Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 44

Téma: Žádost o práva - AIM servery - PRIJATÁ

  1. #16

    Odpověď: Žádost o práva - AIM servery

    súhlasím s väčšinou čo napísal moqq až na to že som narozdiel od neho proti...viem že ju skoro všetci poznáte a ruku na srdce kto by to pro dal aj keby nebola kamarátka..keby požiadal o práva hráč čo je v hre na rovnakej úrovni ako ona(skill), hlási koľko ona atď ležalo by to tu mesiac vyjadrili by sa 2 admini že nech skúsi ešte niečo nahlásiť a podobne a potom by sa to locklo a teraz požiada žena,kamarátka a všetci hneď posratí z toho 300 pro..najdite si frajerky radšej..som proti s tým že ak chce práva nech si ich zaslúži ako ostatní čo ich dostali čiže nech hlási bez failov, hrá na aimoch a hrá aspoň na nejakej úrovni..je mi jasné že sa s mojim názorom nikto nestotožní, ale čo už

  2. #17
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Re: Žádost o práva - AIM servery

    Myslim, ze je potreba abych to tu uvedl trosku na pravou miru, protoze hodne lidi se tu opira o muj nazor.

    Byt admin neni pouze o tom banovat cheatery. Byt admin je o tom byt v nejakem ohledu prinosem pro portal. Ja si docela rozmyslim, nez nekomu dam svoje "pro".
    Otazka tedy zni: Ma Seda potencial, ktery by se na Kotelne mohl hodit?

    Vezmeme si treba ty gathery. To je celkem jeji parketa. Pred nejakou dobou padlo na dobu neurcitou TSko Surmi, ktery za posledni cas dost frcelo. Co se stalo dal? Sli hraci na Kotelnu? Ne. Sli na nejakej novej no-name TS server. Chodi gathery hrat na CS servery Kotelny? Prijde mi ze zadna slava a kdyz uz, tak ne uplne s nadseni. Tak nejak se mi zda, ze Kotelna asi nema v gather/turnaj komunite nejlepsi jmeno.
    Tohle je jeden z prikladu, kde by se nam Seda mohla celkem hodit. Tim nemyslim propagovat "pojdte na Kotelnu". Tim myslim zabyvat se vic do hloubky, abychom pochopili co my na Kotelne musime zmenit, udelat ji atraktivnejsi. Lepsi setup TSka? Rewardy? Turnaje? Jine nastaveni CS serveru? Co ja vim. Postarat se o to? Organizovat?...

    Kazdej admin muze byt prinosem trosku jinak. Kazdej by se mel zamyslet jakou misi by mohl sam splnovat. Jestli k tomu vsichni potrebuji buhvijaky prava na serverech, to nevim. Jen rikam, ze Admin Team by mohlo znamenat trosku vic, nez smecka cheathunteru ;)
    Naposledy upraveno :moqq; 18-06-16 v 18:49.
    Jako dostal sem ban pri sem ho obešel ,ale ja sem si jen naistaloval na nove pc cs 1.6 od gamesite kde mam aj micraft a moqq mi dal ban ze obchazim! osobne zaplatím za to ze tychle servri padnu!

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žádost o práva - AIM servery

    Ja som určite Za, už mi niečo nahlásila, úspešne, správanie dobré, určite by bola prínosom. :)

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele B!g 5m0k3
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    1,268

    Odpověď: Žádost o práva - AIM servery

    Ako adminku si ťa neviem predstaviť, keď už teraz pôsobíš dosť diktátorsky.

    + správanie
    + aktivita
    + hlásenia bez failu

    Pro
    Život je ako futbal. Byť dobrou osobou je ako byť futbalovým brankárom.
    Nezáleží na tom koľko úspešných zákrokou budete mať,
    ľudia si budú pamätať len to čo nechytíte.

    Citovat Původně založeno Deer Zobrazit příspěvky
    Ehm z mojí obrazovky ? já nelžu byl vedle mě i můj brácha ten to dosvědčí že jsem nic zaplné neměl a zatím si budu stát žádné cheaty nepoužívám přinejhorším když jsem vytočenej tak zapnu AB ale jinak nemám WH.!!!!

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Bugy
    Datum registrace
    Dec 2015
    Umístění
    MegaPub
    Příspěvky
    443

    Odpověď: Žádost o práva - AIM servery

    + Chování
    + Aktivita
    + Hlášení(Steam) bez failů


    PRO

  6. #21
    Server admin (CHORYKAPITAN) Avatar uživatele valentino
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    aim, jump, maplist
    Příspěvky
    1,061

    Odpověď: Žádost o práva - AIM servery

    + Chování
    + Aktivita
    + Hlášení (Steam)
    + je obézní
    - neumí hrát
    pro
    Spoiler Spoiler:

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Žádost o práva - AIM servery

    Ospravedlňujem sa za úpravu, trasú sa mi ruky (boh vie prečo)


    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Žádost o práva - AIM servery

    Zas ty Tvoje trapne rozbory, kdyby to alespon k necemu bylo..

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Re: Žádost o práva - AIM servery

    Citovat Původně založeno :moqq Zobrazit příspěvky
    Myslim, ze je potreba abych to tu uvedl trosku na pravou miru, protoze hodne lidi se tu opira o muj nazor.

    Byt admin neni pouze o tom banovat cheatery. Byt admin je o tom byt v nejakem ohledu prinosem pro portal. Ja si docela rozmyslim, nez nekomu dam svoje "pro".
    Otazka tedy zni: Ma Seda potencial, ktery by se na Kotelne mohl hodit?

    Vezmeme si treba ty gathery. To je celkem jeji parketa. Pred nejakou dobou padlo na dobu neurcitou TSko Surmi, ktery za posledni cas dost frcelo. Co se stalo dal? Sli hraci na Kotelnu? Ne. Sli na nejakej novej no-name TS server. Chodi gathery hrat na CS servery Kotelny? Prijde mi ze zadna slava a kdyz uz, tak ne uplne s nadseni. Tak nejak se mi zda, ze Kotelna asi nema v gather/turnaj komunite nejlepsi jmeno.
    Tohle je jeden z prikladu, kde by se nam Seda mohla celkem hodit. Tim nemyslim propagovat "pojdte na Kotelnu". Tim myslim zabyvat se vic do hloubky, abychom pochopili co my na Kotelne musime zmenit, udelat ji atraktivnejsi. Lepsi setup TSka? Rewardy? Turnaje? Jine nastaveni CS serveru? Co ja vim. Postarat se o to? Organizovat?...

    Kazdej admin muze byt prinosem trosku jinak. Kazdej by se mel zamyslet jakou misi by mohl sam splnovat. Jestli k tomu vsichni potrebuji buhvijaky prava na serverech, to nevim. Jen rikam, ze Admin Team by mohlo znamenat trosku vic, nez smecka cheathunteru ;)
    tým prinosom pre Kotelnu s tymi gathermi uz mohla byt davno.. ked hra tolko gatherov a podobne.. a stalo sa nieco take? asi nie, ked pises ze na Kotelne gathery nikto nehra.. cize nam slubi, ze ked dostane prava sa to zmeni? hm.. pochybujem :D
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  10. #25

    Odpověď: Žádost o práva - AIM servery

    Proti
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: Žádost o práva - AIM servery

    Lock na vlastnú žiadosť.

  12. #27
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o práva - AIM servery

    Open na vlastní žádost
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  13. #28
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: Žádost o práva - AIM servery

    Docela nedávno ses do mě pěkně pustila, asi si to oba pamatujeme. To ale neřeším, vysvětlili jsme si to. Jen si myslím, že by to chtělo méně suverenity. Admin je jako rozhodčí, neměl by být ve hře vidět. Snad si s tím poradíš.
    Pojď si to zkusit, máš PRO
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Žádost o práva - AIM servery

    Aktivita znacne upadla a 2 hlaseni za poslednich 6 mesicu tomu taktez dvakrat neprospiva, menim na Proti.

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Odpověď: Žádost o práva - AIM servery

    Sice jsem si řekla, že se sem nebudu vyjadřovat, ale na popud kratose, se teda vyjádřím.

    Docela by mě zajímalo jak jsi přišel na ty 2 nahlášené cheatery za posledních 6 měsíců.
    https://ctrlv.cz/DrXS

    Je sice fakt, že hrávám kvůli školy, a tomu že na NTB se mi špatně hraje jen čt(pa)-ne. Ale i tak mám na 1,6 za posledních 14 dní více nahraných hodin jako ty.
    A ono těch 2000 kilů se dalo asi samo (posledních 28 dní) http://stats.csko.cz/statsx/hlstats....player=3520649
    http://stats.csko.cz/statsx/hlstats....player=3520687

    Takže se omlouvám, že nehraji 24h denně.

    E. to Nihilia: hrát bych mohla, ale na notasu se mi zkrátka dobře nehraje.
    Naposledy upraveno SEDA EMINENCE; 12-12-16 v 21:39.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •