #15
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Vysoký ping na kotelně :/

    On si ted zrejme kazdej kupuje tu jejich mega tv, takze jde pres draty obrvosky mnozstvi dat a zrejme na to nejsou pripraveny. Treba upc investovalo nedavno miliardy do opticky site po cely republice a je to dost znat.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •